Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az iskolások gumibotozása,...

Az iskolások gumibotozása, könnygázzal lefújása a kormány gyermekvédelmi intézkedéseinek része?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 15:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
0%
#29 Ő sem a diplomáját nem szeretné megmutatni sem elérhetőséget nem ad, hogy a másolatot elküldjem.Akkor ki is a gyáva?
2023. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
0%
#30 Egyelőre még nem vontam kétségbe a doktori címed, de akkor te is kezdhetnéd azzal, hogy igazolod magad.
2023. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
2023. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy egyértelmű terelés és mellébeszélés, csak úgy tűnik, ennél a kérdésnél ez nem jön be. Nincs összefüggésben, hogy megmutatod-e a diplomádat, ahogy #25 kérte azzal, hogy mások is megmutatják-e. Nincs összefüggésben a két dolog. Ez über-mega-atom szánalmas. Te már ebből nem jössz ki jól, de azért vergődj csak! Szórakoztató.
2023. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
0%
#34 Megadtam a feltételeit, nem teljesültek.Milyen mellébeszélésről beszélsz?
2023. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
77%

Miért, ki vagy te, hogy feltételeket szabj? :D Feltételek nélkül mutasd, igaz-e, hogy diplomás vagy! Ahogy harmincnégy írta, ha tényleg az vagy, akkor feltételek nélkül is bizonyítható ez, gond nélkül.


El ne higyjétek, hogy ez diplomás! Akkor nem próbálna kimenekülni a helyzetből ilyen átlátszó dumával! Egyszerűen csak megmutatná az oklevelét, és kész.

2023. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
0%
#36 Miért fordítva ugyanez nem igaz?Ti kik vagytok, hogy bizonyítanom kellene, hogy diplomás vagyok?És ti neveztek engem szánalmasnak... :)
2023. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
92%
Nem beszélek, hanem írok. Ez nem beszéd, betűket írunk le, te “diplomás”. Huszonöt meg előre megjósolta, hogy ki fogsz térni. Milyen igaza lett, de remélem sejted, hogy nagyon átlátszó a dolog!
2023. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
0%
#38 Tehát válaszolni nem tudsz, mivel erre nem is lehet, marad a terelés.Egyre inkább úgy tűnik, hogy te vagy az akinek nincs diplomája, de tedd ki nyugodtan, bizonyítsd. :)
2023. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
92%
Te okoskodtál itt a beiratkozásoddal, meg hogy visszaadod a diplomádat. Most már biztos vagyok én is benne, hogy nincs neked ilyen végzettséged.
2023. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!