Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Felvettétek a...

Fideszesek! Felvettétek a csokot és tegyük fel sikerült össze hozni a 3 csemetét. Belegondoltatok ki fogja őket tanìtani? Nyugdìjra nektek miből? Kòrházra(ne adj isten)nektek-nekik miből? Sorolhatnám. Szóval van tervetek a következő min. 10 évre.

Figyelt kérdés
Én úgy csináltam hogy ne vegyék részt ebben a rendszerben csak érdekel a logikátok. Nem szidok, csak érdekel a társadalmi osztályotoknak a problémái valamiért.

2023. máj. 29. 20:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
3%

Gyereket így is, úgy is 'kellene' csinálni.!

Most + a feltételek is jók hozzá.

Ráadásul.!

2023. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Nyilván nem könnyű a gyermeket felnevelni, ezt mindenki döntse el maga hogy alkalmas e rá.
2023. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
20: nem rántják magukkal a többséget. Nekünk megvan az az előnyünk, hogy olyannak látjuk a rendszer, amilyen valójában. És ennek tudatában alakíthatja mindenki a saját életét. Ezek meg dagonyáznak az illúzióikban, ami nagyon veszélyes, mert megvédeni se tudják magukat, ha oda kerül sor. Az utolsó pillanatig hisznek majd orbánban, pofonszerű lesz a felismerés, hogy kibasztak velük. A valóság nem lesz finom. Amire felkészülni nem fognak tudni. Saját tapasztalatból mondom, hogy hülyének lenni a legkevésbé kifizetődő hosszú távon.
2023. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
24%

#24

Nincs pofon, nincs felismerés. Ugyanúgy szavaznak a Fideszre, egyre többen. Az ellenzéki érzelműek meg menekülnek az országból.

2023. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
A közemùltban volt ilyen hogy szocpol. A gyerekek mára adòs-rabszolgák lettek. Most meg csok. Pontosan tudjuk mi lessz a vége. Miért nem könyürülnek meg magukon ha tudják mi van, vagy a következő generáción az emberek? Önzők? Vagy ők csinálják jòl? Van határ? Vagy nekik 2-3 évig jó, amìg lehet veretni egy kéglire a rokonoknak,barátoknak oszt huszon évig szopò? Na mindegy! Egy a kérdés:ember az ilyen?
2023. máj. 29. 21:42
 26/42 anonim ***** válasza:
10%
Én fidesz szavazó vagyok (nem vallásos fieszes), mi nem vettük fel a csokot, mert már gyerekvállalás előtt megvolt a lakás. Amúgy 2 gyerekünk van, jó iskolába járnak a kerületben (államiba, nem magánba), jók a tanárok, az egészségüggyel sincs problémánk, mert szerencsére keveset kell használnunk, de amikor kellett, akkor jó ellátást kaptunk. Van megtakarításunk, szépen gyarapodik a család. A következő 10 évre megvan a terv, minden rendben van.
2023. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

26! Aztán meg beüt a valóság és a "következő két ötéves terv" megy a kukába. Tudod hány és hány ilyen embert ismerek, akik a végén elvesztettek mindent, pedig nagy mellényük volt.


Pl. Jól menő fiatal kamionos srác, saját kis cég, szép ház, két gyerek. Szép jövő....ELVBEN! aztán beütött a baj, a végén alig öt év alatt ebből egy bérelt sufniban lakó alkesz lett, akire a nagybeteg anyja főzött. A végén 38 évesen temették.

2023. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Most ezt is ráfogod a lehetőségekre.

Na ne.

2023. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
9 - Mondjuk engem az is érdekelne, hogy 7-8 év alatt hogyan lehet simán összespórolni 10 milliót? Csak mert nekem 15 év alatt, gyerek nélkül nem sikerült összegyűjteni egy milliót sem...
2023. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
29! Havi 80 ezret spórolsz és befekteted. KB. Ennyi kell hozzá.
2023. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!