Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osváth Zsoltit nem zavarja,...

Osváth Zsoltit nem zavarja, hogy bűncselekményt készül elkövetni a "férjével"?

Figyelt kérdés

"[...] abban is biztosak, hogy – bár ezt a magyar törvények egyelőre nem teszik lehetővé – mindenképpen megtalálják a módját, hogy közös gyermekük lehessen."

[link]



2023. szept. 21. 11:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
88%
Miért érdekel más gyereke?
2023. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
84%
De figyelitek a kis jobber nyomikat? Ezen rugóznak folyamatosan, hogy két buzerant mit csinál :DDD Szerintetek miért? :D
2023. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
95%

33


Mert látens homokosok.

2023. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
88%
34, már én is komolyan elgondolkodtam rajta... Az ismerősi körömben egy homi sincs, és egy fideszes sincs, hót lefossuk a homikat, ide meg feljövök, és jönnek a cikkek, meg a kérdések buzerantokról, amit rendre fideszesek meg mihazánkosok tesznek fel. Keresik, kutatják a buz-is híreket :D
2023. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
16%
33# Én is ezt kérdezem, hogy miért kell folyton a melegekkel foglalkozni. Inkább foglalkozzunk a világbékével, vagy hogy a lengyelek nem adnak több fegyvert az ukránoknak.
2023. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ha már a Btk.-t hozod, idézd kérlek, hogy pontosan szerinted mibe ütközik. De paragrafus-bekezdés-alpontra pontos hivatkozás legyen."


Nem ismerem a konkrét paragrafust, mert nem vagyok jogász, csak a melegtörvényt ismerem.

De az a helyet, hogy ha te most amellett kardoskodsz, hogy igenis fogadhatnak örökbe a melegek, akkor meg abban hazudoztok itt, hogy ilyet egy meleg pár nem tehet... szóval ebből most sehogy nem jössz ki jól :D.

2023. szept. 21. 13:32
 37/71 anonim ***** válasza:
95%

"csak a melegtörvényt ismerem"


Dehogy ismered :D Na menjél vissza szépen a szalag mellé, letelt a szünet.

2023. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
100%
Fosok rá magasról, de látom téged nagyon érdekel a téma :P
2023. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadhatnak örökbe. De az örökbefogadás, mint jogi folyamat, nem egyenlő a neveléssel.
2023. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
100%

"nem vagyok jogász, csak a melegtörvényt ismerem"


A kérdező:

Fúj, mocskos b_uzik!!! Miért kell lenyomni a torkunkon!!!!!


Szintén a kérdező:

Na mi legyen az esti program? Söröcske a haverokkal? Ááááá, inkább olvasgatok a neten a b_zikról.


Valahogy erről is tuti brüsszel tehet. Vagy gyurcsány.

2023. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!