Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van más európai ország, ahol...

Van más európai ország, ahol a padfelújítókat vagy emlékműfelújítókat feljelentik rongálásért?

Figyelt kérdés

Szerintem a magyarság kulturálisan/genetikailag aljább nép a többi európai népnél. Ezt sokszor leírtam már itt, de mindig előjöttetek valami példával más országból, ami szerintetek azt bizonyítja, hogy nincs igazam.


Erre tudtok külföldi példát?


2023. szept. 1. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Fogj egy ecsetet és fesd le a szomszédod autóját. Ha felháborodik mondd meg neki hogy te egy autó felújító vagy és csak segíteni akartál mert szerited az autója már öreg volt és ráfért egy festés.
2023. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ez csak Magyarországi kuriózum.

Ilyen hülye kormánya más országnak nincs a világon

2023. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
De ilyen szerencsétlen balf.sz ellenzék sincs máshol.
2023. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
ilyen tevékenységhez minden kulturállamban előzetes egyeztetés, engedély kell
2023. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az egyes és négyes válaszoló jól mutatja, hogy távolról se csak egyedi esetekről van szó. Talán 30-40 százaléka ilyen a magyar embereknek. Szó nélkül a feljelentők oldalára áll.
2023. szept. 1. 20:44
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező gondolkodj már egy kicsit !

A tulajdonos (érted ezt a szót ?) beleegyezése nélkül nem csinálhatsz semmit az ő tulajdonával. Ez a jogállam.

2023. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Van. Máshol le is csukják, csak előbb agyonverik.
2023. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#6


Mi köze ennek a kérdésemhez? A kérdésem az volt, hogy miután más felújította valaki tulajdonát (jogellenesen), az a más fel fogja-e jelenteni a felújítót? Szerintem csak Magyarországon dívik ez, de itt a társadalom teljes beleegyezésével (amit te jól mutatsz).

2023. szept. 1. 20:50
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
8: Figyi, nem gyanús, hogy mindenki veled szemben meg az autópályán? Nem 30%, 100%. Amúgy ezek a "felújítások" inkább valamiféle párt vagy egyéb propagandát szoktak szolgálni, nem igazi felújítások.
2023. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9


Engem is jelentettek már fel szemétszedés közben azzal, hogy SZEMETELEK! És biztosíthatlak, semmilyen propagandát nem kívántam a szemétszedéssel folytatni.

2023. szept. 1. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!