Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ téma kigúnyolása...

Az LMBTQ téma kigúnyolása sokkal több ember számára szórakoztató, mint amennyinek sértő?

Figyelt kérdés
Sokszor járok vidéki rokonokhoz bográcsozni és elég gyakran előkerül ez a téma, olyan jó sztorikat mondanak, hogy "a svédek azért lettek b.zik, mert a nők onnan eljöttek melegebb éghajlatra" vagy "régen az volt a leginkább ciki, ha azt mondták valakire nem tudja eldönteni magáról fiú vagy lány, ma meg ez a divat". Az emberek valahogy kreatívak és humor tárgyává teszik ezt. Tudom, hogy ma annyira érzékenyek egyesek, hogy ezt már gyűlölködésnek veszik, de az ember az mindenütt ember. Én is multinál dolgozom és vannak ilyen tréningek az elfogadásról, ahová meghívnak neves LMBTQ aktivistákat és hivatalosan persze mindenki tapsol meg jóképet vág hozzá, de egymás közt azért a legtöbben kinevetik azokat, akik ezeket népszerűsítik.

2023. jún. 8. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
23%
Ahol nem lehet bármivel viccelni, ott nincs demokrácia.
2023. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
27%
#31 viccelni lehet, csak hülyének fognak tartani, ha viccesnek tartasz egy haláltáboros “viccet”, vagy akkor ha a “vicc csattanója” az, hogy b*zi, hehehe de vicces. Primitív fajankók szintje. De mondom, ha neked ez a humor, akkor az 5 éves Pistike szintjén vagy, aki azon röhög ha valaki azt mondja, hogy fing. Gratulálok, a humor magasfoka.
2023. jún. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
29%
Annyira kívancsi vagyok, hogy ez a nagy felsőbbrendű társaság a keresztényeken történő viccelődésre is ilyen érzékenyen reagálna e, vagy az rendben van.
2023. jún. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
15%
#33 személy szerint a vallások on való hunyók odaát is szánalmasnak tartom.
2023. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
83%

#27:

És pontosan ez az oka annak, hogy annak ellenére, hogy rengeteg balról/progresszív oldalról jövő dologgal szimpatizálok, sosem szavazok balra. Egyszerű tényt közöltem és arra számítanák, hogy (önmagukat) intelligens(nek tartó) emberek ezt le tudják kezelni. Erre egy olyan semmi "érvvel" félre van dobva 12% hasznossággal, amit te magad is elutasítasz, amikor valaki azt mondja például, hogy minden cigány bűnöző, te pedig demonstráltad, hogy ez nem igaz.


Ezért van az, hogy a bal/progresszív oldalban azt érzem, hogy kompromisszumképtelen, vagy 100% ott vagy hard linerként, vagy kiutálnak, mint ha te lennél Hitler második eljövetele még balra húzó centristaként is.

2023. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
3%

"régen az volt a leginkább ciki, ha azt mondták valakire nem tudja eldönteni magáról fiú vagy lány, ma meg ez a divat".


Szép volt, libsik!

2023. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
61%
Aki lepontozta a 34-es kommentet elmondaná, hogy miért oké vallásokon gúnyolódni?
2023. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
58%

37. Felpontoztalak, de elmondom helyettük én, mert tőlük erre soha nem kapsz értelmes magyarázatot.


A nagy liberális képmutató elfogadás a vallásokra nem terjed ki. Ők nyugodtan szidhatják a tisztességes keresztényeket, akik csendben elmennek a templomba. Nekik szabad ilyet, hiszen ők a nagy elfogadó közeg.. Ja.. Ezeknél nagyobb szekta nem létezik, akármelyik vallást is próbálják bemocskolni.

2023. jún. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
100%
#38 én is liberális vagyok, az elfogadás pártján. A vallásokat is elfogadom, egészen addig, amég nem akarják arra hivatkozni korlátozni emberek jogait. A gúnyolódást elutasítom mindenképpen.
2023. jún. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
20%
#39 Ha a woke és a hozzá kapcsolódó eszmék képviselői akarják korlátozni mások szabadságát, azzal hogy álsz?
2023. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!