Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti támogatjátok a...

Fideszesek! Ti támogatjátok a migránsok tömeges betelepítését, úgy mint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor a migránsok betelepítésében hisz, ezért ázsiaiak tízezreit telepíti be.

Egyetértesz ezzel az intézkedésével?



2023. szept. 19. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és egyetértek a migránsok tömeges betelepítésével
Fideszes vagyok és nem értek egyet Orbán Viktorral
Liberális vagyok és örülök ha multikultibb lehet az ország a sok bevándorlónak köszönhetően
Liberális vagyok de nem kérek a multikultiból, stop migránsok!
Nem vagyok se liberális se fideszes, de egyetértek Orbánnal, szívesen látom a migránsokat
Nem vagyok se liberális se fideszes de nem értek egyet Orbánnal, nem kérek a fidesz migránsaiból
19 szavazat
1 2 3
 1/22 D-Mano ***** válasza:
57%

"Áh migháns ehz eshetbe' tú cshúnyá szó. Jobbszehetem a vendhég munkhás kifehjezést."

#Fidesz-kommunikáció

2023. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%

Ti szándékosan vagytok csekély értelmű medvebocsok vagy tényleg ennyire futja a szellemi szintetekből?


A migráns az nem menekült, az nem vendégmunkás.

Majd akkor tessék sírni ha nálunk is százezer/millió számra maradnak itt a vendégmunkások, mint Németországban. Csak épp nem fognak ha 2+1 évre kaphatnak csak engedélyt.

2023. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 D-Mano ***** válasza:
66%

2-es)

És ezt a 2+1 éves limitet be is veszed?? 😆

2023. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2


Pont annyira gyorsan fognak hazamenni mint a törökök Németországból, illetve a marokkóiak Hollandiából.

2023. szept. 19. 20:09
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

ma 20:07

Szerinted ha nem kap munkavállalási engedélyt akkor miért maradna? (márpedig nem fog kapni, mert törvény van rá és egyszerűbb hozni másik embert, mint trüközzni ezzel)

Miért pont Magyarországon marad ha mondjuk a Nyugat-Európába bármikor át tud menni és ott valószínűleg nagyobb támogatást kap, mint itthon.

2023. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 D-Mano ***** válasza:
62%

6-os)

Ha törvény van rá, akkor biztosan úgy is lesz... Nyilván... 🙈

2023. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 D-Mano ***** válasza:
74%
*5-ös)
2023. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%

ma 20:04 A Fidesznél mindig változik a negnevezésük aszerint, ahogy a pillanatnyi érdekük kívánja.

A Fidesznél bevett szokás a visszamenőleges hatályú törvénykezés ugyanúgy, mint sz alaptörvény módosítgatása amikor az érdekük azt kívánja, éppen ezért semmi garancia arra, hogy holnap éjszaka nem hoz Orbán egy olyan rendelet, amiben kapsz tőle egy kiló krumplit az itteni kommentedért... :))

2023. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Nem számít, hogy ki ért egyet és ki nem. Ha kell párszáz ember a gyárakba, akkor muszáj embert szerezni. Ez politikától független.


A politika része annyiban nyilvánulhat meg, hogy kiket szereznek be. Kilehet próbálni az afrikai migránst, akik 8x nagyobb arányban lesznek bűnelkövetők, cserébe a munkavállalási kedvük 10 év után sem jön meg és haza sem tudnak menni. Vagy be lehet hozni az ázsiai rabszolgát napi 12 órába, aztán eldobni őket mint egy elhasznált csikket.

Vagy meglehet próbálni idecsalni a szegényebb európaiakat, ezek viszont mi vagyunk. Akkor ez ennyi, 2 választás van.

2023. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%

Annyira szánalmas kérdező amit csináltok.

2015 óta hallgatjuk miért is kellene minden ismeretlent csak úgy átengednünk a hatrainkon, mert nekik kedvük támad erre menni, de most meg bepróbálkoztok a hisztivel pár ezer ember miatt akik konkrétan munkavállalási engedéllyel, teljesen legálisan jönnek dolgozni pár évre.

Itt nyomjátok 13 éve hogy itt minden is rósz és innen mindenki menekül, a migránsok sem akarnak itt maradni, nem kell tőlük félni, felesleges a kerítés is, de most meg kitaláljátok, hogy majd nem fognak innen hazamenni amikor lejár az engedélyük, hanem majd jól itt maradnak.

Tudod mit?

Maradjanak!

Ti úgyis mostazonnal mentek innen kifelé valamelyik bezzegországba, ők meg maradnak helyettetek. nektek is jó, nekünk is jó, akkor mi a panaszod?

Mi majd megoldjuk, hogyan fogunk együtt élni pár ezer dolgozni vágyó, legálisan érkező ázsiaival, ti meg majd oldjátok meg hogy fogtok együtt élni több százezer illegálisan beérkező, beilleszkedni, tanulni, dolgozni nem akaró, migránssal a bezzegországotokban! Mi a gond?

2023. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!