Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közösségi médiában miért...

A közösségi médiában miért teljesítenek gyengébben a JOBBOLDALI tartalmak? Fair Right, Hobbista, Hajóágyú ezek.

Figyelt kérdés

2023. nov. 12. 03:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
77%
8, az ország közelit a teljes összeomláshoz, a gazdasági államcsőd, már csak részletkérdés, de semmi sem működik az országban, a kormány eladja az országot Kinának, meg Oroszországnak és gyakorlatilag teljesen kiszáll az állami fenntartásból. Eközben a magyar jobboldali média azzal van elfoglalva, hogy szülhetnek-e a férfiak, vagy sem és csodálod, hogy teljesen lement a rostély? Igazad van, teljesen lement a rostély.
2023. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Bocs 9-nek ment az előző válaszom.
2023. nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
31%

11.


Ezt már kb 13 éve hallgatom 😁

2023. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
76%
13, és most végre ilyen országban élhetsz, csak sajnnos ezen semmi mosolyogtató sincs.
2023. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 Pintér László ***** válasza:
100%
11 Az nem lehet, hogy mindkét oldalon lement a rostély?
2023. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
55%

A jobboldali tartalmak összességében véve nem teljesítenek rosszabbul.


Amiket felsoroltál, a Fideszhez köthetőek.Ezért teljesítenek rosszabbul.

2023. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
82%
El vagy tévedve. Tegyünk tisztába pár dolgot. Amiket írtál, azok szélsőbalos propagandacsatornák olyan személyektől, akik néhány rendszerrel ezelőtt ávósok lettek volna. És akkor Kun páter szellemi örökösét, PaJor András atyát még meg sem említettem.
2023. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
29%

11


Ti rosszabbak vagytok mint a tenyérjósok. 2010 óta azt hallgatom, hogy 1-2 hónap és mindennek vége.

Meg miféle balfék logika ez: Semmiről ne tudjunk semmit, mert az ország gazdasága olyan amilyen. Tehát ne kérdezzek semmit külföldről, ideológiákról, ne olvassak utána semminek, mert az országnak van egy Fidesz kormányzata. Elment a józan eszed?

2023. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
27%

18, van egy rossz hirem, a tenyérjóssal ellentétben, bejött, amit én irtam. Nem többesszám, én személyesen, egyes szám, első személyben állitom, hogy az állam összeomlott és becsődölt, mint fenntartó. Semmi sem működik, ami állami intézmény kellene, hogy legyen.

Beszélhetek, az oktatásról, az egészségügyről, a rendőrségről, a tűzoltóságról, a gazdaság különböző állam álltal támogatott egységeiről, a tömegközlekedésről, az utak állapotáról. Én nem vagyok tenyérjós és nem a jövőt látom, hanem a jelent, azt az országot, amivé az egykori Magyarország vált. Nem a jövőt, a jelent. Ami, most van.

2023. nov. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
62%

Hogy gyengébben teljesít-e azt nem tudom, de hogy színvonaltalanabb az érzékelhető.

Sokszor olyan érzése van az embernek amikor belenéz ezekbe a „műsorokba”, mintha csaholó, acsarkodó kutyákat látna, minden értelem, vagy logikus/kritikus gondolkodásra való hajlam nélkül.

2023. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!