Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Veszprém lesz az új Borsod a...

Veszprém lesz az új Borsod a filipinó ázsiai vendégmunkások miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Én látom őket, belvárosban állandóan csapatostúl mennek, és rettentően büdösek, koszosak, szemetelnek.



2023. aug. 6. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Ismsrős a szitu valahonnan.

Anno a németek voltak így, hohy voltak bizonyos munkák, amiket nem voltak hajlandóak megcsinálni. És akkor jöttek a magyarok és más keleti népség.


ugyanez van otthon. Magyar nem akar dolgozni, mennek a keletiek...

Nincs ebben semmi látni való.

2023. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2023. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, akiket én látok filippinókat, azok csendesek, halkak és tiszták.
2023. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, miért nem nyugatra mennek, ha a többi bevándorló is a magasabb fizetést választja,( még a románok is odaennek) Magyarország csak átjáróház?
2023. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hypno ***** válasza:
72%
Azért van annak abban valami báj, amikor egy náci kabinetfőnök egy ilyen beszédet nyom le.
2023. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Én is azt látom, hogy Borsod az gazdaságilag jó irányba halad és fehéredik ráadásul. Az ország eddigi felkapott részei meg egyre inkább szarfészkek a sok koszos fideszes harmadik világbeli söpredék alja munkások miatt.

Nem tudom Veszprémben mi a helyzet, de én Mosonmagyaróvárról költöztem át Bécsbe, pont azért mert már egy ázsiai lepra lett. Ráadásul csak férfi vendégmunkásokat hozott a Fidesz ami még jobban idegesített.

2023. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%

Én napi szinten dolgozom filippínókkal. Semmi baj nincs velük. Ügyes, szorgalmas, kedves, vidám nép. Vegyesen vannak férfiak és nők is. Nincs velük semmi baj. Számukra mi vagyunk a nyugat. Magyarok is mentek külföldre keletről is jönnek ide.

Én kb 20-30 filippínóval dolgozom napi szinten és semmi az általad felsorolt rossz tapasztalatom nincs velük szemben.

Szerintem próbáld megismerni őket és megváltozik a véleményed róluk.

Amijen az adjon isten olyan a fogadj isten. Ahogyan viselkedsz másokkal úgy viselkednek mások is veled. De hülyék minden nemzetben vannak.

2023. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!