Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok is adakoztak a...

A politikusok is adakoztak a fizetésükből vagy csak nekünk küldenek ki csekket hogy fizessünk a vörös iszap károsultjainak. (? )

Figyelt kérdés
csak én tartom már kicsit durvának hogy csekket küldenek mintha kötelező lenne adakozni
2010. okt. 17. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, de akkor biztosan nem csendben, titokban csinálnák, hanem lenne némi felhajtás körülötte!

Ők nagy eszközöket vetnek be: mozgósítanak az adakozásra, kemény kormánypénzeket "áldoznak be", jogilag saját vagyonukig felelőssé teszik a gyár vezetőit.

Ezek nem "aprópénzek", amit a csóró polgárok is tudhatnak...:)

2010. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Én adakoztam már korábban, nem találom durvának ezt, de a csekken már nem fogok befizetni többet - sajnos én nem engedhetem meg magamnak, hogy többször is tízezreket utaljak át. De a lelkiismeretem nyugodt, hogy megtettem azt, amit az én erőmnek megfelelően tehettem.

Azt, hogy te adakozol-e, az a te egyéni döntésed, csak rád és a lelkiismeretedre tartozik - ők a csekkel csak megkönnyítik neked ezt.

Azt, hogy ők adakoznak-e, az az ő egyéni döntésük, és csak rájuk és a saját lelkiismeretükre tartozik.

2010. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem nagyon kell ott már adakozni. Több százmillió gyűlt össze, csak már kezdenek ebből is egyesek ipart kovácsolni. Nehogy aztán a vége meg az legyen hogy a tényleges rászorulók kapnak egy öltözet használt ruhát aztán megint épül pár új kastély a Rózsadombon..
2010. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem valószínű,mert akkor ettől lenne hangos a média! Nemrég olvastam,hogy a Jobbik javasolta,hogy az országgyűlési képviselők adakozzanak 10.000.- Ft-ot. Senki nem adott.
2010. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Na ilyen büdös csótányok ezek.
2010. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A jobbikos képviselők igen. Devecserre is gyűjtöttek, valahol olvastam.
2010. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha azt nézzük hogy a kormány 100 milliót Soros György 1 millio dollárt az audi fél millio eurot adományozott abból már jó pár házat ujjá lehet építeni.
2010. okt. 17. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, de még a háztartási berendezéseket és a bútorokat is meg kell venni belőlük... Annyi házra lebontva ez pedig édes kevés. Egyébként szerintem annak a két mocsk_s milliárdosnak kéne állnia az egész mindenséget.
2010. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!