Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugati liberálisok tényleg...

A nyugati liberálisok tényleg rá akarják beszélni a gyerekeket a nemváltásra?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, hogy nemváltásra akarják rábeszélni a gyerekeket s nyugati liberálisok, vagy csak kormánypropaganda?

2023. szept. 16. 19:23
 71/101 anonim ***** válasza:
84%

“Már eleve azért letilthatnának, mert több felhasználót használsz, hogy felpontozhasd magadat.”


Jelents náczykám, nem félek, mert csak egy van :3


“Szóval aki ateista, az örökké él? :D”


Ennyire sérült az elméd? A valláskárosodás miatt ölték leginkább egymást az emberek. Ennél egyszerűbben már nem tudom megírni.


“Az ilyesmi a trollok szokása, szóval már csak ezért is gyanús vagy. Ráadásul válaszoltál arra, amit a másik accountodnak írtam, szóval... :)”


Nem tudom eldönteni, hogy ennyire sötét vagy-e vagy trollkodsz. Bár antiszemita is vagy a transzfóbiád és homofóbiád mellett. Gondolom rasszista is vagy. Az ilyet, mint te, hívom felesleges élőlénynek.

2023. szept. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
0%

"Rákeresni magadtól luxus, vagy túl bonyolult?"

Szóval nem tudod te sem.


"Attól függ, hogy definiálod. Ha én azt mondom, hogy az indokolatlan gyűlölködés betegség, és amikor látom, hogy az utcán az orrod alatt mormogsz valamit egy transz személy láttán, akkor a saját definícióm szerint én is mondhatom rád, hogy beteg vagy. Ha nem kell figyelembe venni a diagnosztikát, és az orvostudományt, akkor bármit lehet, nem?"

Megint csak itt jön képbe a józan ész, ami nekem van, neked nincs, így aztán hiába magyarázok.


"De a pszichiáterek szerint nem az. Ügy lezárva."

A normális pszichiáterek szerint az, de nem merik kimondani, mert féltik a karrierüket.


"És de, mivel valakire azt mondani, hogy mentálisan beteg, negatív hatással lehet és lesz a környezete általi megítélésre, hátrányok érik, így becsületsértés is."

Akkor éri hátrány, ha nem kapja meg a szükséges pszichiátriai kezelést, hanem helyette egy nemváltónak hazudott műtét során megcsonkítják.


"pl jehovások nem kérnek vérátömlesztést, akkor se, ha megmentené az életüket. Ez konkrétan sokezer halált okozott, ha nem többet."

A jehovások nem egy vallást, hanem egy szektát követnek. Meg eleve azt írtad, hogy a vallás miatt haltak meg a legtöbben, nem azt, hogy amiatt is haltak meg.

2023. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon egyszerű úgy válaszolnod, mintha egy emberrel vitáznál, de ne aggódj, a többség nem náci, és nem a te véleményeddel ért egyet.
2023. szept. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
0%
#73 Mi az a náci?
2023. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:
93%
Téged se Xopott még le eggyetlen, transzi se, ja hogy biológiai nő se.. XD
2023. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
93%

#72 "Szóval nem tudod te sem."

de igen, de minek másoljam be, ha saját magad sem veszed a fárdtságot hogy elolvasd? Lehet hogy nem tudos értelmezni? Ez sok mindent megmagyarázna...


"Megint csak itt jön képbe a józan ész, ami nekem van, neked nincs, így aztán hiába magyarázok."

Látod, hogy ez szubjektív? Tehát én attól még lebetegezhetlek.


"A normális pszichiáterek szerint az, de nem merik kimondani, mert féltik a karrierüket."

És ezt te mint szakmabeli mondod, hogy azok, akik a szakmában dolgoznak mit gondolnak? Vagy 0 tudással jobban tudod, hogy a szakemberek mit gondolnak, de nem mondanak? Médium vagy? Lehet el kéne beszélgetned egy pszcihiáterrel.


"Akkor éri hátrány, ha nem kapja meg a szükséges pszichiátriai kezelést, hanem helyette egy nemváltónak hazudott műtét során megcsonkítják."

A nemváltás egy bizonyított gyógymód, és ha betegnek hívsz valakit indokolatlanul, akkor igenis hátrányok érhetik, téged meg egy becsületsértési per.


"A jehovások nem egy vallást"

De, az a helyzet, hogy a vallásra hivatkoznak. De akkor mondok mást. A kereszténység elutasítja az abortuszt, így van? Igen. Minden esetben, az anya egészsége veszélyeztetése esetén is. Méhen kívüli terhesség esetén is. Mivel azt vallják, hogy isten tudja mit csinál, mindenkire terve van, és így a méhen kívül fejlődő embrióra is, és ez az ő akarata. Ha baj van, akkor imádkoznak, hátha csodát tesz, mert az úr gondoskodik a nyájáról. Csak aztán meghal a nő is és a magzat is. Vagy gondolj a néhány éve történt lengyelországi esetre. A bibliára hivatkozva betiltották az abortuszt, egy nő ikerterhessége közben az egyik magzat elhalt, és bomlani kezdett, de mivel nem lehet megszakítani a terhességet, így vérmérgezésben meghalt a nő. Tehát igen, kijelenthető, hogy a vallás öl.

2023. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
0%

"de igen, de minek másoljam be, ha saját magad sem veszed a fárdtságot hogy elolvasd? Lehet hogy nem tudos értelmezni? Ez sok mindent megmagyarázna..."

Mellébeszélés. Olyanról próbálsz "vitázni", amiről fogalmad sincs. Nem is csoda, hogy nem vagy egyenrangú vitapartner.


