Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az Ukrajnával...

Miért van az Ukrajnával kapcsolatos cikkek alatt ennyi rosszindulatú komment a Facebookon?

Figyelt kérdés

Ha megnyitja az ember a kommentszekciót szinte 70%a olyanból áll:

-éljen Putyin

-hajrá Oroszország

-Halál az ukránokra,

-Halál a hoholokra,

-Halál a náci ukránra

-Pusztuljon mind

-Zelé provokálta ki

-Megérdemlik, nem kellett volna medvebajuszt húzogatni

-Ez az Putyin, gyerünk gyerünk.

-Oroszország csak megvédi magát az ukránok népírtásától

-Oroszország megvédi magát, vörös vonalat átléptétek

-sírnak a ripacsok

-így járnak bohóc elnökkel,

-Halott gyerekkel kapcsolatos cikkek alatt is, ezt kapjátok a nyelvtörvényért. Én nem hiszem ,hogy egy nyelvtörvény miatt megéri ennyi embert megölni.



stb stb



Kérdésem hova tűnt a magyarokból az emberség, a tömegsíros cikkekre vicces emojikat raknak, a kommentmezőből szinte kiszűrődik ,hogy mennyire örülnek ha ukránok hallnak meg. Amikor civil lakóház semmisül meg, arra is ilyesmi hozzászólások érkeznek, mennyire megérdemlik.

Komolyan mi lett velünk?

Nekem fideszes ismerőseim is ezt bizonygatták mennyire jó, a bucsai mészárlás ,mert akkor annál könnyebben megadják magukat az ukránok, mondom neki normális vagy? Erre ő, de hát ezt így kell csinálni, Putyin még milyen rendes kitüntette ezeket a katonákat. Többet nem is beszéltem velük.

Nekem diplomás barátaim is ezt hangoztatják mennyire jól csinálja ez a Putyin, elítélik a háborút, de hát mégis támadnia kellett.

Mi az oka, hogy a magyarok ennyire félelmetesen rosszindulatúak, ennyire Putyin pártiak lettek? Hogy lehet, a magyar társadalom ennyire éljenek ez másik ország elpusztítását?



2023. máj. 8. 09:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
58%

"De ha szigorúan csak 1991-től nézzük a dolgot, az Ukránok jóval többet ártottak mint használtak, és nem csak nekünk."


De ugyan miért néznénk 1991-től a dolgokat? Demens, össznépi alzheimerrel küzdő nemzet lennénk?


Furcsa, hogy a lengyelek, észtek, lettek, litvánok, svédek, finnek, norvégok, románok, csehek NEM FELEJTETTÉK EL A SAJÁT TÖRTÉNELMÜKET - csak a magyarok (egy része)...

2023. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ez a nép már elfelejtette a történelmét, Orbánnak köszönhetően az emberek visszasírják már a Szovjetuniót is.
2023. máj. 11. 14:32
 23/24 anonim ***** válasza:
57%
22 Ez sajnos így van, kérdező... :-( Van 3 millió orbánita nemzetiségű magyarországi állatpolgár, akiknek a történelmét is újraírja folyton a viktorkos borz.
2023. máj. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

#20 vagyok.


Gratulálok a lepontozóknak...


Azért nézzük 1991-től mert hivatalosan akkortól létezik Ukrajna mint állam.


Amit Ukrajna a Szovjetúnió tagjaként csinált, attól most tekintsünk el, hiszen befolyás alatt állt, nem kicsit.


A lényeg az, hogy se az Ukránok, se az Oroszok politikai vezetése nem jó.


Oroszország rengeteget ártott Magyaroknak, mégis a sok idióta élteti Putyint.


Ukrajna meg azóta, hogy létrejött.

2023. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!