Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ téma kigúnyolása...

Az LMBTQ téma kigúnyolása sokkal több ember számára szórakoztató, mint amennyinek sértő?

Figyelt kérdés
Sokszor járok vidéki rokonokhoz bográcsozni és elég gyakran előkerül ez a téma, olyan jó sztorikat mondanak, hogy "a svédek azért lettek b.zik, mert a nők onnan eljöttek melegebb éghajlatra" vagy "régen az volt a leginkább ciki, ha azt mondták valakire nem tudja eldönteni magáról fiú vagy lány, ma meg ez a divat". Az emberek valahogy kreatívak és humor tárgyává teszik ezt. Tudom, hogy ma annyira érzékenyek egyesek, hogy ezt már gyűlölködésnek veszik, de az ember az mindenütt ember. Én is multinál dolgozom és vannak ilyen tréningek az elfogadásról, ahová meghívnak neves LMBTQ aktivistákat és hivatalosan persze mindenki tapsol meg jóképet vág hozzá, de egymás közt azért a legtöbben kinevetik azokat, akik ezeket népszerűsítik.

2023. jún. 8. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
92%
#11 Nem nevelés, hanem genetika dönti el. Egyébként mi nálad a normális nevelés? Hogy szarrá vered a fiad ha rajtakapod, hogy lánybugyiban pózol a tükör előtt?
2023. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
12%

Írok egy viccet, ami pl nem pejoratív értelmben üt és valóban vicces. Egy ilyen beszélgetést nyugodtan be lehet vezetni ezzel


A konzervatív és liberális kollégák beszélgetnek


L: Képzeld Apa lettem. Olyan boldog vagyok.

K: Szívből gratulálok. Tudom milyen érzés. Tavaly én is apa lettem. Egy csodálatos fiú édesapja. A te gyereked milyen nemű?

L: Hát azt majd eldönti ha felnő.


😅😂

2023. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
7%

#12 Nem a genetika dönti el. Ha így lenne, egyre kevesebb lenne a búzi, mivel természetes úton nem lehet gyerekük, ehhez képest mégis egyre több van. Ezenkívül nem lennének olyan ikerpárok, akik közül az egyik búzi, a másik egészséges.

A normális nevelés az, hogy védjük az LMBTQP propagandától, és ha mégis találkozik vele (ami szinte elkerülhetetlen), akkor elmagyarázzuk neki, hogy ezek az emberek betegek, és csak a férfi és nő közötti szerelmi/szexuális kapcsolat normális.

2023. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
92%
#14 Te sem tudhatsz sokat arról hogy hogyan működik az öröklődés.
2023. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
15%
#15 Hát annyit tudok, hogy szaporodni biztosan kell hozzá :D
2023. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
13%

14 "#12 Nem a genetika dönti el."


Nem csak. Ha kiskorában molesztálják pont ilyen draq queen partíkon a gyermek elferdül

2023. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
45%
A testvéremnek gyereke született, de még nem tudom hogy nagybácsi vagy nagynéni lettem.
2023. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
32%
Részemről primitívnek tartom a b*zivicceket. Alpári tinédzserektől valamelyest elnézhető, vagy kocsmai tahóktól két fingás között, de efölött elég ciki. Ez az LMBT magamutogatás viszont legalább ugyanannyira szánalmas és mellé még képmutató is. Azok kapnak rohamot a melegek érzékenysége miatt, akik mások születendő gyermekét élősködőnek meg lárvának nevezik. Aztán siránkoznak, hogy nem fogadhatnak örökbe.
2023. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
67%
#11 ha nevelésen múlna, akkor nem lennének melegek, te nyomorék. Pedig mindig voltak melegek. A természetben is előfordul, de talán mindenki azzál járna a legjobban, ha az ilyen iq huszárok, mint te, nem szaporodnának. Csak bántalmaznád a gyereket, ha kiderül, hogy meleg? Undorító az ilyen szülő. Nem is való annak. Bár kétlem, hogy lenne olyan nő, aki ezt a primitív színvonalat eltűrné, szóval igazaból csak elméleti kérdés marad részedről.
2023. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes, hogy itt a helyes válaszok vannak mindig lepontozva a rosszak meg fel. Miért lehet ez?
2023. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!