"Látod, hogy ez szubjektív? Tehát én attól még lebetegezhetlek."

A józan ész nem szubjektív. Az, hogy nekem van, neked meg nincs, abból látszik, hogy én érveket várnék tőled, míg te csak azzal tudsz jönni, hogy megmondták a "szakértők". Én nem fogadok el vakon semmit, hanem szeretném tudni, hogy miért van úgy. Téged utóbbi nem érdekel, csak kritika nélkül elhiszed, amit a fejedbe tömnek.


"És ezt te mint szakmabeli mondod, hogy azok, akik a szakmában dolgoznak mit gondolnak? Vagy 0 tudással jobban tudod, hogy a szakemberek mit gondolnak, de nem mondanak? Médium vagy? Lehet el kéne beszélgetned egy pszcihiáterrel."

Lásd fent: mivel nem hallottam még semmilyen épkézláb érvet a genderidiotizmus mellett, nem vagyok hajlandó elfogadni.


"A nemváltás egy bizonyított gyógymód, és ha betegnek hívsz valakit indokolatlanul, akkor igenis hátrányok érhetik, téged meg egy becsületsértési per."

Nemváltás a tudomány mai állása szerint nem lehetséges, mivel nem tudjuk megváltoztatni egy ember összes kromoszómáját.


"De, az a helyzet, hogy a vallásra hivatkoznak. De akkor mondok mást. A kereszténység elutasítja az abortuszt, így van? Igen. Minden esetben, az anya egészsége veszélyeztetése esetén is. Méhen kívüli terhesség esetén is. Mivel azt vallják, hogy isten tudja mit csinál, mindenkire terve van, és így a méhen kívül fejlődő embrióra is, és ez az ő akarata. Ha baj van, akkor imádkoznak, hátha csodát tesz, mert az úr gondoskodik a nyájáról. Csak aztán meghal a nő is és a magzat is. Vagy gondolj a néhány éve történt lengyelországi esetre. A bibliára hivatkozva betiltották az abortuszt, egy nő ikerterhessége közben az egyik magzat elhalt, és bomlani kezdett, de mivel nem lehet megszakítani a terhességet, így vérmérgezésben meghalt a nő. Tehát igen, kijelenthető, hogy a vallás öl."

Azonban te nem ezt állítottad, hanem hogy az emberek többsége a vallás miatt hal meg.

2023. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
91%
76-os! Láthatod, hogy vagy trollal, vagy mentálisan nem ép emberrel vitázunk. Szerintem ez így értelmetlen.
2023. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
93%

#77 "Olyanról próbálsz "vitázni", amiről fogalmad sincs. Nem is csoda, hogy nem vagy egyenrangú vitapartner."

Kettőnk közül te kérdezel alapfogalmakat. Keress rá. Bemásolhatnám neked, de ha rákeresni sem tudsz szerintem felsleges. De meséld már el, miért lenne valaki, aki egy google keresést sem képes megereszteni "egyenrangú vitapartner"?


"Az, hogy nekem van, neked meg nincs"

Nem én vitatok bizonyított tényeket, mert én azt jobban tudom érvvel.


"Én nem fogadok el vakon semmit, hanem szeretném tudni, hogy miért van úgy"

Ott a lehetőség elvégezni a témába vágó szakokat, és saját magad is kutathatsz, publikálhatsz. Mi tart vissza?


"Lásd fent: mivel nem hallottam még semmilyen épkézláb érvet a genderidiotizmus mellett, nem vagyok hajlandó elfogadni."

Ezzel konkrét tudományterületet tagadsz, és más tudományágak részét is. Mire fel? Nem győztek meg személyesen? Az egy dolog, de te mi alapján kérdőjelezed meg az álláspontjukat? Az nem elég, hogy nem győztek meg, milyen tudományos kutatásokra alapozott ellenérveid vannak? Milyen eredményekkel tudod cáfolni őket? Mondjuk ha egy google keresésre sem vagy képes, akkor kétlem, hogy ezek közül bármi mevalósulna.


"Azonban te nem ezt állítottad, hanem hogy az emberek többsége a vallás miatt hal meg."

Két példa a sok közül.

2023. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
0%

"Kettőnk közül te kérdezel alapfogalmakat. Keress rá. Bemásolhatnám neked, de ha rákeresni sem tudsz szerintem felsleges. De meséld már el, miért lenne valaki, aki egy google keresést sem képes megereszteni "egyenrangú vitapartner"?"

Neked kellene alátámasztanod a vélt igazadat, nem nekem helyetted. A kulturált vita alapvető szabályait nem tartod be (mondjuk ez nem új).


"Nem én vitatok bizonyított tényeket, mert én azt jobban tudom érvvel."

Ahhoz képest, hogy bizonyított tények, semmilyen bizonyítást nem láttam még sem tőled, sem mástól.


"Ezzel konkrét tudományterületet tagadsz, és más tudományágak részét is."

A genderidiotizmus nem tudomány, hanem áltudomány.


"Az egy dolog, de te mi alapján kérdőjelezed meg az álláspontjukat?"

Mert ahogy már írtam, nekem van józan eszem, és amire semmilyen bizonyítékot nem látok, azt megkérdőjelezem.


"Az nem elég, hogy nem győztek meg, milyen tudományos kutatásokra alapozott ellenérveid vannak?"

Biológiaióra: az XX kromoszómával rendelkező emberek nők, az XY kromoszómával rendelkező emberek férfiak.


"Két példa a sok közül."

Az, hogy a vallás miatt is halnak meg emberek, nem egyenlő azzal, hogy az emberek többsége a vallás miatt hal meg. Tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak szándékosan nem akarod megérteni?

2023. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!