Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk támogatja vagy...

A mi hazánk támogatja vagy ellenzi a feminizmust?

Figyelt kérdés
nem tudom,mi az álláspontjuk ezzel kapcsolatban,bár nekem az jön le,hogy egyáltalán nincsenek ellene.

febr. 17. 14:08
 161/189 anonim ***** válasza:
62%
160 nem kötelező. A mostani helyzetben meg hacsak nem vagy milliomos, nem is tudnád eltartani a családot egy keresetből.
márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/189 anonim ***** válasza:
0%
A gyakorlatban kötelező. Egy nő sem jön össze olyan férfival, aki nem képes számára megfelelő életszínvonalat biztosítani, és ez a feministákra hatványozottan igaz. Elég csak benézni a párkapcsolatok kategóriába, ahol az aktív felhasználók minimum 90%-a feminista.
márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/189 anonim ***** válasza:
56%
#162 el vagy tévedve. A férfiak többsége ha akarná se tudná eltartani a családját, de lehet hogy csak az “asszonyt” se. Mégis nekem úgy tűnik hogy az emberek többsége kapcsolatban van. Fura, nem? A valóság mintha nem téged bizonyítana.
márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/189 anonim ***** válasza:
0%
#163 Ha a nő a férfi fizetését is elkölti a sajátja mellett, akkor bizony a férfi eltartja a nőt. Márpedig ez a jellemző a mai párkapcsolatokban (is).
márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/189 anonim ***** válasza:
60%
#164 ez baromság. Nem tartja el, mivel a nő a férfi nélkül is meg tud élni, mint kapcsolat előtt. Az meg, hogy a nő a háztartásra, és a gyerekre költ a férfi pénzéből IS az nem eltartás, hanem KÖZÖS KÖLTSÉGEK felezése. Csak azért mert a pasi maga nem megy a boltba bevásárolni, vagy a gyereknek ruhát venni, attól az még az ő költsége is.
márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/189 anonim ***** válasza:
0%
#165 Nem tudom, te milyen párhuzamos dimenzióban élsz, de én mindenhol azt látom, hogy a nő a férfi pénzét költi. Nem a családra - a feministáknak egyébként is büdös szülni -, hanem elsősorban magára. Ráadásul a nők többsége egyedül életképtelen, mert nem keres annyit, amennyiből meg tud élni - pontosabban amennyiből a vásárlásfüggőségét fedezni tudja.
márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/189 anonim ***** válasza:
60%

#166 “te ezt látod” aha persze. Képzelem körülötted minden nő bemutatja a blokkokat, és hogy melyiket milyen pénzből fizeti. Hagyjuk már, ez úgy kamu ahogy van.

Viszont, tegyük fel, hogy így van (hipotetikus gondolatkísérlet, tudom, hogy nincs így, nem fogadom el tényként ezt bemondásra), honnan veszed, hogy ezek a nők, akik a pasi pénzét költik mind feministák? (Látod megint az a csúnya általánosítás). Ha figyelmen kívül hagyjuk az információ megbízhatóságát, mint hogy melyik nő mit kinek a pénzéből fizet, akkor is felmerül, hogy az adott nő feminista-e? Mivel sokak nevében beszélhetek nőként, soha semmilyen körülmények között nem lennék közös kasszán semmilyen férfival. Továbbvive a gondolatmenetet, (mivel biztosan vannak ilyen nők, csupán az arányt kerdojelezem meg, meg a feminizmust részükről), akkor jogos azt mondani, hogy a férfi meg elissza a család elől a pénzt? Bántalmaz, és csalja a feleségét? Csak mert ilyen is van. Általánosítsak én is? Az úgy jó lesz a férfiaknak?

márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/189 anonim ***** válasza:
0%
#167 A gyakorlatban viszont a feminizmus csak addig támogatja az egyenjogúságot, amíg azzal a nők járnak jól. Így aztán a feministák vígan költik a férfiak pénzét. Te is, ebben 100%-ig biztos vagyok.
márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/189 anonim ***** válasza:
42%
#168 bármi kézzel fogható bizonyíték? A vádaskodás szánalmas. A szövegértésed borzasztó. Mondjam azt, hogy hát igen, nem tehetsz róla, te is csak férfi vagy? Az jól esne? Igaz lenne?
márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/189 anonim ***** válasza:
60%
#170 megint az a fránya általánosítás. Az nem az én kommentem. Az enyém ahhoz a témához a #142-es, 11:00-es hozzászólás. De szerintem feladhatod, ezzel bebizonyítottad hogy képtelen vagy felismerni egy nagyobb csoporton belüli különbségeket.
márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!