Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tankötelezetts...

Mit gondoltok a tankötelezettség, kötelező óvoda eltörléséről a diákok részéről?

Figyelt kérdés
Lépni kell ezügyben és ezt a rendszert úgy ahogy van felszámolni. Egy kényszer rendszer amit a fiatalokra erőszakkal ráerőszakolnak akik nem tudnak igazából ellene tenni. A probléma az erőszakkal van egy ez ellen tehetetlen réteg ellen akiket ez tartósan visszafordíthatatlanul egy életre tönkretesz. Még pénzel büntetik is aki ki akar belőle kerülni. Aki részt akar benne venni nyilván az intézmények részéről fent tartanám hogy ne utasíthassanak el embereket. Egy rabszolgatartó rendszert szolgál, semmi értelmeset nem tanít. Hogy i 13 éven át vagy még több óvódás korától 8 tól kettőig vagy délután négyig mint egy börtön van a gyerek egy ilyen intézményben. Közösségi terror, erőltetett anyagok feszült légkör, megakadályozza hogy a gyerek magától megtalálja a saját útját. Az egész arról szól rabszolgamunkásokat neveljenek ki. Meg akik gondolkodás nélkül ezt a szemetet visszamondják azokat emelik ki. Tudatosan kiégetik végleg az embert. Szánt szándékkal teszik tönkre a fejlődésben lévő gyerekek idegrendszerét tudatosan kiidegelve őket. Semmi értelme mert a modern világban minden adott hogy ezeket már maga önerőből bárki elsajátítsa. Ott van a felnőtt oktatás, semmi szakmát vagy hasznos dolgot nem adnak az ember kezébe. Ezek a tanárok nem mesterei semminek, egy csapat megbízott valaki aki visszamond egy anyagot. Szó sincs arról hogy ott vagy valaki mellett aki mestere egy szakmának és megtanít dolgokat. A szegény társadalmi rétegből sem zárkóztat fel senkit. Munkahelyeken is max eddig csak azt teremtette egyre nagyobb az elvárás aminek egyre nehezebb megfelni mélyítve az emberek hogy még jobban leterheltek legyenek. A rohadt politikusok, gazdagok magániskolába járatják a gyerekeiket hogy ez a szemét rendszer ne tegye őket tönkre de az átlagembernek erre nincs lehetősége.

2023. máj. 20. 03:19
A kérdező szavazást indított:
Nem törölném el azt hogy erőszakkal a gyerekeket iskolába kell járatni
Eltörölném ezt a kényszerrendszert a diákok részéről
35 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%

Ekkora hülyeséget. Jóságos isten!


Legyen mindenki ősemberi, állati szinten, ne fejlesszék, ne tanuljon, csak vegetáljon?!

Te miről beszélsz, te szegény te?!

2023. máj. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
80%

A fidesznek tetszene a javaslatod - már így is leépítették az oktatást, amennyire csak lehetett (még egy minisztériumot sem érdemlő terület ez a szemükben)!


Szerintem írj a Fidesz pártszékházba és a Pintér elvtárs vezette minisztériumba, és felkarolják az ötleted!

2023. máj. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:

Első az emberek nem hülyék mindenki amire neki szüksége van megtanulja magától is. Nem célja és sosem az volt ennek a rendszernek a célja hogy az emberek okosak legyenek. Gyárba futószalagra, önálló gondolkodásra képtelen, motiváció teljes kiégetése ezt éri el az egész. Mindegy milyen magas szintű iskolát végeztél el nem kellesz vele sehova mert nincs mögötte tapasztalat. Szakmai képzésekbe sajátítja el mindenki a valós tudást illetve gyakorlatban. Senki nem mondja azt hogy aki evvel egyetért ne férhessen hozzá. Arról van szó akinek ez kényszer, nem ért egyet vele, károsnak tartja, másképp gondolja, az állam kormány ne kényszeríthesse rá. A szülőkön keresztüli büntetéssel van rá kényszerítve a fiatalságra akiknek az idegrendszerük fejlődésben van! Hogy ha nem járatod a gyereked az iskolába pénzbütetés, akár börtön, hatóságok által történő terrorizálás, és a gyerek nem tudja meg tenni azt sem hogy azt mondom holnaptól nem megyek ha a világ a feje tetejére áll akkor sem, ehelyett teljesen tönkremegy visszafordíthatatlanul. És ez itt a baj, nem csak a fiatalok gyerekkora megy tönkre hanem elbaszott felnőtt lesz belőlük. Mindenki önszántából dönthesen akarja vagy ne. Attól a pontól hogy úgy gondolja neki ez káros bármikor ebből kiléphessen. Ha azt gondolja valaki neki bizonyos tudás hiányzik azt később életkortól függetlenül is elsajátíthatja.


