Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közösségi médiában miért...

A közösségi médiában miért teljesítenek gyengébben a JOBBOLDALI tartalmak? Fair Right, Hobbista, Hajóágyú ezek.

Figyelt kérdés

2023. nov. 12. 03:54
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
Jó, de bmeg, az, h te nem nézed meg idegesít, attól még az országban van 3 millió Fidesz-szavazó. Hogy nem jut el hozzájuk ez? Baloldalról meg határozottan kevesebben vannak és ne haragudj, de az mióta színvonal ,hogy például a Telexesek punci-ízű csipszet esznek?
2023. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
82%

Hááát, azért Fair Right mocskolódásai sem épp példaértékűek, no meg a Jeszi.

Igen van fideszes bőven, de nem ők vannak többségben, bár jelenleg, ezzel a választási rendszerrel a fidesz még sajna maradni is fog.

Amúgy meg ez a vagina ízű csipsz csupán egy szimpla médiatermék amit bemutattak mint érdekesség, igaz kicsit gusztustalan, de ha már perverzióról van szó, akkor nehéz a fideszt felülmúlni. Szájer Jóska meg a 25 broki esete, Borkai, pedok stb... és midezt közpénzből.

2023. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
75%

"Ezt jelenti liberálisul a szólásszabadság."


Ez engem k#rvára érdekel és minden szólásszabadságot állandóan propagáló egyéntől szeretném függetlenül visszakérdezni.


1) Tudtok-e egy olyan !egy évet! mondani az emberiség teljes történetében, amikor ténylegesen szólásszabadság volt? Aka, mondhattál bármit büntetlenül és a másik csak úgy elfogadta a véleményed?

2) Miért kérik a számon a konzervatívok ezt a liberálisokon, amikor konkrétan ugyanúgy mindent cenzúráznak (még sokkal durvábban is), ami meg nekik nem tetszik? XD A szólásszabadság legnagyobb zászlósurai is orrba szájba tiltanának amúgy mindent, ami nekik nem felel meg, az akkor hol szólásszabadság?

3) Biztos akarjátok ti ezt? Mert akkor nektek is ugyanúgy elkérne tűrni azt, amit eddig sose sikerült. Bizonyos kellemetlen igazságokat a vallásról, a régi időkről, a képmutatásról stb.

2023. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%

"Biztos akarjátok ti ezt? Mert akkor nektek is ugyanúgy elkérne tűrni azt, amit eddig sose sikerült. Bizonyos kellemetlen igazságokat a vallásról, a régi időkről, a képmutatásról stb."


- Ami engem illet én mindig is a szólásszabadság mellett álltam. De ezt egy olyan országban hiába mondod, ahol börtön jár a holokauszt tagadásért.

2023. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
85%

#24

Miért akarna bárki tagadni egy megtörtént eseménysort?

2023. nov. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

#25


Mert szólásszabadság van és megteheti. De ha mindent tabusítani akarnak, akkor onnan kezdve már nincs értelme a szólásszabadságról beszélni.

2023. nov. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

#23-as

Az elmúlt 13 évben mikor volt olyan, hogy nem tüntethettél a kormány ellen? Mikor vittek el a rendőrök egy közösségi médiás posztodért? Mikor tiltották a törölték a csatornádat, oldaladat? Mikor vette el a Google a bevételedet - pusztán politikai nézetek miatt. Lehet, h a TELJES 100%-os szólásszabadság nem valósul meg soha - pl nem gyűlölködhetsz - de miféle dolog az, hogy az ország törvényeit felülíró cégek kényük-kedvük szerint döntik el, mit mondhatsz és mit nem? Egyáltalán hogy jön a kérdésed ide?

Értem, h magáncég, azt csinál, amit akar, de akkor ezek szerint egy sarki fűszeres is bevezethet minden hülye szabályt, mert magáncég?

2023. nov. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
72%
#22-es. Fair Right kimondottan nem gyűlölködő. Egy példát mondj, amikor bármiylen közösség ellen is hergelt volna
2023. nov. 13. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

"Mikor vittek el a rendőrök egy közösségi médiás posztodért? Mikor tiltották a törölték a csatornádat, oldaladat? Mikor vette el a Google a bevételedet - pusztán politikai nézetek miatt."


"Lehet, h a TELJES 100%-os szólásszabadság nem valósul meg soha - pl nem gyűlölködhetsz"


Meg is válaszoltad a saját kérdésed amúgy. A "gyűlölködés" meg egy relatív fogalom, ez a balosoknak olyan fegyver, mint nálatok a "normalitásba nem fér bele".


