Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » AZ új CSOK + családtámogatási...

AZ új CSOK + családtámogatási rendszer sok fiatalnak valós segítség lehet a lakáshelyzete megoldásában?

Figyelt kérdés

#gyerekek az új lakásban
2023. nov. 1. 19:28
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, másoknak is leesett a tantusz. Lehet nem vagyok egyedül ezzel.


[link]

2023. nov. 3. 15:10
 32/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, biztos hiteles egy kormányközel média ilyen jellegű írása. Te pedig most buktál le, hogy a fidesz szekerét tolod.
2023. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

A Világgazdaság,nem az Origo.

Sokan lábbal már leszavaztak,azzal hogy Bécsben megvették a jegyüket,de nem kellett a retúr.

2023. nov. 3. 15:31
 34/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, mintha nem tudnád, hogy a VG a fidesz alapítványának a KESMÁ-nak a tulajdona. Ne fáraszd már itt a jónépet a fideszpropagandáddal, mert nem vagy vele nyerő.
2023. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Én személy szerint olvasom a bal, és a jobboldali oldalakat is, de sajnos a baloldalról nincs mit átvennem, mert számomra annyira semmitmondó dolgokat eröltetnek, hogy nem tudom agyilag átvenni,számomra ezek minősíthetetlenek. Nem vagyok pártfüggő, csak reálisan próbálom az életet nézni, mindegy milyen oldal írja, csak agyilag értékelhető, és átvehető legyen számomra.

Szerintem nem kell azért mindjárt a másikra követ dobni,és pártkatonának beállítani.Röhejes.

2023. nov. 3. 15:54
 36/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnálom, hogy a nem fideszes média számodra nem bevehető, még jó, hogy olyan magas színvonalú jobbos médiatermékekből informálódhatsz mint az origo, a tv2, a ripost és még sorolhatnám, amelyek külön-külön is a újságíró szakma és az ország szégyenei, együtt pedig csak a fidesz stílusát hozzák csuklóból.
2023. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

A másik oldal sem gyenge lehet választani,na ezért is van idehaza demokrácia,mert választhatsz.Ez ma már nem minden nyugat-európai országban természetes.Ez nem vicc.

A választék: RTL Club,ATV,444.hu,24.hu,ezeket is szoktam olvasni.

2023. nov. 3. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!