Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Felvettétek a...

Fideszesek! Felvettétek a csokot és tegyük fel sikerült össze hozni a 3 csemetét. Belegondoltatok ki fogja őket tanìtani? Nyugdìjra nektek miből? Kòrházra(ne adj isten)nektek-nekik miből? Sorolhatnám. Szóval van tervetek a következő min. 10 évre.

Figyelt kérdés
Én úgy csináltam hogy ne vegyék részt ebben a rendszerben csak érdekel a logikátok. Nem szidok, csak érdekel a társadalmi osztályotoknak a problémái valamiért.

2023. máj. 29. 20:21
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

40 - Látom neked csak a személyeskedés megy, ha elfogynak az érvek egy vitában...akkor menjünk bele ...szánalmas ember vagy, sőt embernek nem is neveznélek. A felfogóképességed még az átlagnál is jóval lejjebb van, hogyha nem tudod felfogni, hogy nem mindenki kényelemból autókázik és nincsen mindenhol busz 5 percenként, mint Pesten. Vannak olyan vidéki régiók, ahol egy nap 2 busz megy, pl.reggel fél 6kor, meg egy du.4kor aztán vagy jó, vagy nem. Haza meg mondjuk van reggel 8kor meg este 6kor. Aztán ez nagyon f@sza tud lenni, ha pl te 8tól 8ig dolgozol...vagy 10-10-ig. Ja és hétvégén persze nem így megy az a két busz sem...lehet mondjuk ezért van szükség autóra te hatalmas IQ fighter.


Ha már itt tartunk, egyáltalán nem gondolnám, hogy egy sz@r darab lenne az életem. Olyan párom van, amiről te maximum álmodozhatsz. Olyan élményeket élünk meg, amiket te el sem tudsz képzelni, a szexről meg már nem is beszélek, mert neked láthatóan jó régóta nem jutott csak a "Marok Marcsa", különben nem lennél ilyen frusztrált.


Úgyhogy egyáltalán nincs sz@r életem, ellenben veled, csupán csak nehezebb, mint másoknak. Több szervező- és alkalmazkodó készséget igényel a problémák megoldása, de ennyi.


Ezen felül itt rajtad kívül senki nem hisztizett, én csak igyekszem érvekkel alátámasztani, hogy tévedsz. Ugyanis nem, nincsen igazad. Nem tud mindenki minimum 80 ezret félretenni, aki szeretne. Nagyon sok függ az egyéb körülményektől. Te azt állítod, hogy bárki el tud tenni legalább havi 80 ezret. Nem, ez még mindig nem igaz. Nem tud bárki, csak aki olyan helyzetben van.


Igazából nem tudom, hogy mivel akartál nekem jót, mert azon kívül, hogy látatlanban sértegettél, illetőleg információ ismerete nélkül KIJELENTED, hogy mit kell tennem, miközben f@ngod nincs az egyéb körülményekről, az nem segítség.


Én csak arra próbáltam rámutatni, hogy egy picit nézz messzebb az orrodtól és láss is. Ha valakinek segíteni akarsz, akkor először kérdezz tőle. Ismerd meg a körülményeket. Mérd fel a lehetöségeket. Majd ezt követően adj tanácsot, azzal lehet segíteni. Mert valóban sokan vannak úgy, hogy lenne más megoldásuk is, csak nem veszik észre, vagy nem gondolkodnak eleget. Azonban nem minden helyzetben ez történik. Talán egyszer rákényszerít az élet téged is arra, hogy ezt a saját bőrödön tapasztald meg. Akkor majd gondolj vissza arra az idegenre, akinek ezeket írtad, S meglátod, a karma mindig dolgozik.

2023. júl. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Előre bocsájtom, nem reprezentativ, amit látok és nem is kell velem egyet érteni. A Fidesz tábora kb 2 millió ember. Ez két részből áll és ezt látom magam körül is. Az egyik hithű Fideszes és bármi van, rászakadhat az ég, akkor is oda szavaz. Miért ? Mert Gyurcsány... Azok a most 50-60-asok akik akkor buktak a deviza hitellel meg elvették a 13 havit, azokban ez élénken és sose tudod őket megváltoztatni, hiába rosszabb már a helyzetük akár. Amihez az is hozzájárul, hogy a Fidesznek nagyon jó a kommunikációja és a rosszat is el tudja adni jóként. A másik réteg pedig az, aki jól él ebben az országban, ez kb egymillió ember. Nekik milliós fizetésük van, drága autó, két-három lakás stb.. Őket nem érdekli a rossz oktatás, egészségügy, mert zsebből fizetik a privátot maguknak meg a gyerekeknek... Ők vagy felépítették magát vagy kisegítette őket a különboző támogatásokkal a Fidesz (egykulcsos adó, gyerektámogatás, 13ik havi nyugdij stb) és mivel jól élnek, ők azért szavaznak oda, mert nekik jó az élet, hiába mondod hogy rossz, vagy mert kitömte őket a Fidesz és ezzel hű szolgákká tette őket. Ez a 2 millió ember konstans.Ez nem is fog változni. A többi meg éli a szegényes életét, de mindaddig ez a Fodeszt nem zavarja, amíg a konstans 2 millió megcsinálja neki a 2/3-ot, a maradék 8 millió meg nem tesz ellene semmit...
jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!