Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolások gumibotozása,...

Az iskolások gumibotozása, könnygázzal lefújása a kormány gyermekvédelmi intézkedéseinek része?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
92%
Egy ember az egész világ ellen. :)
2023. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
0%
#40 Ha visszaolvastad volna, megértenéd, hogy egyáltalán nem volt okoskodás a részemről, csupán egy humoros megjegyzés arra, mikor a #22-s belém állt, hogy maximum műkörmös diplomám van.Ennyi történt, ezt ti próbáljátok meg úgy előadni, mintha én álltam volna bele a másikba...
2023. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
92%
A műkörmös az nem diploma. Nem tudtad? Akkor hogyan van állítólag akkreditált felsőfokú végzettséged?
2023. máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
0%
#43 Ennyi?Kreatívabb csapásra számítottam egy diplomástól.Ez sajnos ismét elmaradt...
2023. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
92%

Keversz minket, mert én voltam, aki azt írta, hogy mutasd a diplomádat, nem 43-as. Nem tűnt ez fel, ha tényleg diplomás vagy? Én voltam az is, aki prognosztizálta, hogy ki fogsz hátrálni ilyen-olyan kifogásokkal a dologból. Mint ahogy megjósolom, most, hogy berakom a diplomámat, ha már annyira kérted, további kifogásokat fogsz keresni, hogy neked ne kelljen megmutatni. Hiszen neked nincs diplomád, ezért nem is tudod megmutatni. A kifogások:


- Photoshop!

- Netről szedett kép.

- Valamelyik rokonod diplomája.

- Ez így nem ér semmit, hogy nem látszanak az adatok.


Tudod miért fogsz ezek után is kifogásokat keresni? Mert egy igazi vesztes vagy. :)



[link]

2023. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
90%
Hoppá, érdekes fordulat! :D
2023. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
0%
#45 Sajnálom, ez nem bizonyítja, hogy a tiéd, nem látszanak az adataid.Ennyi erővel lehetne anyukádé is.De jó látni, hogy ilyen aranyos kis csicskák vagytok, hogy ti csináljátok azt amit én akarok.Vesztes vagy :D
2023. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
100%

#47 És megint megjósolta mit fogsz írni. Nagyon kiszámíthatóak a fideszesek. :D


De most jöhet a tiéd az adataiddal és személyivel együtt :3

2023. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
0%
#48 Oké, akkor gyorsan készítek a húgom diplomájáról egy fotót, kb így, és akkor ha pl nem lennék diplomás, onnantól kezdve elfogadnátok annak?Mekkora pancserek vagytok :D
2023. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kész!! :D 45, óriási vagy! Régen láttam ennyire beégni valakit. Tudod mit csinál ez most otthon? Ordít, toporzékol, talán még a földhöz is veri magát.
2023. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!