Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zaklatnak privivel...

Titeket is zaklatnak privivel a kommentjeitekben? Mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Bocs,ha rossz kategóriába tettem a kérdést.

Már többször kaptam privit kommentjeimhez,ami se a kiírt kérdéshez,se a kommenthez nem kapcsolódik,és általában 18+ tartalmú. Nem személyeskedés,hanem egy kérdés,amit a privi küldője nyilvánosan nem akar kiírni. Olyan gyakran nem kommentelek (heti 3-4× kb.),és ezek 90%-a a gyerekneveléshez megy. Kommentjeim nem sértőek,nem provokatívak,mégis kapom a priviket.

Csak én,vagy más is?

Mit tesztek (ha ti is kaptok)?

Volt,hogy tiltottam,vagy az eredeti kérdés alá kiírtam,hogy nem kérek priviket. Olyan is volt,hogy válaszoltam,mert az első pár privi normálisnak tűnt,segítségkérőnek,később durvult el. Azt a felhasználót törölték,mielőtt jelentettem volna (lehet,másnál is próbálkozott).

Arra is gondoltam,hogy csak kamuprivivel elérik,hogy válaszoljon az illetőnek valaki,hogy megtudja a felhasználónevét. Mennyire kell tartani az ilyen priviktől? Jobb figyelmen kívül hagyni?



2019. dec. 28. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Én kaptam már fenyegető privátot, csak mert adtam egy szimpla választ és az nem tetszett a kérdezőnek, mert nem egyezett azzal, amit eredetileg várt, ezért közölte, hogy megtudna ölni engem.. :D pedig aztán tényleg semmi olyat nem írtam. Az ilyeneket én figyelmen kívül hagyom, van egy szint, ami alatt már nem megyünk alább.
2019. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Én sokat válaszolok, ha valaki azt feltételezi hogy nő vagyok, vagy nem tudja egyértelmüen megerősíteni hogy pasi vsgyok, akkor már jön is a szànalmas ismerkedős privi, vagy a gagyi perverz ocsmányság a sok aggszűztől. A másik csoport, aki nem ért egyet az értelmesen megfogalmazott válasszal ezért jön anyázni. Én mindig rávilágítok hogy szànalmasak és tiltom őket hogy ne tudjanak válaszolni, mert azt csak élveznék ha úgy érzik hogy provokálni is tudnak.
2019. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Azt akarta, hogy bekapjam be a nemi szerverét, ez tíz éve volt, ezt a traumát kiheverni nem tudom, azt hiszem apáca leszek.
2019. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Meg persze jönnek az érdemben hozzászólni nemtudók de ha látják hogy valaki vette a fáradságot hozzászólni és esetleg 100% akkor lepontozzák mert fáj nekik. Van akinek ez a legnagyobb öröme én meg csak röhögök az ilyenen. Pl..mi a kedvenc színed?-zöld...A válasz 30%-ban hasznos
2019. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az a furi,hogy nem a kérdezőtől kapom a priviket. És semmi köze se a kérdéshez,se a válaszhoz.

Azon gondolkozom most,hogy hozzak fel példát,hogy értsétek,de ne adjam ki a privi küldőjét. Megpróbálom.

Pl.jön egy gyerekneveléssel kapcsolatos kérdés. Egy egyszerű,nem provokatív kérdés. Mondjuk megváltozott az alvása a babámnak és társai-tipusú. Példákat felhozva kommentelek. Na,erre a kommentre kapok egy privit,amiben azt kérdezik (nem a kérdés kiírója),hogy ha pl.sex.közben így vagy úgy csinálják,az jó-e?

Ez csak virágnyelvű torzított példa volt.

A törölt felhasználójú pl.az elején segítséget kért valamiben. A 3.privi környékén már olyanokkal jött,hogy meséljek neki mesét,meg kérdezte,hogy milyen embernek gondolom őt,szeretem-e,meg ilyenek. Ezekre már nem reagáltam. Később jelenteni akartam,de törölték.

2019. dec. 28. 23:20
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom,ki pontoz le.

Én zöld kézzel köszönöm meg a kommenteket kivétel nélkül (ahogy most is),ha kiírok egy kérdést.

Köszönöm!

2019. dec. 28. 23:24
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Igen sok ilyen van, ez egy névtelen oldal és összefujja a szemetet a szél. Itt élik ki magukat, hiába tiltják ki őket, 5 perc és itt vannak a másik 10 fiok valamelyikével. Sokan évek óta itt gusztustalankodnak, provokálnak, mert betegek és csak ìgy tudnak figyelmet kapni. Némelyiket ha látná szakember, élete végéig kikötözve begyógyszerezve bevágnàk egy szoba sarkába
2019. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes, én a legtöbb válaszom végére odaírom a korom meg a nemem, mégis jó, ha félévente egy üzenetet kapok és azoknak is csak egy apró töredéke perverz vagy bunkó.

Amúgy nem fogod elhinni, de ilyenkor fogom magam, kényelmesen hátradőlök a székemben és rákattintok arra a bizonyos "Nem fogadok több üzenetet ettől a felhasználótól" gombra..Sosem értettem, miért kell így ráparázni egy kib4szott üzenetre valami kettyós kis kangörcstől. Ha nem tetszik, fogod, azt letiltod.

21L

2019. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8

Írtam,volt,hogy tiltottam. De a tipp jó,köszi,ezentúl én is szignózom a kommentjeimet.


#9

Beletrafáltál. A mai privim az általad bemásolt volt. Tiltottam. Ez ihlette a kérdést,de nem ez volt az első. Köszönöm.

Azt továbbra sem értem,mi örömük van benne. De lehet,én vagyok naiv.

Pedig a 8-as tippjét megfogadva írom 46 éves nő vagyok.

2019. dec. 28. 23:51
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Én azt kapom nem egyszer,amit a 9. válaszoló.

Jót nevetek rajta és törlöm. Nem szokok válaszolni senkinek.

2019. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!