Második a Fidesz ezt a kényszer rendszert egyenesen támogatja ahogy a többi mocskos rabszolgataró politikus is lásd a magántanulói jogviszony megszüntetését hegyette egyéni munkarendet. Egyenesen fosnak tőle hogy ez a mocsok rendszer összeomoljon. Emberek lépni kell és tenni ellene! Mindjárt más lenne a tanárok hozzáállása, az egész oktatás, ha bárki bármikor kiléphet és azt modhatja vagy jó lesz, vagy nem lesz. Evvel a rá kényszerítéssel élnek vissza keményen, és nagyon súlyos mély problémák vannak belőle már generációk óta.


Emberek ha azt mondom hogy holnaptól én ebben nem veszek részt ettől fosnak, és ennek nagy hatalma van. Pont hogy evvel az egyszerű dologgal lehet nagyon sok szemetet összeomlasztani! Felnőttek esetén ezt nem tudnák meg tenni, ott azt mondanák holnap nem megyek aztán mit tudnak ellene tenni. A gyereket viszont ezt nem tudják meg tenni, helyette tönkremennek.

2023. máj. 20. 04:00
 4/45 A kérdező kommentje:
Az a baj sokat nem mondják csesszétek meg a piti családi potlékotokat, kifizetem évente egyszer azt a büntetést ha baszogattok felmutatom a csekket hogy kifizettem. Nem lesz az a játék játszva sem hogy esetleg pszichiáter ami gyógyszerekkel teszi tönkre tudatosan a gyereket, gyógyszerek nélkül sem lesz vállalva egyéb hercehurca amit jól kitaláltak hogy ne léphess ki a rendszerből. A gyerekek képtelenek mondani nem megyek többet, csesszétek meg a családi pótlékot, fizessétek be a büntetést mert nem érdekel pedig itt kezdődne el a változás!
2023. máj. 20. 04:08
 5/45 A kérdező kommentje:

Ezt a videót érdemes megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=Zdx-oT0p16M&pp=ygUcdGFua8O2d..


Itt a legnagyobb pozítív változást az hozná, ha összefogunk és ezt a kényszer rendszert közösen megszüntetjük. A politikusok, a gyerekeket tudatosan kiidegelő tanárok ettől rettegnek. Az iskolai erőszak és terror általános. Főleg középiskolában vannak ilyen gyűjtőiskolák amik bűnöző drogos, erőszakos kölykökkel van tele. És normális embereket mert mondjuk kettes tanuló mert utálja az egészet ilyenekbe bekerülnek. 7-8 osztályban mert ha nem felelsz meg nem lesz belőled ember, sok gyerek nyúl gyógyszerekhez, droghoz alkoholhoz, öngyilkossági kísérletek, nem a szülő éli át az szemet hunynak felette. A fejlődő gyerek agya kivan téve antidepresszánsoknak. Elküldik pszihiáterhez tanári nyomásra aki reggel serkentőkkel, esete nyugtatókkal próbálja telenyomni a fejlődő idegrendszerű gyereket. A szülőt uszítja rutinszerűen a gyerek ellen. A tanárok és az iskola vezetése úgy érzik mindent megengethetnek maguknak a diákokkal szemben. Ez a rendszer tarthatatlan. Ennek a rabszolgarendszernek a fenntartói rettegnek tőle hogy ez meg legyen szüntetve! A semmire való nem oda való tanárok is rettegnek ettől. Emberek pont ez a dolog az ami a legnagyobb változást hozhatja és ki kell harcolnunk!

