Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közösségi médiában miért...

A közösségi médiában miért teljesítenek gyengébben a JOBBOLDALI tartalmak? Fair Right, Hobbista, Hajóágyú ezek.

Figyelt kérdés

2023. nov. 12. 03:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
70%
A homoszexualitás öröklött, nem nevelt.
2023. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
71%

#28

Nézd már végig a Fair Right műsorait, mindenki ellen hergel aki nem fideszes.

Ő egy egyszerű pincsije a Viktorkának.

Feltételezhetően jól meg is fizetik a mi adónkból.

2023. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekel... mikor gyűlölködött? Az, h Fideszes, az egy dolog... de gyűlölködni még nem láttam
2023. nov. 13. 14:40
 34/42 anonim ***** válasza:
73%

#33

Youtube, ott akad jópár, most komlyan, nem túnik fel? :)))

[link]


Itt épp a PDSZ ellen hangol, szerinte jogosan, behozza az oltás kérdését is, ami nem úgy zajlott, a tanárok kérték, hogy aki akarja oltsák be minvel veszélyeztetettek, de a kötelező mivolta, illetve, hogy emiatt rúgjanak ki embereket az nem támogatták.

Több cikben is utal a tanárok "jogtalan" sztrájkjára, először elmondja, hogy mennyire jogos szerinte, majd szépen elkezdi bírálni.

Több vitában is alulmaradt, felkészületlen propagandista.

De fent egy csomó videó.

2023. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
87%
A fair rightos csávó néhàny rendszerrel korábban ávós lett volna. Dől bele a szar, és undorító élvezettel szolgálja ki a vaddisznót. Egyszer őt is helyre kéne tenni. De az elkövető sajnos ugyanyannyit kapna érte, mint egy rendes emberért.
2023. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
39%

34-es

Megnéztem a belinkelt videót. Még, ha nem is értesz egyet vele... ez hol hergelés? "utal rá"... A hergelés az krvára nem ez. Annyira bele vagytok kényelmesedve a világba, h nem tudjátok, milyen az igazi hergelés, és már azt is annak érzitek, ha valaki nem ért egyet veletek.

Erre jön a másik droid, majd leírja, h "jól helyre kéne tenni" a srácot... de az bezzeg nem hergelés, ugyan. :D Kbsztt zombik.

Ha meg meglátnátok az utcán, meg se mernétek szólítani

2023. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
66%

#36

Egszerűen annyira bele vagy esve ebbe az emberbe, hogy az már fáj :)))

Még értelmezni sem tudod a hallottakat, csak imádod.


Ugyan, szerinted ki fél egy ilyen alaktól, legfeljebb csak te :)))

2023. nov. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
25%
Rendben. Fogadjuk el, hogy az, amit csinál, gyűlölködés. De akkor te minek nevezed az O1G-t, a Mocskos Fideszező Krúbi koncerteseket, vagy a Pintér Sándor kartonszobrát FELAKASZTÓ tüntetőket?
2023. nov. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
80%

38, ezek a kijelentések a legtöbb esetben 1 adott személy ellen szólnak és nem a támogatóknak. Amit a fent emlitett gyerek csinál, az konkrét csoportokat, konkrét embereket piszkál, sok esetben bánt, legyen szó a melegekről, a melegek támogatóiról, vagy a zöldekről, vagy akárkikről. Nem politikusokat, hanem sima polgárokat bánt. Ezzel szemben O1G az magára Orbánra utal, még a kartonszobros Pintér, meg Pintér Sándorra.


Én tudom, hogy milyen nehéz ezt kettéválasztani a magyar politikában, de próbáljunk már különbséget tenni megválasztott, vagy magas beosztásban lévő vezetők közt és átlagpolgárok közt.

2023. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Jó, látom, mindent meg tudsz magyarázni. Van a jó gyűlölködés, meg van a rossz gyűlölködés. Értem. Köszönöm, h rávilágítottál a különbségre :D

Sajnálom, h valaki annyira rabja az ideológiáknak, h nem tudja kettéválasztani azt, amikor valaki egy ideológiát támad attól, amikor valaki egy személyt támad.

2023. nov. 14. 13:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!