Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kötelező migráns kvóta, mit...

Kötelező migráns kvóta, mit szóltok hozzá kormányellenes szavazók?

Figyelt kérdés

Viktor megmondta, hogy kötelező lesz az illegális migránsokat befogadni. Ballib ellenzék folyton azt visítozta, hogy szó sincs ilyesmiről. Most mégis ez a helyzet. Na most ilyenkor mit mondanak a Fletó hívők?

(és nem, telepítette már be a migriket, külföldi munkavállalók papírokkal, vagy határon túli magyarok nem illegális migránsok, ilyen butaságokat ne is írjatok kedves libsi kommentelők)



2023. jún. 11. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Viktornak ismét igaza lett, ballib szavazók végre megértik miért csak a FIDESZ!
Viktornak igaza lett, ballib szavazók inkább afrikai menekültekkel élnek de akkor se ismerik el, hogy csak a FIDESZ a megoldás!
12 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok, sikerült a Népszavazáshoz hasonló válaszlehetőségeket megadnod, mehetsz játszani.
2023. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
62%
Ez megint a Fidesz malmára hajtja a vizet. De ha az EU-s ökrök nem értik meg, hogy az emberek nem kérnek a migrációból, már elegük van, akkor ők is meg fogják szívni.
2023. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%

Én azt nem értem,hogy ez miért nem belügy.

Amelyik ország nem akar migránsokat, annak ne kelljen befogadnia.Legyen önálló döntés.


Az EU-ban ennyit sem számít a nemzeti szuverenitás.

2023. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

Ezek a válaszlehetőségek hogy viktornak igaza lett?

Az hogy magadat becsapod egy hazugsággal rendben van,de akkor miért írsz ki szavazást?

2023. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
30%
Troll kérdés, nincs semmilyen migránskvóta.
2023. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
Az elmúlt években bőven túlteljesítettük a kötelező kvótát, "köszönhetően" a fidesznek.
2023. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
68%
Én így is mindenfelé külföldieket látok az országban. Nagyon sokan vannak itt így is. most, hogy ezek afrikaiak, ázsiaiak, vagy közel-keleitek nekem igazából mindegy. Na meg a velünk élő újmagyarság se sokkal különb mint a migránsok. Szóval ez valahol olyan dolog, hogy nem csak a jóban, hanem a rosszban is osztozni kell. Ez az EU lényege.
2023. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
3%

Magyarázd meg nekem kérdező, hogy Orbán miért nem balliberális?

Gyurcsány pedig Orbán embere

2023. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
55%

Szokásos pofáraesés.

A legnagyobb gáz, hogy a pártatlan és objektív telex/444/HVG lapít, mint szar a fűben 😁

2023. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
17%
Gyurcsány.
2023. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!