2023. máj. 20. 04:42
 6/45 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek nem hülyék, csak buták maradnának.Az iskola gyerekmegőrző is, plusz a diákoknak szocializálódniuk kell.Attól hogy téged naponta megaláznak,a többieknek szüksége van rá.
2023. máj. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalat, 5 szakmával rendelkezem. Általános iskolában reggel 8-tól délután 4 ig rohadtam az iskolapadban. 7-8 ban mert untam az egészet szín kettes voltam reggel serkentővel, este nyugtatóval telebaszni a pszihiáter akikhez tanári nyomásra kerültem. Ezen felül iskolában , jó csendes gyerek voltam. Ovódában iskolába kerüléskör ugyan ez volt utáltam a többieket, állandóan terrorizáltak ott is iskolába kerülés előtt psziholóushoz küldtek mert az erőszakos szarjukat nem akartam megcsinálni. Középiskolában jött az antidepresszáns szedése. A szarakodás hogy amit kinézem szakmákat sehova nem akarnak felvenni iskolákba. Az igazgatót kellet megfűznöm hogy bekerülhessek. Szakmai résznél voltam kitűnő tanuló, előőöleg mindenben szín kettes. 10-11. osztály ketessel gyűjtőiskolába kerültem, tele problémás gyerekekkel jó részük ma már börtönben van. Akik ott hagyták az egészet semmivel nem lettek kevesebbek. Aki magán tanuló volt ma orvos, a másik jól kereső vállalkozó lett. Egy szaros bolti eladónak mennek az orvsként tanuló egyetemisták. Ahhoz várnak már egyetemista végzettséget, amihez köze sincs a szakmának. Értelmetlen éretségiket. Az elvárások nőnek csak evvel a tetű rendszerrel és az egyenlőtlenség. Rohadtul nem az van ha iskolázott vagy akkor te milyen jó szakmákban fogsz dolgozni. Két szakmával érettségivel sehova nem kellettem. Amit elsajátítottam magamtól, munkahelyeken megtanultam, pár hónapos felnőttképzésben megszereztem avval vittem valamire. 15 év alatt csak tönkretettem magam. És körbe lehet nézni ez a többség. És utólag fiatalon már megtalálhattam volna az utamat enélkül a kényszer rendszer nélkül is célirányosan. Akik kiléptek belőle sokan épp hogy nyugodtan ott vitték valamire, utólag nyugodtan találtak valami utat mit is lehetne. De gyerekként az a probléma ebben a renszerben ezt nem lehet megtenni. Pedig azokból lesznek az igazi jó szakemberek akik gyerekként maguktól külső ráhatás nélkül náluk kialakul a dolog. De ez a tetű rendszer pont hogy ezt nem engedi! Ott rohadsz kényszerből egy padban, közben szar az ott töltött idő minden perce és pokol az életed.
2023. máj. 20. 05:27
 8/45 A kérdező kommentje:

Tegyük tisztába fenött ember vagyok 5 szakmával angol, német nyelvtudással,600.000ft nak megfelelő fizetéssel németben, itthon 270.000ft ot tisztán megkeresek nettóban. Azt írom le amin én mentem keresztül, Gyurcsán/Fidesz kormány környékén voltam középiskolás. És nem azért keresek ennyit mert 7 től 20 éves koromig rohadtam az iskolapadban, ez az idő elvesztegetett idő volt!


Felnőtt fejjel holnaptól be semm mennék, szüleimnek megmondanám csessze meg a családi potlékát, kifizeti a büntetést egy évre vagy csinál amit akar de ezt nem tűrném meg. Jöhetne a rendőr is az sem marad ott őrizni. Minden felnőtt ember ezt tenné hasonló szintuációban amit egy gyereknek el kell viselnie. Egy felnőttnek ehhez mérföldekkel kevesebb elég, egy munkahelyen negyed ennyi undorító dolog nem történhet meg mint amik az iskolákban mennek mert a dolgozó másnap már nem áll munkába. Munkánál is ha nem mondják azt a dolgozók hogy ha már pedig ezt megengeditek magatoknak jó holnap megyek máshova elszabadul a pokol. Szar lesz a fizetés, szemét és pofátlan lesz a főnök, szarok lesznek a munkakörülmények. Nincs felmondási idő és egyébb ebbe a játékba nem megyek bele, ha szar a hely holnap már nem megyek. Emberek nélkül nincs egy adott rendszer. És az oktatásban pont ez a szálka amit tövestűl kell kitépni! Fel kell fogni ezeknek a dolgoknak maradandó hatása van az idegrendszerre amitől egy életen át szenvedni fogsz. Már közel 40 felé sem múltak el ennek a szemétnek a hatásai amit ott kaptam, tönkretette a gyerekorom és az egész további életem az amiket ott átéltem!

2023. máj. 20. 05:56
 9/45 A kérdező kommentje:
Aki félreértené a kérdést arról van szó hogy sem a szülőket, sem a gyereket ne érhesse semmilyen atrocitás ha nem ért egyet a rendszerrel, semmilyen büntetést ne kaphasson ha úgy gondolja hogy ez káros. Aki egyetért vele az menjen, járassa ilyesmibe a gyerekét, az intézmény ne utasíthassa el. Viszont akarata ellenére, főleg hogy káros neki senkit se kényszeríthessenek és terrorizáljon az állam a szülőkön keresztül a gyerekre aki tehetetlen ez ellen. Így elérve egy sokkal emberbarátibb rendszert ahol később is a gyerek vagy személy megszerezheti azt a tudást ha szükségesnek gondolja. Viszont ne legyen az hogy a gyerek ha beledöglik is mennie kell amíg tankötelezett, én ezt elfogadhatatlannak tartom.
2023. máj. 20. 06:28
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenki kretén.
2023. máj. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!