Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok állandó ruszkizá...

A liberálisok állandó ruszkizása hasonlít a fidesz állandó migrácsozására?

Figyelt kérdés

Fideszes állítás:


" Kötelesek vagyunk mindig mindent 100%-ig úgy csinálni ahogy a Fidesz és Orbán Viktor akarja. Máskülönben bejönnek a migrácsok és lerombolják országunk, robbantgatnak és megerőszakolják édesanyáinkat.

Aki kritizálja a fideszt/Orbánt, az sorosista migráns-párti "


Liberális állítás:


" Kötelesek vagyunk mindig mindent 100%-ig úgy csinálni ahogy a liberálisok és az USA akarja. Máskülönben bejönnek a ruszkik és lerombolják országunk, robbantgatnak és megerőszakolják édesanyáinkat.

Aki kritizálja a liberálisokat/USA-t az putyinista ruszki-párti "


Személy szerint nekem kísértetiesen hasonlít a kettő.

Mivel egyaránt utálom a libbantakat meg a fiddereket is, ezért immunis vagyok az agymosásukra. Így bosszúból nem nyelem be a russzohisztériát / migrantohisztériát. Csakazértse vagyok hajlandó rettegni se a ruszkiktól se a migránsoktól.



2023. ápr. 26. 00:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Én a másodikat még nem hallottam.
2023. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%

De azért az lmbtq-ban remélem hiszel.

https://www.youtube.com/watch?v=OhR9yYTW3K4

2023. ápr. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Felületesen megközelítve valamelyest hasolít (bár az 1 millió migráncsos propaganda sokkal inkább a gyurcsányi MSZP 23 millió romános propagandájának volt a szakasztott másolata).


Valójában van azért néhány nagy különbség, ha alaposabban szemügyre veszed:


1. 2015-ben úgy vonult át 200.000 "migráncs" Magyarországon, hogy egyetlenegy nemi erőszak, terrorcselekmény, erőszakos bűncselekmény NEM TÖRTÉNT (a fidesz nagy bánatára, mert így semmilyen valóságalapot nem nyert az uszítás).


2. A környező országokban, akik befogadták a kvótamenekültek rájuke eső számát, NEM TÖRTÉNT terrorcselekmény, nemi erőszak, erőszakos bűncselekmények, nem alakultak ki No-Go-Zónák, nem vették el a románok, szlovákok, horvátok stb. munkáját, stb.

(Én Romániában élek, itt befogadtuk 2015-ben a ránk eső kvótát, és azóta sem történt SEMMI GOND, rendbontás, erőszak, terror, 8 év alatt semmi, amivel a magyar kormány riogatott!)



Ezzel ellentétben:


1. Oroszország valóban egyoldalúan megtámadta Ukrajnát, elfoglalta Ukrajna területeinek 18%-át, megölt 30.000 ártatlan civil embert a katonai agresszióval és mintegy tízszer ennyi, azaz közel 300.000 katona életét követelte eddig a putyini agresszió a két oldalon együttesen, özvegyek és árvák százezreit hagyva maguk után (nem is beszélve a sebesültekről!).


2. Az oroszok valóban fenyegetik Moldva Köztársaságot is, Putyin pedig kijelentette, hogy a volt Szovjetunió érdekszféráját restaurálni kell, a NATO-t pedig visszaszorítani az 1998 előtti határai közé (ezt írásba is adta ultimátumában - amiben az a durva, hogy 1998 előtt pl. Románia és Magyarország sem volt még NATO-tag!).


3. Az oroszok VALÓBAN komoly propagandát folytatnak, bel- és külföldön egyaránt és számos propagandacikket vesz át (bizonyítottan, még lehivatkozva is!) az orosz állami propagandamédiából a magyar, főleg jobboldali és szélsőjobboldali sajtó.



A két jelenség tehát a felszínen hasonló, csakhogy míg az egyiknek nincsen alapja, addig a másiknak azért elég komolyan VAN ALAPJA!


Az egy millió migráncsos propaganda egy KRETÉNSÉG (a valóságban az egész EU-ba érkezett 1,2 millió migráncs 2015-2016-ban, tehát matematikailag is nyilvánvaló kreténség, hogy Soros György (!) szinte az összeset Magyarországra akarta volna betelepíteni!).


Tehát míg az egyik egy nettó hazugság, a másiknak komoly igazságalapja van (még ha túl is tolják a liberálisok néha)!

2023. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem egészen, mert az illegális migráció reális probléma az egész EU számára, az oroszok viszont csak Ukrajnára jelentenek valódi veszélyt.
2023. ápr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy a Fideszes állítás igaz, a liberális állítást meg csak a Fideszesek találták ki.
2023. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

#5 "Az a baj, hogy a Fideszes állítás igaz, a liberális állítást meg csak a Fideszesek találták ki."


Majdnem. Pontosítsunk: A Fideszes állítás EGY HAZUGSÁG, a liberális állítást meg csak a Fideszesek találták ki.


Így helyes a mondat!

2023. ápr. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Az oroszok még saját magukat is ruszkinak hivják, a pirognak is van ruszki változata. Nem a liberálisok találták ki a ruszkizást, hanem az oroszok.
2023. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert a Fidesz az mindenre ugyanazt válaszolja, mint a papagáj: SorosmigránsGyúúúrcsánemútnyócév. Ráadásul még plakátol is hozzá. Ja, ami legfontosabb: uszít.
2023. ápr. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy komoly különbség, hogy az első változatot más szavakkal gyakran hallom a kormánypárti szavazók szájából. A második állítást meg még nem hallottam ellenzékitől, csak Fideszestől. Így visszaolvasva tényleg ugyanaz a kettő, csak nem úgy, ahogy gondoltad :D.


"Mivel egyaránt utálom a libbantakat meg a fiddereket is, ezért immunis vagyok az agymosásukra"


Gyakori önámítás, hogy attól gondolod magad okosabbnak, hogy nem sorolod magad egyik táborba sem. Ha nem leszel sem rocker, sem rapper, attól nem lesz jobb a zenei ízlésed.

2023. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
A második állítás árnyékbox. Én nem a kis tyúkszaros életemért remegve szólalok fel az invázió ellen, hanem ugyanazon megfontolásból, amelyből kiindulva elvártam volna, hogy 56-ban velünk legyen szolidáris a világ. A magyar történelemszemlélet egyik alappillére az, hogy minket mindig, mindenki szarban hagy. Arra persze nem tudunk rámutatni, hogy mikor kimutatott szolidaritásunk alapján számíthatnánk másra, még az évszázados lengyel-magyar barátság ellenére is Párizsba vonult a lengyel emigráció nem Budapestre.
2023. ápr. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!