Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, ha valakit jobban...

Miért baj, ha valakit jobban zavar az LMBTQ, mint az egészségügy vagy oktatás helyzete?

Figyelt kérdés
Végülis mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tart fontosnak és mit nem. Ha nem jár kórházba, iskolába, nem érintett ezekben, de mondjuk néz sorozatokat és unja már, hogy örökké ez a téma jön vele szembe, akkor miért ne gondolhatná azt, hogy neki ez nagyobb probléma? Tulajdonképpen demokrácia van.

jan. 31. 19:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Ebből a három feltételből a Harlow kísérletek egynek felelnek meg, mégpedig, hogy majomkísérletek. Harlow pszichológus, vagyis az emberi viselkedést kutatta, de a szexualitásról, az agy konkrét működéséről nem tett megállapításokat, mert ahhoz nem is értett."


Nehezen hiszlek el. Tett szexualitásra is kísérletet. Hogy Ő mit és hogyan értékelt ki ebből, abban nem tudok veled vitatkozni, lehet, hogy igazad van. Hogy pszichológus tett-e ilyen megállapítást a kísérletre hivatkozva abban viszont biztos vagyok, mert ilyen kontextusban volt ez megemlítve és pszichológustól olvastam ezt, ez 100%.

És akkor most ez így fog menni, hogy te tagadod én meg állítom, vagy mi lesz? :D Olvass utána, én ennél többet nem tudok rajtad segíteni. Hát mi legyen, olvassam föl neked, csináljak belőle hangoskönyvet, vagy mi legyen, hogy jussunk már valamire? :D Ezt nem gondolhatod komolyan, hogy nekiállok neked ezt kikeresni, már azt se tudom felkutatni neked kitől olvastam erről összefoglaló szöveget... Nem várhatod el tőlem, hogy én ennyi energiát szánok rád, hát te szeretnél ezzel tisztában lenni, nem én. Keresd ki te!

Azt nem írhatod, hogy nem mutattam erre rá. Leírtam kinek a publikációjában kutass. Most ha bemásolnám abból ezen sorokat, akkor elhinnéd, hogy nem én írtam, nem én találtam ki? Hagyjuk ezt! Nem, nézd ez hülyeség, elengedtem a dolgot. Gondold úgy, vélekedj erről úgy, ahogy gondolod, ahogy jólesik. Ha úgy gondolod megpróbáltalak átverni, megvezetni, akkor gondold azt, tégy el egy fiókba, ahol az általad vélt hülyék vannak, aztán ennyi. Talán más majd kíváncsi erre és utánanéz és nem volt hiábavaló.

febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem kell felolvasni semmit, egyetlen link szükséges. Kettőnk közül te állítod, hogy vannak ilyen kísérletek/pszichológus által tett következtetések. Én azt állítom, hogy nincs infom ilyenről, ennek a bizonyítására elég az, hogy nem linkelek semmit.


Ahhoz, hogy ezt cáfold, neked kellene az állításaidról bármi igazolást küldeni. Ismétlem, nem kell felolvasni, elég megmutatni, hogy ilyen létezik, utána majd én megoldom az elolvasását, hogy el is higgyem ezt az állítást.

febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
60%
A homoszexualitás természetes. Állatvilágban is megfigyelhető. A transzszexualitás pedig betegség. Egy férfi az férfi, egy nő az nő. Az, hogy valaki ezt nem képes felfogni, hogy ő egy férfi, az betegség. Hormonkezelések, csonkító nemváltó műtétek stb. Na ez nem természetes, mert ilyen nincs az állatvilágban. Az ilyen beteg embereknek tényleg semmi keresnivalójuk nincs az oviban.
febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban vannak bőven nemváltó fajok.

Itt van néhány példa:

[link]


Egyébként bármilyen meglepő, de semmilyen műtét vagy orvosi kezelés nem fordul elő az állatvilágban, ugyanis ott nincsenek diplomás orvosok, sebészek. Ugyanígy internet sincs az állatvilágban, remélem azt is kerülöd.

febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ebben a cikkben nem emlősökről van szó, hanem alacsonyabb rendű csoportokról. Az emlősök rendjében nincsenek olyan fajok, amik képesek nemet változtatni. Szóval ez csak az emberekre jellemző betegség, úgy mint a drogfüggőség, a számítógépfüggőség stb. De pont amiatt, mert betegek, maximális odafigyelést és megértést kell tanusítani feléjük.
febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Állatvilágrol beszéltél, nem emlősökről. Sajnos nem tudtam, hogy nem lehet ramutatni, milyen hülyeséget állítasz. Az érvelés nem így működik, hogy ha nincs igazad, akkor alakítasz az állításon. Ismételten, nincsenek orvosok és kórházak az állatvilágban, pontosan honnan tudod, hogy nincs olyan állat, elnézést, szigorúan emlős, aki szeretne nemet váltani.


Továbbá a természetes nem a betegség ellentéte, és nem is a jó definíciója.

febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!