Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolások gumibotozása,...

Az iskolások gumibotozása, könnygázzal lefújása a kormány gyermekvédelmi intézkedéseinek része?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
0%

#20 "Örülök, hogy ilyen könnyen felismered egy anonim oldalon, hogy valaki egy kérdésével össze akar-e mosni két dolgot, vagy azt, hogy provokatív-e és sugallmazó."


A logikád alapján rám sem kellett volna írnod...

2023. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
83%

Tippelek, hogy milyen "diplomája" lehet a másfélpippantónak! :) Gipszkartonozó. Műkörmös. Vagyonőr.


Az egyik szomszédom mindenhol hangoztatja, hogy neki diplomája van. Megkérdeztem, hogy hol végzett. Valami biztonságtechnikai iskolában, ki tudja milyen végzettséget szerezve. Megnéztem az iskola bemeneti feltételeit, nyolc általános, betöltött tizenhat év. Másfélnek is kábé ilyen "diplomája" lehet. ;)

2023. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
83%
Szegény Másfél. Egymaga szemben az egész világgal. Persze a fideszbe így pont beleillik.
2023. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
0%
#22 Ezek szerint anno beiratkozáskor velem elfelejtették közölni, hogy kizárólag liberális ideológiai képzés folyik, minden egyetem minden szakán, de mivel te azt mondtad, hogy nincs, akkor nincs.
2023. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
85%
24, Jó, mutasd a diplomád! Tudom, most jön majd valami átlátszó kihátrálás, hogy "- Csak nem képzeled, hogy random embereknek mutogatom egy anonim oldalon!?!". De az is lehet, hogy te az a tébolyult vagy, aki mindig más és más végzettséget talál ki magának itt ezen az oldalon. Volt már jogász, orvos, biológus, stb.
2023. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
0%
#25 Mégis mit szeretnél igazolni a diplomámmal, hm?Vagy amikor másokkal beszélsz, ott is van egy minimum követelmény aminek meg kell felelni, és tőlük is elkéred?Mert akkor kezdheted azzal, hogy te is kiteszed ide.Ennél lejjebb már nem igazán tudtok süllyedni.
2023. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
80%
Háááá, hogy megírtam előre, hogy ki fog hátrálni!!!! Rögtön az óvodás "Előbb mutasd te!" szánalommal. Nem akarok igazolni semmit, azt leszámítva, hogy igazat írtál-e vagy sem. De hát látod, hogy előre leírtam, hogy ki fogsz farolni a dologból. És ez jó. Nagyon jó!
2023. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
0%
#27 Rendben, tedd ki ide a neved, a lakcímed, az e-mail és telefonszámod, a munkahelyed elérhetőségeit és mindre elküldöm, ok?
2023. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű volt, hogy ki fog térni. Most meg ezzel a tedd ki a címedet mellébeszéléssel terel. Ez tényleg szánalmas.
2023. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
85%
De Másfél, miért nem rakod ki, mi az oka, hogy nem?
2023. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!