Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk támogatja vagy...

A mi hazánk támogatja vagy ellenzi a feminizmust?

Figyelt kérdés
nem tudom,mi az álláspontjuk ezzel kapcsolatban,bár nekem az jön le,hogy egyáltalán nincsenek ellene.

febr. 17. 14:08
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/189 anonim ***** válasza:
26%
#110 itt te nem olvastad el a saját cikked. Vajon a hímek korlátozott kognitív képessége, a lustaság, a rossz idegennyelv ismeret, vagy valami harmadik lehetőség állhat a dolog mögött?
febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/189 anonim ***** válasza:
0%

110


Ez természetesen egyáltalán nem igaz. Nem írtam, hogy tévképzet, azt írtam, hogy amire van pro és kontra kutatás is, az nem tény. Az, hogy ennyit nem vagy képes megérteni, az rád nézve gázos, de nagyon....

febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/189 anonim ***** válasza:
26%
#112 a tévképzetet én írtam. Ami abból a szempontból jogos, hogy társadalmilag elfogadott sztereotípiára hivatkozik alap nélkül. De igazából ez is lényegtelen, mert a saját cikke sem azt mondja, amit szerinte mond. Egy explicit és implicit véleménykutatás, ami azt mutatta ki, hogy igen, vannak sztereotípiák
febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/189 anonim ***** válasza:
26%
#114 pontosan mi bajod van most? Hogy sikeres nőkkel vitatkozol (vagyis csak próbálsz), vagy az, hogy besültél a kis cikkeddel?
febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/189 anonim ***** válasza:
25%
#115 Nekem ugyan semmi bajom nincs, nektek fáj az igazság :D Én csak nem akarok tovább galambbal sakkozni.
febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/189 anonim ***** válasza:
0%

114 amint elvégzem az egyetemet, hidd el, jobb állásom lesz, mint amilyen neked van. Lehet, hogy te a szextől leszel valaki, én anélkül is éppen eleget érek.


A feminizmus még mindig nem jelent sem többet, sem kevesebbet, mint az egyenjogúságért való küzdelmet. ( ami egyébként a hozzád hasonlók létezése nélkül valószínűleg sokkal sikeresebb lenne)



116 ahogy elnézem, inkább neked fáj a szörnyű igazság, a galambokkal való sakkozáshoz pedig csak annyit írnék, hogy ezt eddig sem tetted, hiszen veled ellentétben mi intelligensek vagyunk, és a kész tényeket képesek vagyunk felfogni.



De tudod mit? Folytasd csak ezt az undorító nőgyűlölő hisztikét, és akkor biztos nem fogsz tudni szexelni egy épeszű nővel sem, sőt, nagyon beszélgetni sem.

febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/189 anonim ***** válasza:
26%
#115 milyen igazságot, cicuka? Azt, amiről egy nyomorult cikket se sikerült belinkelni? 😂
febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/189 A kérdező kommentje:
én azt gondolom,hogy a haza védelme nemcsak a férfiaknak,hanem a nőknek is kötelességük!
febr. 28. 17:39
 119/189 anonim ***** válasza:
25%
Mert te egyenjogúságpárti vagy. A feministák viszont ellenzik az egyenjogúságot.
febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/189 anonim ***** válasza:
22%
#118 milyen hazát kell megvédeni? Ezt a szemétdombot? Tudod mikor. Majd ha tesz is valami értékelhetőt az ország, majd akkor.
febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!