Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok állandó ruszkizá...

A liberálisok állandó ruszkizása hasonlít a fidesz állandó migrácsozására?

Figyelt kérdés

Fideszes állítás:


" Kötelesek vagyunk mindig mindent 100%-ig úgy csinálni ahogy a Fidesz és Orbán Viktor akarja. Máskülönben bejönnek a migrácsok és lerombolják országunk, robbantgatnak és megerőszakolják édesanyáinkat.

Aki kritizálja a fideszt/Orbánt, az sorosista migráns-párti "


Liberális állítás:


" Kötelesek vagyunk mindig mindent 100%-ig úgy csinálni ahogy a liberálisok és az USA akarja. Máskülönben bejönnek a ruszkik és lerombolják országunk, robbantgatnak és megerőszakolják édesanyáinkat.

Aki kritizálja a liberálisokat/USA-t az putyinista ruszki-párti "


Személy szerint nekem kísértetiesen hasonlít a kettő.

Mivel egyaránt utálom a libbantakat meg a fiddereket is, ezért immunis vagyok az agymosásukra. Így bosszúból nem nyelem be a russzohisztériát / migrantohisztériát. Csakazértse vagyok hajlandó rettegni se a ruszkiktól se a migránsoktól.



2023. ápr. 26. 00:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

Én csak egyszer hallottam liberálisokat ruszkizni eddig: amikor az egyikük Nagy Imre újratemetésén mondott lelkes, oroszellenes beszédet, a rajongó tömeg pedig skandált: "Ruszkik haza! Ruszkik haza! Ruszkik haza!"


Valami Orbán Viktornak, vagy valami ilyesminek hívták a kis libsit... De már ez is jó rég volt...

2023. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22%
A liberálisok nem USA pártiak. Ezt kizárólag a köztévé terjeszti róluk.
2023. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%

12.

Hanem?

2023. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Én speciel ebben a formában egyik féltől sem hallottam a kérdésben felsoroltakat.

Ami viszont kétségtelen különbség a két oldal mantrázási szokásai közt:


A fidesz minden témakörben a migránsoknál lyukadt ki, amikor épp nem Gyurcsánynál.

A politikai ellenfelek kimondottan a háború kapcsán küldenék haza a ruszkikat, amiben történetesen igazuk is van, ugyanis csak így lehet vége ennek az istenverte háborúnak.

2023. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
42%

10

"A második állítás árnyékbox."


11

"Én csak egyszer hallottam liberálisokat ruszkizni eddig"


14.


"Én speciel ebben a formában egyik féltől sem hallottam a kérdésben felsoroltakat."


Stb.


Ti most vagy mind 20 dioptriás szemüvegben vagytok vagy ennyire egybitesek vagytok!


Majdnem minden Oroszországi kérdésnél szerepel,hogy ruszkinyalonc,r.szopó,stb.

2023. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15 te kommentekre alapozol.



Én hivatalos álláspontokra.

Talán kicsit relevánsabb...

2023. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A kommentek sokkal hitelesebbek, mint a propaganda.

Mert a kommentek az adott szavazóbázis tényleges gondolatait tükrözik, míg a hivatalos álláspontok uncsi cenzúrázott lózungok.


Amikor itt az oldalon megemlítettem, hogy én sem küldenék fegyvert az ukránoknak, akkor azonnal megkaptam a "kreml ügynöke" meg az "orbánszopó ruszkinyalonc" stb jelzőket. Kb minden második Ukrajna vagy Oroszországgal kapcsolatos kérdés ilyen típusú kommentekkel van tele. Elég ha csak 99.9%-ban értesz egyet az éppen aktuális amerikai külpolitikával a 100 helyett, és máris kiderül, hogy Vlagyimir bácsi trollhekkere vagy és krumplis rúbelt kaptál ezért a kommentedért.


Szóval tényleg mindkét oldal teljesen reménytelen. Kb jehova tanúi szinten állnak mind a liberálisok mind a fideszesek. Kritikai gondolkodás: nulla.

Putyinistázás, sorosozás, ruszkizás, migráncsozás: fullba ezerrel

2023. ápr. 26. 21:27
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

Mitől hiteles egy komment?

Attól, hogy a kommentelő -a névtelenség biztonságában- kiadja magából minden gyűlöletét és frusztrációját és képtelen pártatlanul szemlélni a világban zajló eseményeket? Ugyan már...


A szavazóbázis tényleges gondolatai? Komolyan? Ami véletlenül egybeesik a propagandával?

2023. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#18


"Attól, hogy a kommentelő -a névtelenség biztonságában- kiadja magából minden gyűlöletét és frusztrációját és képtelen pártatlanul szemlélni a világban zajló eseményeket?"


- Ettől még nem lesz hiteles. Viszont ha azt látom, hogy volt még 10-20 másik felhasználó aki zöld pipát nyomott rá, az már ad némi elgondolkodásra okot.

Pl amikor azt írja valaki "lámpavasra kellene húzni az összes fideszest/liberálist és fejbe lőni mind" akkor alapvetően csak legyintenét. De amikor azt látom, hogy 70-80% egyetért vele és még vagy harmincan zöldet nyomnak, akkor az már némileg reprezentál valamit.


"A szavazóbázis tényleges gondolatai? Komolyan? Ami véletlenül egybeesik a propagandával?"


- Na ez egy elég érdekes kérdés. Bár kissé filozofikus is. Olyan mint a tyúk meg a tojás esete. Melyik volt előbb, a propaganda és azt követte a sok kilúgozott agyú majom, vagy pedig előbb voltak az elhülyült embertömegek és a politikusok pedig csak azt mondták amit ezek hallani akartak, tehát csak kielégítették ezek igényeit.

De akármi is a magyarázat, most nem ez a kérdés fő tárgya

2023. ápr. 26. 23:06
 20/22 anonim ***** válasza:
5%

Aha, szóval a zöld pipa a hitelesség záloga...

Nem barátom, a zöld pipa csupán a szimpátia és az ugyanoda tartozás jelzése, semmi több!

Ha olyat olvas a tisztelt kommentelö, amelyból kiviláglik számára, hogy az övéitől származik, legyen az bármekkora marhaság is, oda fogja tenni a zöld pipát.


Ennyit ér hitelesség szempontjából ez a szép, színes pipa.

2023. ápr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!