Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mi hazánk támogatja vagy...

A mi hazánk támogatja vagy ellenzi a feminizmust?

Figyelt kérdés
nem tudom,mi az álláspontjuk ezzel kapcsolatban,bár nekem az jön le,hogy egyáltalán nincsenek ellene.

febr. 17. 14:08
 171/189 anonim ***** válasza:
36%
#172 férfiellenes, hogy bemondásra, bizonyítékok nélkül nem fogadom el a nők lenézését, és rágalmazását? És nem vagyok férfiellenes. De te megnehezited, hogy ne is legyek az.
márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/189 anonim ***** válasza:
45%

172 az én voltam, és egyáltalán nem volt férfiellenes a hozzászólásom, csak te nem vagy képes felfogni. Sosem voltam sem arrogáns, sem férfigyűlölő.



Az pedig, hogy 4 pipásak vagyunk mindketten...hát a mi qrva anyánkat, amiért mi veled ellentétben nem haszontalan litániákat írunk hazugságokról....

márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/189 anonim ***** válasza:
23%
Pedig de. Kb csak üres lózungokat durrogtattál kb a semmiről.
márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/189 anonim ***** válasza:
0%
#172 Mert az mennyivel értelmesebb, hogy a feminizmus az egyenjogúságról szól, mert én azt mondtam, és ha nem értesz egyet, töröltetem a hozzászólásodat :D
márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/189 anonim ***** válasza:

173 helyett az igazságot írtam le. Az, hogy neked nem tetszik, már nem az én bajom.



174 nem azért szól az egyenjogúságról, mert én azt mondom. Akkor üss arról szólna, ha egy nőgyűlölő b4rom lennék. Ha jól láttam, a problémás hozzászólások lettek csak törölve, s azok közül se mindegyik.

márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/189 anonim ***** válasza:
40%
#175 Akkor halljuk, miért szól az egyenjogúságról? Mert eddig nem sikerült megindokolnod. Lehet megint töröltetni válasz helyett.
márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/189 anonim ***** válasza:
176 minden kérdésre válaszoltam már, ahogy arra is, hogy mi is VALÓJÁBAN a feminizmus. Tudsz olvasni? Ha igen, akkor hajrá, ne légy lusta, olvasd vissza.
márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/189 anonim ***** válasza:
40%
Tehát nem tudod megindokolni.
márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/189 anonim ***** válasza:
178 inkább.... Tehát nem tudsz sem olvasni, sem gondolkozni. Szomorú.... És az ilyen hiszi magáról azt, hogy de qrva okos.
márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/189 anonim ***** válasza:
42%
#173 és továbbra se sikerült semmi bizonyítékot felmutatni, hogy a “sok feminista mind a férfiak pénzét költik”. Csak a vàdaskodàs rágalmazás megy. Alapok nélkül. Mert ő azt “tudja”. Bizonyíték?
márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!