Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk támogatja vagy...

A mi hazánk támogatja vagy ellenzi a feminizmust?

Figyelt kérdés
nem tudom,mi az álláspontjuk ezzel kapcsolatban,bár nekem az jön le,hogy egyáltalán nincsenek ellene.

febr. 17. 14:08
 181/189 anonim ***** válasza:
180 nah igen. Gondolom ez az emberke nem sok valódi feminista nőt ismer. Pl én is feminista vagyok és eszembe nem jutna más pénzét költeni, még a sajátomat is gyűjtöm.
márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/189 anonim ***** válasza:
41%
Feminista nőket valóban nem ismerek, mert a feministák nem nők. Ellenben feministákat sajnos ismerek, és mindegyik alacsonyabb rendűnek tartja a férfiakat, akik arra valók, hogy eltartsák és kiszolgálják a nőket.
márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/189 anonim ***** válasza:
182 de, a feminista nők az igazi nők. Nem ismersz te egy darab feministát sem, ez már egyértelművé vált. Akiket te feministának hívsz, mindenek, csak nem feministák. A matriarchális nézeteket valló személy jobban illene rájuk, de még annak is a radikalizálódott része.
márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/189 anonim ***** válasza:
42%
#182 mikor következik végre a bizonyíték? Mert ha csak bemondásra kell elhinni dolgokat, akkor én is mondanék néhány nagy élet igazságot…
márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/189 anonim ***** válasza:
28%
#184 Majd ha ti is alátámasztjátok valamivel, hogy a feminizmus az egyenjogúságról szól.
márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/189 anonim ***** válasza:
42%
185 alátámasztottuk már párszor. Leírtam, hogy mi a valódi feminizmus, példákat is hoztam rá.....
márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/189 anonim ***** válasza:
28%
#186 És el is kellene hinnünk, mert te azt mondod. Akkor te is hidd el, amit én mondok!
márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/189 anonim ***** válasza:
60%
#187 itt te kezdted az olyan állításokat, amiket elvileg cáfolni kell, de semmivel nem tudod alátámasztani. Szóval, bizonyíték?
márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/189 anonim ***** válasza:
187 nem csak én mondom...ha nem lennél maximálisan lusta, utána néznél annak, hogy miről is próbálsz okoskodni.
márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!