Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy a magyar...

Támogatnátok, hogy a magyar iskolákban tanítsák a rovásírást, mivel ez is kultúránk és nyelvünk része?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
41%
Friedrich Kláról sehol nem találom az információt, hogy pontosan mi a végzettsége. Egy helyen írják tanárnak, de ott se derül ki, hogy pontosan melyik felsőokattási intézményben szerezte a diplomáját vagy milyen tantárgyakból.
2023. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
76%
Sztm a végzettsége lènyegtelen ha életét a rovásírás kutatásával tölti.Sokkal többet fog tudni,mint akármelyik tankönyvből magoló phd.s,egyébként ez minden kutatóval így van.
2023. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:
50%

#62

Azért nem mindegy, valakit ténylegesen komolyan lehet venni egy adott területen, vagy kóklernek könyvelhetjük el..

És jó néhány hírhedt szerző az utóbbi csoportba tartozik, hiába produkáltak több könyvet egymás után.

2023. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
30%
Jaa most láttam a kérdésed? "Talán valami gond van az akadémiával"Azzal csak gond van, egyrészről a semmiért kapják a pénzüket, de semmit nem bírnak feltalálni, eddig mindig a kis tudós laborokban történtek a legnagyobb felfedezések, továbbá az MTA minden csak nem magyar,több elemzéseiket is olvastam különböző magyarsággal, magyar eredettel, magyar nyelvvel foglalkozó témában es komolyan mondom, még a románok se kicsinyítenék le annyira a magyarsággal kapcsolatos tudatot mint ők, meg a Habsburgokon is túltesznek.Én a kormány helyében már régen feloszlattam volna és a helyét behintettem volna sóval..😁
2023. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
83%
Nem az iskolai végzettség számít, hanem az adott területen szerzett tapasztalat.
2023. jún. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
53%

Írtok képtelen dolgokat ám. Ja nem a végzettség számít, hanem a tapasztalat, meg, hogy ki mivel tölti az életét. Akkor én az én életemet a gyógyászat kuatásának szentelen. Akkor szerintetek én már pár év múlva műthetek is, meg gyógyszereket is felírhatok? mert esetlegesen sok tapasztatom van aza dott területem?


PS: Kár az akadémiával jönni. Az MTA a tudomány alapján vizsgálja a magyar őstörténet, de jelenleg nagyon kevés a forrás, így nehéz téziseket alkotni róla. Egyébként nem tudom, hogy mit vártok a sok tudománytalan vagy féltudományos őstörténeti tézsitől, amik egymásnak is gyakran elelntmodnanak, de mindegyik azt akarja sugalni, hohy a magyarság valami különleges vagy különb más népeknél, ha még így is lenne, ma mi jelentősége van? pl a görögöknek dokukmentáltan dicső őstörténetük van. És mire mennek vele? Kimentette őket a csődből vagy mi?

Azt, hogy a habsburgok akarták megváltozatni a magyra őstörténetet ezta ítoszt meg kár mindig előjönni. Igaz, hogy már jócskán kiegyezés után került sor a magyar őstörténet és nyelvrokonság tudományos feldolgozására az MTA-n, tehát akkor már a habsburgoknak eleve nem volt ebbe sok beleszólásuk. De játszunk el a gondolottal amit az alternatív kuatók elméletével,a gonosz habsburgok kitalálták a finnugor nyelvrokonságot, hogy megtröjéka amygarokat. Hogyne persze. Kint kapált a Mariska néni a földön a Pista báttyával és elviszi nekik a Juliska a nagy hírt, hogy a magyar nyelv finnugor nyelvcsaládba tartozik, és többek között a finekkel is rokon. Erre Mariska néni meg Pista bácsi sokkot kaptak és egyből németté válltak. Ja, persze, hogyne:))

2023. jún. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
73%
A pár évvel ezelőtt indított magyarságkutató intézet remélhetőleg egyszer es mindenkorra pontot tesz a magyar erdetet kérdéseire.Ők genetika alapjan, a honfoglalaskori es hun sírokból vett mintákkal próbálják felkutatni a magyarság eredetét a honfoglalás kora előtti időkig.Én nyomon követem a legújabb eredményeket amik egyre inkább igazolni látszik a régi magyar mítoszok valódiságát.A genetika nem hazudik, a nemzetáruló MTA meg addig is gondolkodhat, hogy milyen mesével magyarázza majd ki a hülyeségeit, amiket eddig tévesen állított.
2023. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
27%

#67

Mert annyira gyatra az elõtörténetünk, azt mítoszokkal kell megtámogatni?

2023. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
100%
68. A régmúlt történéseit csak ma hívjuk mítoszoknak, régen nem annak szánták őket.
2023. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
63%

#69

Annak adok hitelt, amit érdemben alátámasztottak bizonyítékokkal.

2023. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!