Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugyan milyen bútorokra...

Ugyan milyen bútorokra muszáj most 7,25 milliárd Forintot beruházni? Miért annyira fontos ez a kormánynak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 01:21
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem csak milyen, hanem mennyi... :-D

Ez a legújabb ürügy? Na, akármelyik lenne ott, ugyanezt csinálná, a jelenlegiek közül mind egyforma.

Lehet, hogy újabb söröző asztalkákat vesznek, amihez leülnek kártyázni és sörözni, amikor a kamera már nem látja őket, és nem kell színészkedniük.

2009. jan. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamit ki kell találni, hogy lenyúlhassák a lóvét. Ne kötözködj már annyit. :)
2009. jan. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején ('92) voltam katona a HM-1 ben (minden helységbe volt bejárásom), na ott cserélték a bútorokat, tévéket, hi-fi-t stb. volt olyan, hogy az új cucc bejött a kapun de 2-3 óra elteltével már ment is kifelé valamelyk főtisztnek! Alig használt iroda bútorokat adtak el potom pénzekért, elképzelni se bírjátok milyen harácsolás ment ott!


Szóval ezért kell enyi pénz bútorokra!

2009. jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nincs rá "elfogadható" magyarázat... :(

Én tanító vagyok, és egyből az jutott eszembe, amikor ezt a hír tv-n olvastam, hogy hány normális, a gyerekek gerincének megfelelő iskolapadot (ill. asztalt, széket) lehetne ebből a pénzből venni. De arra ugye nem futja... akár kicsik, akár nagyok is azok a padok szegényeknek. Hmm..., bezzeg új bőrfotel, meg társai...

2009. jan. 1. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz csodabútor. Honatyáink körében a legegyszerűbb kissámli is milliárdokba kerül, mire a helyére teszik, mert az egyik haver megtervezi, a másik legyártja, a harmadik odaszállítja, a negyedik felviszi a lépcsőn, az ötödik teszteli, hogy nem törik-e össze alatta, természetesen mindenki milliókért, és persze mindezt valakinek milliárdos nagyságrendű fizuért felügyelni kell, hiszen hatalmas felelősség, ha valamelyik honatya seggre esik a végén.
2009. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!