Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért emelelte fel a Fidesz a...

Miért emelelte fel a Fidesz a kötelező óraszámokat középiskolában?

Figyelt kérdés

Amikor én voltam középiskolás a felsősöknek heti 20-25 órájuk volt, mostani középiskolásoknak heti 35-40 óra.


Miért tette ezt? Ugye 2012 előtt heti két tesi volt, most heti 5, meg erkölcstan stb...



2023. ápr. 16. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lépést tartsunk a világgal. És ahogy mondod, ezek nagy része nem igazi óra, hanem testmozgás.
2023. ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%

Gondolom azért, hogy műveltebb emberek legyenek.

A Fidesz ofafigyel az oktatásra. Tudja, mit tesz.

Jo, hogy a Fidesz van kormányon.

2023. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
#2 🤡🤡
2023. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Én 2000-ben érettségiztem, és már nekem is 38-38 órám volt 10-11. osztályban. Pedig nem volt semmi még azok közül, amiket felsoroltál. Szóval a Fidesznek ehhez (éppen) nem sok köze van.

Egyébként én sem értek egyet ezzel, szerintem napi 6 órába MINDENNEK bele kellene férnie (a faktoknak is). Szegény gyerekek / kamaszok egyre több időt töltenek az iskolában, de mégis egyre h*lyébbek, mert az iskola mára egy gyenge gyerekmegőrző szintjére süllyedt (még az elitnek mondott helyek is).

2023. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!