Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire frusztrált?

Figyelt kérdés

van, hogy szabályosan félek azoktól a benyomásoktól, amik más emberek miatt érnek, ezért ilyenkor inkább elmenekülök a való világtól... pl facebookról offolom magam 2-3 napra, inkább nem beszélek senkivel a családomon, és a legjobb barátaimon kívül, csak hogy ne kelljen többet csalódnom.. félek, hogy bántanak bizonyos emberek, és hogy még jobban fog fájni a szívem, ha nem menekülök el a valóságtól. legszívesebben inkább átaludnék hosszú napokat, hogy addig se érzékeljek semmit a körülöttem levő világból.. az olyan válaszok, mint pl "igyál meg egy-két felest", nem segítenek, mert nekem ez állandósult frusztráció, hogy nem találom meg a saját lelki békémet, nem tudok önmagamtól boldog lenni, hanem mindig más emberektől függ :/// van egy-két rövid boldog időszakom, de az általános közérzetem nagyon rossz.. közre játszanak szerelmi csalódások, de egyebek is, pl. sokszor akkor is frusztrált vagyok, ha egy pár fős fiúcsoport mellett kell elmennem az utcán, és ilyenkor inkább eltakarom az arcom. ha ráírok egy fiúra, van, hogy inkább azt kívánom, hogy ne írjon semmit, mert úgyis leégek, de ha nem ír vissza, akkor meg azt érzem cikinek..

18/L



2017. aug. 3. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a fiukkal vagy ilyen?
2017. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Részben ismerős.
2017. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, csak a fiúkkal
2017. aug. 3. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:

- Beszelgess olyanokkal akik nem tetszenek, csak baratilag.

- Beszelgess olyannal aki tetszik, de hatarozd el elotte hogy nem akarsz tole semmit, csak megismerni.

2017. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már szerelmes vagyok, és nagyot csalódtam valakiben... kavartunk is korábban, szex is volt, meg minden, meg az elején olyan szép volt minden, mintha ő is többet érezne.. aztán egy idő után kiment külföldre, elhidegült tőlem kb teljesen, addig még valamilyen szinten szerintem kötődött hozzám, bár egy idő után bevallotta, hogy nem szeretett belém. de most már tök ingadozó, egyszer jól elbeszélgetek vele, mint régen, máskor kb hallani se akar rólam... és teljesen elment az életkedvem is. tudni kell rólam, hogy amúgy is elég depressziós típus vagyok, bár konkrétan nem tudom, van-e mentális bajom, mert sose voltam szakembernél, de pl vagdosásra, gyógyszerezésre, meg hasonlókra hajlamos vagyok...korábban is értek más jellegű traumák, meg hasonlók. aztán amikor ezzel a sráccal megismerkedtem, elkezdtem reménykedni, hogy mégis lehet szép az élet.. de hamar elszállt a remény, és most hiába küzdök ezellen a rossz érzés ellen, a hatalmába kerít :( próbálom is lekötni magam sokféle hobbival, de akkor is ott kattog bennem... és félek, hogy a valóság teljesen rám zúdul, ha nem menekülök el. pl. nem merem megnézni, mit írt arra, amit a legutóbb írtam, de ugyanakkor r hadtul érdekel... :/ de szerintem most pár napig nem megyek fel fb-re.
2017. aug. 3. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Miert nem tiltod le egyszeruen? Megoldodna minden gondod. Szerelmet vagy szexet barmikor talasz massal.
2017. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na ez az, szerelmet azért k va nehéz találni, mármint olyat, ami tényleg őszinte, nekem meg felszínes kapcsolat nem kell. szexre se vágyok érzelmek nélkül, úgy nem is tudom élvezni... szóval nagyon jó volt vele, vagyis inkább varázslatos, és miután ezt átéltem valakivel, kevesebbel már nem érem be, inkább várok, amíg megint találok egy ilyen különleges embert. próbálkoztam olyanokkal lenni, akik iránt nem volt ilyen erős a kötődés, de nekem az úgy nem ment, boldogtalan voltam, és így a másikat is csak boldogtalanná tettem, aki amúgy szeretett, és törődött velem.. szóval ezt senki nem érdemli. letiltani meg nem fogom, mert ismerem magam, kb rögtön megbánnám, és amúgy sem vagyok az ilyen drasztikus megoldások híve :/ nem is megy nekem ez...
2017. aug. 3. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban en is jartam mar hasonloan, csak az a megoldas ha nem beszelsz vele tobbet, legalabb 1-2 evig, es eled az eleted.
2017. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az életünk?

Amit leírtál szóról szóra igaz rám, csak az ellenkező nemben. Bár nekem a külföldi szerelem alapból külföldről indult... De én is hajlamos voltam vagdosásra, nekem is volt rengeteg gondom, és én is félek, ha egy ellenkező nemű csoport jön velem szemben az úton... Meg én sem vágyom a testi kapcsolatokra, csak a lelkiekre... És nekem sem éppen a toppon vannak a társasági készségeim. De én túljutottam rajta, már nem vágok, és nincsenek depis gondolataim. Szóval... Lehet, hogy tudnék segíteni valahogy, legalább annyiban, hogy elmondom az új felfogásom/a tetteket, amik segítettek rajtam, hogy ne maradjak depresszióban, hanem közel egészséges legyek. De akár az emberfóbiát is megoldhatom, ha bebizonyítom, hogy velem kapcsolatban nem kell félned, és ez azt jelenti több ilyen ember is van. :) Ha meg akarsz próbálkozni vele, írj rám, és én is megpróbálok segíteni.

18/F

2017. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!