Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is lenne jobb ha egy...

Miért is lenne jobb ha egy balliberális párt kormányozna?

Figyelt kérdés

Nem kell győzködnötök, tudom hogy a fidesz szar. De mivel lenne jobb mondjuk egy DK?

Vagy az összefogás...

Ti tehetségesebbnek, becsületesebbnek látjátok bármelyik baloldali pártot is?

Szerintem csak a vályúhoz akarnak kerülni. Megéheztek ők is... De kétlem, hogy a "zabáláson" kívül csinálnának bármi hasznosat is.

Az ország lerablása folytatódna balos ideológia alatt.


dec. 13. 00:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

01:44

Az írásodból értelmes embernek tűnsz, épp ezért ugye nem mondod komolyan, hogy ők megoldanák a problémákat?

Csak haszonlesők épp úgy, mint orbánék.

A jelenlegi jobbos, balos politikusokra nem számíthatunk!

A választási kudarc után egyből egymás torkának estek, az "ellenzék" holott kapásból megbuktathatták volna orbánékat, ha nem mennek be a parlamentbe, de jó pénzért, a mi pénzünkért elvannak ott, úgy hogy beleszólásuk nincs a döntésekbe.

Elszámoltatta gyurcsány - orbánt? NEM.

Elszámoltatta orbán - gyurcsányt? NEM.

Vajon miért nem....


[link]


Egyetlen lehetőségünk, hogy nem másoktól várjuk a megoldást, hanem mi teszünk érte civilek, te, én és mindenki más, aki itt szeretne élni, igaz könnyebb elmenekülni az országból, de nem azt látom megoldásnak!

Hajrá PHSZ !

dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!