Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nők, számotokra is szégyen és...

Nők, számotokra is szégyen és csalódás Novák Kati és Varga Judit?

Figyelt kérdés
Hogy élitek meg a lemondásotokat? Most derül ki igazán, hogy semmit nem jelent, ha a politikában valaki nő, sokkal fontosabb, hogy megfelelő értékeket képviseljen?

febr. 16. 11:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9: K. Endre nem elégedett meg a kegyelemmel, a Kúriához fellebbezett. Ott bekerült a periratokba, hogy már kegyelmet kapott. A Kúria döntései pedig nyilvánosak. Ezt szúrta ki egy vidéki ügyvéd és fordult a sajtóhoz. Vagyis lényegében K. Endre buktatta le saját magát, mert ha nem fellebbez, akkor sose derül ki. És hogy miért fellebbezett? Ha figyelmesen olvastad a nyilatkozatát, az anyagiakon elég sokat pörög. Gyanítom, kártérítést akart kicsikarni a leült évekért, mert az a kegyelemmel nem jár.
febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11.

Értem.

Ezt én nem tudtam.

Hát akkor mondhatjuk, hogy ez egy nagyon szerencsétlenül, nagyon balul elsült dolog.

Ez majdnem olyan, mint amikor valaki 30 éve vezet, soha nem állították meg, de amikor megivott egy pohár bort, akkor pont megállítják a rendőrök.

Na meg természezesen az a bizonyos "vidéki ügyvéd" bizonyára baloldali, és látta, hogy ebből nagy kalamajka lessz.

A pingpang labdából egy óriási lufi lett, úgy felfujták már ezt.

9.

febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!