Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire reális, hogy a Mi...

Mennyire reális, hogy a Mi Hazánk nagyobb támogatottságú lesz, mint a DK és a következő választáson nagyobb százalékkal jutnak a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy az ellenzéket már csak ez a két párt alkotja érdemben. Én nem tartozom egyikhez sem, fideszes sem vagyok, de úgy tűnik, mintha a Mi Hazánk egyre jobban jönne fel, főleg azért mert tényleg odateszik magukat, a fiatalabb réteget, ellenben a DK-val meg tudják jobban szólítani, ami azért is fontos, mert Magyarországon szinte minden párt a nyugdíjas réteg megszólítására törekszik leginkább.
2023. máj. 10. 11:59
1 2 3
 11/22 progizo ***** válasza:
25%

#9.: "csak a vak nem látja, hogy tiszta fideszpárti a mihasznák."


Akkor te vak vagy, mert a MHM ugyanúgy ellenzéke a Fidesz-KDNP-nek is, mint a ballibeknek.

Ha nem hiszed, nézd meg pl. a videóikat a YouTube-on. Belinkeljek párat? Persze előre tudom az elutasító válaszodat, mert írásod alapján te olyan vakhűen gyűlölködsz az ellen, amit nem is ismersz alaposan.

Pont erre van szüksége Orbánéknak, hogy hatalmon maradhassanak és tovább folytathassák maffiaállamuk kiépítését, erősítését és hazánk és népünk kifosztását.

2023. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

#9


Nem Fideszpárti, hanem jobboldali.

A szavazást úgy értettem, hogy aki kormányváltást akar, az szavazzon a Mi Hazánkra. Aki csak elmegy leszavazni valami kis pártra, vagy viccpártra mert tök jó buli, ahhoz nem szóltam.


#10


A DK bukott párt, egyre csak zsugorodik és soha nem lesz elegendő támogatottsága. Így nincs értelme rájuk szavazni. Az egyetlen valós kormányváltó erő a Mi Hazánk lesz hosszú távon, ha tesztszik ha nem.

2023. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

#11


Nagyon igaz amit írtál, végre egy értelmes, jól tájékozott honfitárs!

2023. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 progizo ***** válasza:
13%

De azért kiindulási alapnak talán jó lesz:

[link]


És még sok egyéb YouTube videó mutatja, amin a MHM politikusai egyaránt kritizálják, szóváteszik visszásságait nemcsak a ballibeknek, de az álhazafi Fidesz-KDNP-nek is.

2023. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

#11: egy ideig követtem, néztem, mert volt egy szikrányi esély, hogy lehet más. Bocs, de aki állandóan "disznófejű nagyurazik", szibériai deportálásról beszél, meg a fidesszel karöltve szavaz valamint az Unió és minden más nyugati dolog ellen (most nem az LMBTQ-s dolgokra értve csak) kampányol az nettó barom. És ahhoz, hogy ezt lássa valaki, nem kell egyből baloldalinak meg libsinek lenni.


Az MHM-ben sincs egyetlen egy normális politikus sem. Egyébként is a régi, jócskán bukott Jobbikból szakadtak ki, pontosabban oda sem kellettek már a szélsőségeik végett. Toroczkait azt hittem, hogy értelmesebb de látva a videóit meg tudva azt, hogy a magyarok ellen szavaz a parlamentben (igen, azt teszi sokszor, amikor a fidesz érdek azt diktálja) a többi hasznoslesőjével együtt, inkább hagyjuk kategória.


És mielőtt jönnél olyannal, hogy azért, mert valamiben támogatja a fideszt még nem zsebpártja. Ha egy törvény javaslat normális, kidolgozott, végiggondolt és a többségre pozitív kimenetelű (nem, nem a fideszes többséget értem ezalatt, hanem az átlag magyar állampolgárt), akkor lehet támogatni. De ilyen a fidesznek már régóta nincs...vagy csak nagyon ritkán.


Egyébként sem értem ezt a hülyeséget, hogy ha valaki nem jobboldali, akkor baloldali komcsi/libsi stb és fordítva. Én egyik sem vagyok, akkor mi történik? System error?! 😂

2023. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#12

Nem tetszik, sosem fogok a mi kis falunkra szavazni, max ha néppártosodnak.😆 Ha a dk és társai földbe állnak, lesz helyettük más párt, amire szavazhatok. Ha meg valami csoda folytán csak a mihasznák és a fidesz maradna, akkor inkább legyen a fidesz. A két rossz közül a kisebbik.

2023. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 progizo ***** válasza:
8%

#15-16.: Ti a saját magatok hsz.-ait gúnyoljátok a nevető arcocskákkal?

