Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van más európai ország, ahol...

Van más európai ország, ahol a padfelújítókat vagy emlékműfelújítókat feljelentik rongálásért?

Figyelt kérdés

Szerintem a magyarság kulturálisan/genetikailag aljább nép a többi európai népnél. Ezt sokszor leírtam már itt, de mindig előjöttetek valami példával más országból, ami szerintetek azt bizonyítja, hogy nincs igazam.


Erre tudtok külföldi példát?


2023. szept. 1. 20:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nagyon is csinálnak ilyeneket, csak ott nem lesz hír belőle, mert nem lesz rendőrségi ügy belőle.
2023. szept. 1. 22:07
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Más országban is imádják feljelenteni a padfestőket, ha szakszerűtlenek is?"


Mondom, ott még agyon is verik ha politikai okból pingál. Mért érzed úgy, hogy nem kaptál választ a kérdésedre?

2023. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha más tulajdonában van, legyen az magánszemély, cég vagy az állam ha engedély nélkül változtatást végzel rajta rongálás, még akkor is, ha javítottál az állapotán, ez nincs másképp más országokban sem.
2023. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

"Mondom, ott még agyon is verik ha politikai okból pingál. Mért érzed úgy, hogy nem kaptál választ a kérdésedre?"


Mert szerintem te nem válaszolsz, hanem tippelsz.

2023. szept. 2. 09:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!