Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugati liberálisok tényleg...

A nyugati liberálisok tényleg rá akarják beszélni a gyerekeket a nemváltásra?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, hogy nemváltásra akarják rábeszélni a gyerekeket s nyugati liberálisok, vagy csak kormánypropaganda?

2023. szept. 16. 19:23
 51/101 anonim ***** válasza:
95%
#50 mint írtam, nem a te személyes véleményed dönti el, hogy mi "valóságos". Ma a tudomány elfogadja a társadalmi nemek létezését. Pont. Te nem. Ehhez jogod van. De azt állítani, hogy rajtad kívül mindenki, különösen az ezzel foglalkozó kutatók és szakemberek mind tévednek, enyhén szólva az ostobaság és arrogancia netovábbja.
2023. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
0%
#51 Ez nem az én személyes véleményem, hanem alapvető tény. Magára valamit adó tudós tisztában van vele, hogy az egész genderőrület egy abszurd baromság, legfeljebb hallgat róla, mert félti a karrierét. Egy normális világban ez az egész megmaradt volna egy Monty Python jelenet poénjának. A média hatalmát bizonyítja, hogy azon keresztül még egy ekkora marhaságot is el tudnak hitetni a (butább) emberekkel.
2023. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
95%
#52 látod, megint. Az érzelmeid befolyásolnak. Fogadd el, hogy csak azért, mert szerinted valami "tény", még nem lesz az. Orvosok, pszichológusok, pszichiáterek szakmai konszenzusa alapján ezek a dolgok léteznek. Te orvos/pszichológus vagy? Hogy valós rálátásod van egyáltalán a témára? Vagy csak otthon a fotelból vagy laikusként ennyire okos?
2023. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
0%
#53 Semmilyen érzelem nem befolyásol, kizárólag a józan ész. A tudomány mindig is alá volt rendelve az aktuális diktatúrának, ma sincs ez másképp. A PC dogmáknak tilos ellentmondani, és ha a valóság ellentmond azoknak, akkor hazudni kell.
2023. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 anonim ***** válasza:
95%
#54 tehát hol végezted az orvosit? Mi volt a pszichológia szakodlgozatod témája? Ezeknek a hiányában nem igazán lehet személyes laikus véleménynél többről beszélni a részedről. Tehát?
2023. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
17%
#55 [link]
2023. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
84%
Ezerszer mondtam már, a jobberek, konzervatívok ( vagyis a fasiszta minden alfaja) nem ismerik az érvelési hibákat, ezért kérem ne próbálják meg felhívni rájuk a figyelmet, mert úgyis mellélőnek. Itt nem láttunk sehol tekintélyre hivatkozást.
2023. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
9%
#57 Ja, szóval ha te követed el, az nem érvelési hiba :D Ez egyébként nem az első tőled, már egy náci kártyát is bedobtál, az is tipikus tőletek, agymosott szélsőséges libbantaktól.
2023. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
84%

"Ja, szóval ha te követed el, az nem érvelési hiba :D"


Hol hivatkoztam tekintélyre?


"Ez egyébként nem az első tőled, már egy náci kártyát is bedobtál,"


Hát ha az vagy? De jogos, csak fasiszta vagy, mert ha jól emlékszem, MÉG nem zsidóztál.


"az is tipikus tőletek, agymosott szélsőséges libbantaktól."


Tévedés, kommunista vagyok :)

2023. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
0%

#59 "Hol hivatkoztam tekintélyre?"

Ezt most tényleg komolyan kérdezed? :D Biztos vagyok benne, hogy nem, de azért a rend kedvéért leírom: ma 19:10: "Orvosok, pszichológusok, pszichiáterek szakmai konszenzusa alapján ezek a dolgok léteznek."


"Hát ha az vagy? De jogos, csak fasiszta vagy, mert ha jól emlékszem, MÉG nem zsidóztál."

Szóval az a fasiszta, aki szerint a férfi férfi, a nő pedig nő?


"Tévedés, kommunista vagyok :)"

Még rosszabb. A világtörténelem leggyilkosabb eszméjét támogatod. Ehhez csak gratulálni tudok.

2023. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!