Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csinál senki semmit?

Miért nem csinál senki semmit?

Figyelt kérdés

Minden ellenzéki politikus meg van elégedve a képviselői fizetésével és székével, semmit nem tesznek azért, hogy végre leváltsuk az Orbán-rezsimet. Most komolyan 2026-ig ez az állóvíz lesz, és tűrjön a nép?

Csupán néha Pesten tart valamelyik párt utcafórumot, de a vidéket senki nem járja, nem kérdezik meg az embereket, hogyan tudnak boldogulni. Egyedül Jakab Pétertől látom, hogy szervez ilyeneket.

Tanár-diáktüntetés is leállt a nyári szünet kezdetével. A diákok elmennek fesztiválozni, amit meg is értek, hiszen fiatalok, ahogy én is, és szeretnek/szeretünk szórakozni, viszont a tanárok is belenyugodtak a helyzetbe látszólag. Majd szeptemberben folytatják, mikor aktuális lesz ismét a státusztörvény kérdése.


2023. aug. 19. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ez nem egyszerű... Igazad van.
2023. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk azért mert nem külön csapat!


Politikus politikusnak nem ....


Az ellenség nem az "ellencsapat"


A nép az ellenségük!


Nem vettétek észre?


[link]



Mzp a leg.... fidesz propagandistákkal együtt!

2023. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

2


Az utolsó mondatod máshol is visszaköszönt az előbb.

2023. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ha hatalomra jutnának, szerintem lenne pozitív változás, kezdetben kb. Csehország szintű.

Viszont hatalom nélkül is elvannak, nem nekik kell küzdeni az Orbáni infláció és megszorítások miatt.

2023. aug. 19. 21:16
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Én azt nem értem, hogy az EU miért hagyja ezt.. Ezt a gátlástalan lopást és minden egyebet, amit ez a kurmany muvel ezzel az országgal.


Ja, hogy hogy nekünk kéne tenni valamit? Én minden egyes tüntetésen ott voltam Budapesten.

2023. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%

5.

Az eu is a probléma része .

2023. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%

"- Emelem poharam...

- Azt ne! Elég volt az emeléseidből!

- Akkor mit mondjak?!

- Amit nem tudsz kimondani! Aztat, hogy: Fizeteek!"

2023. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Az tény hogy az ellenzék bénult, és tzehetségtelen

Ebben eléggé jelentősen benen vana fidezs tevékenysége is.

Az elmult időben ha egy párt elkezdett valamiféle ellenzékiként müködni és nőni kezdetta támogatotság azt a pártot elkezdték leszalámizni, lejáratni


pl: a 2018 as választáskor a jobbik 15% fölött állt, mindcent be is vetett a fidesz hatalmi gépezet hogy lejárassák Vona Gábort, mert látták hogy ő az aki ott az ész és tudja mit akar.


tehát igazából a választoknak kell(ene) elkezdeni hazsnálni az eszüket és egyszerüen nem szavaznia fideszre


Pl a 2022 es választáson ha megbnukott volna a fidesz, lehet hogy Orbán is megbukott volna a fideszben, mert azért azt ne felejtsük hogy a fideszből Orbán csinált egy illiberális autoriter kleptokrata pártot. Ha Orbán kikerülne a hatalomból, jöhetnének elő új tehetséges emberek akik most meg se próbálnak részt vennia politikai életben, mert semmi kedvüka fidesz lejárató propaganda gépezetével küzdeni.


A szavazók a birkák, ez van!

2023. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#5

Ez is egy jó kérdés.

#8

Itt nem csak kormányt, hanem népet is kell váltani

2023. aug. 19. 21:29
 10/23 anonim ***** válasza:
5%
#9 Megint ez a népváltás... na ezért veszítetek minden egyes alkalommal, mert ilyen lekezelően beszéltek a magyar emberekről. Népváltást akarsz? Kezd magaddal! xD
2023. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!