Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Felvettétek a...

Fideszesek! Felvettétek a csokot és tegyük fel sikerült össze hozni a 3 csemetét. Belegondoltatok ki fogja őket tanìtani? Nyugdìjra nektek miből? Kòrházra(ne adj isten)nektek-nekik miből? Sorolhatnám. Szóval van tervetek a következő min. 10 évre.

Figyelt kérdés
Én úgy csináltam hogy ne vegyék részt ebben a rendszerben csak érdekel a logikátok. Nem szidok, csak érdekel a társadalmi osztályotoknak a problémái valamiért.

2023. máj. 29. 20:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
75%
11! Sőt, sárkunyhóban is lehet! De szeretnéd is úgy?
2023. máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Ah,
2023. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
52%

#10

3 gyerek lényegében azt is jelenti, hogy a bruttód a nettód, ezt is add hozzá. :)

2023. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá fűzném hogy bal vagy jobb, nekem mindegy és egyiket sem sajnálom,sem a dokit sem a pedagógust a mentőst stb. Még magam sem. Csak megy a világrend és mindenki olyan nagyon biztos magában. És a kölkök? Velük mi lessz? Azért kérdeztem a fideszéket(lehet DK-ás is nekem ugyan az) mert úgy látom belőlük van több és kiváncsi vagyok hogy az emberek csak magukra gondolnak vagy a nyomorba szülnek még több rabszolgát csak hogy legyen kádárkocka házuk egy köpésnyi kerttel.
2023. máj. 29. 21:04
 15/42 anonim ***** válasza:
Vannak bajok.
2023. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
92%
Bár nem vagyok fideszes, hadd válaszoljak. Őket ez nem érdekli. Az se érdekli őket, hogy itthon a legmagasabb az infláció és egy nagyobb hétvégi bevásárlást fogcsikorgatva fizetnek ki. Vagy történelmi mélypontokon ugrál a forint árfolyam. Vagy ha kapnak egy infarktust lehet nem jön ki időben a mentő. Vagy kapnak a kórházban egy fertőzést és ott maradnak. Vagy kapnak a nyakukba több hónapos várólistát. Vagy nincs kémia tanár a gyerek sulijában, vagy egyáltalán tanár sincs, aki tanítana a kerületben. Ezeknek magánellátásra, magánoktatásra a büdös életben nem fogja futni. A saját bőrükön érzik a fidesz kormányzást és jó nekik. Tudod miért? Mert igénylik, hogy legyen egy ember, aki megmondja, hogy mit gondoljanak. Ők ilyenkor érzik biztonságban magukat. Ami egy átlag értelmesebb embert félelemmel tölt el, nekik ez mélyen gyökerező igényük. És nem számít, ha igazából ők a rendszer legnagyobb elszenvedői. Nem vesznek róla tudomást, ignorálják vagy legdurvább esetben el is fogadják. Így ismét gyerekek lehetnek, levethetik a felelősséget a vállukról és arra gondolhatnak, hogy orbán majd gondoskodik róluk. Nem így lesz, de mindig a leggyengébbek a legbefolyásolhatóbbak és ők szívják végül a legnagyobbat. A normálisabbja meg eszénél marad, hogy ha odakerül a sor helyette a hülyék hulljanak először.
2023. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

#15

Én szándékosan csinálok rabszolgákat, várom a Great Resetet és mindent megteszek annak érdekében, hogy sikeres legyen.

2023. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
9%
Az élet értelme a gyermek, kormánytól függetlenül.
2023. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
55%

#17

A fideszesek boldogok, mert nincs igényük semmire. A többi, normális embert meg félelemmel tölti el, ami megy ebben az országban, ők meg fel se veszik. Magával rántják a többit a pöcegödörbe. Akkor ki is a nagyobb elszenvedője a rendszernek? Aki tudatlan boldog álomvilágban él, vagy aki az eszénél van és átéli a rideg valóságot?

2023. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

12#

Mire van szüksége egy embernek?

2023. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!