A MHM-ra én pont azért szavazok, mert egyszerűen magyarnak érzem magam, nem bal- vagy jobboldalinak, hanem magyarnak. És nekem olyan párt kell, amely megalkuvás nélkül képviseli az összmagyar érdekeket, nem "tanuljunk meg kicsik lenni"-zik, mint a ballibek, nem üres szólamként használja a nemzeti dolgokat, mint a Fidesz-KDNP, hanem valóban a hazánkért és a népünkért munkálkodnak.

Bennük látom azokat, akik nem kirekesztik határon túlra került honfitársainkat és nem csupán szavazógépeknek tekintik őket, hanem valóban a területvisszacsatolások, a valódi összetartozás eléréséért cselekednek.

Továbbá ők azok, akik valódi patrióta gazdaságpolitikát akarnak megvalósítani a magyar vállalatok, márkák megvédésével, megerősítésével, felélesztésével.

Csakis ők ismerik föl és mernének cselekedni a tragikus demográfiai folyamatok megállításáért, megfordításáért és ők állíthatják meg a politikus- és cigánybűnözést.

Ők azok, akik egy minél nagyobb, erősebb, gazdagabb, jelentősebb Magyarország újjáépítését akarják.

Ha ezek nem jó célok, akkor nincsenek is olyanok és értelmetlen bárkire is szavazni. Orbánék meg röhöghetnek a markukba, ahogy ti is a saját mondataitokon.

2023. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

#17: dehogy munkálkodnak értünk. Mind a saját zsebéért munkálkodik, talán ha valakit ki lehetne emelni, hogy csinál is valamit, az Hadházy.


A határon túli dolgokat meg el kellene engedni, legalább is olyan formában biztosan, hogy szavazatért cserében ömlik a pénz oda. Magyarországtól elcsatolt területek már elcsatolva is fognak maradni, ezért kár állandóan sírni meg "Trianon"-ozni. Természetesen ezeket leszámítva kellene valami értelmes építő jellegű megmozdulás ezzel kapcsolatban.


Az MHM "programjainak" javarésze bullsh*t, legalább is ha olyasmik még mindig, mint amit fentebb említettem, hogy korábban voltak.

A fideszes szavazók egy része is tudja, hogy az a mihasznák és ti, szavazóik pont a fidesz malmára hajtjátok a vizet, ha Fletó nem is, akkor ti biztosan beütitek orbánnak a következő 2/3-ot. Ez is volt a célja, azért nem támadja a fidesz a mihasznákat szinte sosem (és fordítva is), mert így pont azt tudja mutatni, hogy van egy baloldal, van egy szélsőjobb meg ők, kvázi "jobbközépen" a választás (még akkor is, ha a fityisz minden csak nem jobboldali).


Majd leesik talán egyszer ez nektek is, bár Fletónak sem nagyon esik le, hogy el kéne takarodni, így nem látok sok esélyt arra, hogy ti MHM szavazók megvilágosodjatok. Vagy a pártotoknak kellene elfogadhatóvá válnia, de az sem fog megtörténni.


A nevető arcocskás megjegyzésed meg nem értem, miért ne rakhatnék néha egyet? :D Nem a saját hozzászólásom gúnyolom ezzel, hanem nevetek azon a vakhitűségen meg agyhalálon, amelyet leműveltek fanatikusok (akinek inge, akinek nem...). (#15 voltam)

2023. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 progizo ***** válasza:
0%

#18.: Nem voltál túl meggyőző azt illetően, hogy érdemes lenne bármi mást is választanom a MHM helyett, de azt azért sikerült bemutatnod, hogy milyen nem akarok lenni: egy, a hazafias dolgok iránt totálisan érzéketlen, "nekemsemmisejó" alak, aki a nagyképűsködésen kívül semmit nem tud mutatni, főleg azt nem, hogy akkor milyennek kellene lennie ennek az országnak és politikusainak.

Egyszóval ez az ország így soha nem fog egyről a kettőre jutni.

Mindenesetre éld tovább nyugodtan az életedet abban a tudatban, hogy a MHM elfogadhatóvá válása soha nem fog megtörténni - végül is a parlamentbe jutásának megtörténte sem fordult elő a forgatókönyvetekben, aztán mégis bejutott. :-)

2023. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A ti forgatókönyvetekben az állt, hogy 20%-kal fognak bejutni.😅


De most komolyan azt hiszed, hogy minden ellenzéki át fog szavazni rájuk? Jobbik rémlik?


A mihasznák kormány a legrosszabb dolog, ami az országgal történhetne. Az utolsó szeg a koporsóba. Tudod van ez a mondás: a fidesz lassú nemzet halál, a mihasznák azonnali.

2023. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!