"Értem, h magáncég, azt csinál, amit akar, de akkor ezek szerint egy sarki fűszeres is bevezethet minden hülye szabályt, mert magáncég?"


Például megtagadhatja a kiszolgálást, yes. Vagy egy szórakozóhely szabhat dress code-ot. De ez nem az elmúlt 13 év, hanem az elmúlt 200.

2023. nov. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
82%

A kérdésre válaszolva. Amiket írtál, azok fideszes médiák. A fidesz pedig nem jobboldali, hanem harmadikutas fasiszták.

Egy jobboldali média pl. a magyar hang, amit az olvasók tartanak fenn.


Másrészt, a jobboldali irány azért "halt el" legalábbis részben, mert nagyon sok régi jobboldali toposzról kiderült - értsd tudományosan munkák cáfolták -, hogy nem igaz, pl. a homoszexualitás az betegség.

Mivel újra és újra kiderült, hogy a jobboldaliak tévednek, ezért egy részük elindult szélsőjobbra és fasiszták lettek. Itt már hit alapon politizálnak, hogy csökkentsék köztük és a többi párt közötti szavazó mozgásokat.


#18

"2010 óta azt hallgatom, hogy 1-2 hónap és mindennek vége"

Ez pl. szabályosan hazugság. Általában az hangzott el, hogy X intézkedés ehhez közelebb visz, és akkor is ott tartunk, hogy az adott helyzetben mondták ezt, ami nyilván változhat.

Ezeknek a sokszor elmondott elemzett helyzeteknek, pedig most látszik az eredménye, amikor már az utolsó előtte országnak is csak 12%-os volt az inflációja, nálunk meg még 22% volt. Ez mutatja azt, hogy az elmúlt 13 évben ezeknek az embereknek igazuk volt.


A gazdaság így működik, folyamatos változások sorozata, amit majdnem naponta elemezve kapsz új eredményeket.


#24

"- Ami engem illet én mindig is a szólásszabadság mellett álltam. De ezt egy olyan országban hiába mondod, ahol börtön jár a holokauszt tagadásért."

Csak az nem szólásszabadság. A szólásszabadság vélemények kifejezéséről szól, nem pedig valóság tagadásról.

Ha tényleg úgy értelmeznénk, ahogy mondod és úgy jönni létre, akkor minden ország összeomlana, mert a te "szólásszabadságodban" én neo-náciknak előadhatom, hogy te migránsokat telepítesz be és ebből élsz, ha pedig ők halálra vernek téged, akkor engem nem vehetnek elő, mert "szólásszabadság".


Oka van, hogy a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy bármit mondhatsz.


#26

"Mert szólásszabadság van és megteheti. De ha mindent tabusítani akarnak, akkor onnan kezdve már nincs értelme a szólásszabadságról beszélni."

Csak az nem szólásszabadság. A szólásszabadság vélemény szabadságot jelent.


#27

"Mikor vittek el a rendőrök egy közösségi médiás posztodért? Mikor tiltották a törölték a csatornádat, oldaladat?"

Volt nem kevés eset, amikor valaki a véleményét fejezte ki és a fidesz médiája célbavette, sőt még olyanról is tudni, hogy tanárt kirúgtak a véleménye miatt.

Egy országban, ahol karakter gyilkosság van a véleményed miatt, ott nincs szólásszabadság.


"Lehet, h a TELJES 100%-os szólásszabadság nem valósul meg soha - pl nem gyűlölködhetsz"

A gyülölködés nem szólásszabadság része, és jó pár nyugati országban 100%-ban megvalósult, mert még mindig véleményszabadságról van szó.


"Értem, h magáncég, azt csinál, amit akar, de akkor ezek szerint egy sarki fűszeres is bevezethet minden hülye szabályt, mert magáncég?"

Igen, egyébként. A magáncég hozhat saját szabályokat, adott esetben meg is tagadhatja, hogy kiszolgál téged, és igen, egy sarki fűszeres is megteheti.


Minden intézmény hozhat saját szabályrendszert, általában hoznak is és azokat be kell tartanod, ha nem teszed, akkor bizony ki is dobhatnak. Pl. jó pár étterem elég alapszabály, hogy saját ételt nem vihetsz be és fogyaszthatod ott.


#29

"Meg is válaszoltad a saját kérdésed amúgy. A "gyűlölködés" meg egy relatív fogalom, ez a balosoknak olyan fegyver, mint nálatok a "normalitásba nem fér bele"."

Ha így értelmezed a relatív fogalmakat, akkor minden az.

De egyébként nem, nem relatív fogalom a jogban.

2023. nov. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!