Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugati liberálisok tényleg...

A nyugati liberálisok tényleg rá akarják beszélni a gyerekeket a nemváltásra?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, hogy nemváltásra akarják rábeszélni a gyerekeket s nyugati liberálisok, vagy csak kormánypropaganda?

2023. szept. 16. 19:23
 81/101 anonim ***** válasza:
93%
Milyen sötétnek kell lennie valakinek ahhoz, hogy ezt a tetves baromságot benyelje!?
2023. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze!

Én személy szerint ötéves korukig mindet, egytől egyig oda-vissza háromszor nemváltoztatnám kötelező jelleggel, hogy tudják, milyen fiúnak és lánynak lenni! A lányoknak kötelező lenne a tépőzáras fasz, akinél nem találja az erkölcsrendészet, azt akasszák fel kibelezés után.

2023. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
95%

A "nyugati liberálisok" (és egyetlen épeszű ember sem) akarják "rábeszélni" a gyerekeket a nemváltásra. Ez csak a fasiszta/náci kormányok vegytiszta propagandája annak érdekében, hogy eltereljék a közbeszédet a diktatúrák és rezsimek politikai-, gazdasági-, térsadalmi-, stb. problémáiról, ezzel is próbálva megtartani és megszilárdítani a hatalmukat.

Aki "benyeli" az ilyen propagandát, az csupán egy mélységesen sajnálatra és szánalomra méltó ember, aki -nem mellesleg- azért irányítható a propaganda által, mert vagy nagyon alacsonyan iskolázott (tudatlan) ember, vagy ugyan tanult ember, de a torz személyisége miatt fogékony a káros ideológiák elfogadására és azok terjesztésére is.

Pont.

2023. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak Orbán beteg agyának a szüleménye!

Úgy hülyeség ahogy van!

2023. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:
77%

#80 "Neked kellene alátámasztanod a vélt igazadat, nem nekem helyetted. A kulturált vita alapvető szabályait nem tartod be"

A vita fogalmát is bemásoljam? Vagy azt tudod? Te kezdtél olyan vitába, amiben nem ismered az alapfogalmakat. Ez a te felelősséged, hogy utánanézz, nem az enyém, hogy oktassalak, mert akkor nem vitáról lenne szó, hanem tanóráról. De nem vagyok tanárod. Ha önállóan nem vagy képes utánanézni, felmerül más kompetenciabeli hiányosságok gyanúja is.


"Ahhoz képest, hogy bizonyított tények, semmilyen bizonyítást nem láttam még sem tőled, sem mástól."

Megint, az orvostudomány, pszichiátria és pszichológia mai tudományos álláspontja nem elég érv, vagy bizonyíték? Ha ezt vitatod, akkor azt neked kell bizonyítanod, de az nehéz, ha utána sem nézel, hogy mit próbálsz cáfolni.


"Mert ahogy már írtam, nekem van józan eszem, és amire semmilyen bizonyítékot nem látok, azt megkérdőjelezem."

Persze, hogy nem látod, a googlet sem tudod használni. Arra viszont ne számíts, hogy a Nemzetközi Pszichiátriai társaágok, egyesületek vezetői személyesen felkeressenek, és elmagyarázzák neked.


"Biológiaióra: az XX kromoszómával rendelkező emberek nők, az XY kromoszómával rendelkező emberek férfiak."

Ezt senki nem vitatja. Ha azt gondolod, hogy ez a vita tárgya, fogalmad sincs, hogy miről vitatkozol.


"Az, hogy a vallás miatt is halnak meg emberek, nem egyenlő azzal, hogy az emberek többsége a vallás miatt hal meg. Tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak szándékosan nem akarod megérteni?"

Én nem hülyézném a másikat, ha google kereséshez is hülye lennék. Kérdeztél valamit, több példát is hoztam, cáfolj meg!

2023. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
0%
#86 Továbbra is várom a transzszexualitás fogalmát, illetve legalább egy érvet amellett, hogy ez egy létező jelenség. Amíg erre nem vagy képes, addig nem tekintelek vitapartnernek.
2023. szept. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim ***** válasza:
95%
#87 te kezdtél vitát olyan témában, aminek nem ismered a fogalmaid, Ha tanárt akarsz magad mellé, mert nem vagy képes rákeresni, az mint mondta, a te inkompetenciádat bizonyítja. Le is zárhatjuk a vitát, felesleges olyannal vitázni, aki nem ismeri az alapfogalmakat. Menj át más kategóriába, és vitatkozz az atomerőmű építésről, agysebészetről, vagy a nepáli zenetörténetről a 15. században.
2023. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:
0%
#88 Senki nem mondta, hogy nem ismerem. Azt szerettem volna, ha te írod le, és erre tudok reagálni. Az viszont kiderült, hogy te nem ismered, különben már leírtad volna.
2023. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
95%
#89 a 80-as kommentedből egyértelműen kiderül, hogy fogalmad sincs róla. Viszont, ha ismered, minek akartad, hogy leírjam? Szerinted akkor pontosan mit jelent? (amúgy nyugodtan ignoráld a többi pontot, kicsit sem bizonyítja, hogy igazam van)
2023. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!