Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire reális, hogy a Mi...

Mennyire reális, hogy a Mi Hazánk nagyobb támogatottságú lesz, mint a DK és a következő választáson nagyobb százalékkal jutnak a parlamentbe?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy az ellenzéket már csak ez a két párt alkotja érdemben. Én nem tartozom egyikhez sem, fideszes sem vagyok, de úgy tűnik, mintha a Mi Hazánk egyre jobban jönne fel, főleg azért mert tényleg odateszik magukat, a fiatalabb réteget, ellenben a DK-val meg tudják jobban szólítani, ami azért is fontos, mert Magyarországon szinte minden párt a nyugdíjas réteg megszólítására törekszik leginkább.
2023. máj. 10. 11:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#19:

"Nem voltál túl meggyőző azt illetően, hogy érdemes lenne bármi mást is választanom a MHM helyett"


Mert nincs is, akire érdemes lenne. Nincs komolyan vehető párt...



"egy, a hazafias dolgok iránt totálisan érzéketlen, "nekemsemmisejó" alak, aki a nagyképűsködésen kívül semmit nem tud mutatni, főleg azt nem, hogy akkor milyennek kellene lennie ennek az országnak és politikusainak"


Milyen hazafias dolgok? B*meg, Trianon több, mint 100 éve volt, mit rágódsz a múlton úgy, hogy nem tudsz és nem is akarsz változtatni rajta? Előre kell tekinteni, de ebből 100 év alatt nem lett semmi, ezen egy MHM sem fog változtatni....Attól, hogy valaki "szittya-turul-árja-magyarnak" gondolja magát és mindenki más, aki nem ért vele egyet az "hazaáruló" (szerinte), még nem lesz igaz és nem lesz semmivel sem több, vagy jobban magyar, mint a másik. Ez a gondolkodás csak elcsökevényesedett agyból pattanhat ki, normális ember ilyenféle módon nem nyilvánul meg.


Mivel nagyképűsködöm? Azzal, hogy valóban egyetemet végzett, saját erőmből, saját hazámban talponálló magyarnak vallom magam? Mindenki számára adott a lehetőség, nyugodtan végignyomhatod másnak az életét és utána hívhatod nagyképűnek.

Arra reflektálva, hogy nem mondom, hogy milyeneknek "kellene lenniük" a politikusoknak meg az országnak azt tudom mondani, hogy van értelme egy anonim fórumon egy ugyanolyan aninom személynek leírnom? :D Mindenkinek van elképzelése, ha megkérdezik de attól még nem leszünk előrébb.



"végül is a parlamentbe jutásának megtörténte sem fordult elő a forgatókönyvetekben"


Már megint kavarsz valakikkel...Elmondom újra, hogy nem tartozom semelyik oldalhoz. Egyébként én tudtam, hogy be fog jutni de csak valahol küszöbérték szerinti 5-6% körül. Azt hiszem nagyjából ez is lett a végeredmény de javíts ki kérlek, ha tévedem, nem emlékszem már (annyira meg nem foglalkoztat, hogy megnézzem). Várható volt, hogy ennyi agymosás közepette még lesz egy szélsőjobb "náci" tagozat, aki további agyakat tud mosni de javarészt a fidesz meg a volt jobbik szavazók táborából.



Nekem nem célom a meggyőzés, elmondtam a véleményem, hogy miért zsebpárt, miért ki nem állhatom. Te meg elmondtad, hogy szereted őket, ennyi. :D

Te sem voltál egyik kommented alapján sem meggyőző, még ha akartál is volna az lenni (bár kétlem). Ez is azért elmond valamit, hogy igazából nem igazán tud bármit is felmutatni az MHM (aka. mihasznák) egy normális ember számára (kivéve a saját agymosottjainak meg a fidesznek).

2023. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 progizo ***** válasza:
0%

#21.: "Trianon több, mint 100 éve volt, mit rágódsz a múlton úgy, hogy nem tudsz és nem is akarsz változtatni rajta? Előre kell tekinteni"


És akkor mi van, ha több, mint 100 éve volt? Lejárt a szavatossága? Vagy kevesebb gazdasági-demográfiai-geopolitikai kárt jelent az országnak, hogy nem 325000 vagy 172000 km2-es, hanem csupán 93030?

Előre kell tekinteni és újjáépíteni hazánk régi nagyságát, erejét, gazdagságát, jelentőségét. Ennek kell össznemzeti célunknak lennie, az ország erősítése, mert ebből profitál mindenki, a közember is. Azt hiszem, ezt józan paraszt ésszel be lehet látni.

2023. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!