Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tegnap esti...

Mit gondoltok a tegnap esti tüntetésről?

Figyelt kérdés

febr. 17. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
22%

A szokásos ballib hergelés, csak most már belátták az ellenzékiek, hogy a politikusaik nem képesek embereket az utcára hívni, mozgósítani, ezért álcivilekkel próbálkoztak.

De még mindig nem sikerült megmutatni, hogy valójában miért is mentek ki tüntetni?

febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 A kérdező kommentje:
#1 követted egyáltalán az eseményeket...? Hogyhogy MIÉRT IS mentek ki tüntetni...?
febr. 17. 15:42
 3/87 anonim ***** válasza:
80%

Sejtettem, hogy egy nagyobb tömeget sikerül megmozgatni, de ekkorára nem számítottam.

Szerintem nagyon jól sikerült.

febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
13%
#2 Akkor te magyarázd el nekem miért mentek ki tüntetni, ha olyan jól érted.
febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
27%
Megvolt az éves ballib felvonulás.
febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
2%
Kipcsák népünk győzni fog!
febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

#4 hogy felhívjuk a figyelmet arra, mennyi probléma van a rendszerben - legfőképp a gyermekvédelem ügyében, ami ugye annyira a kormány kedvence.

Szerinted 150 ezer embernek nem volt jobb dolga péntek estére, azért mentek ki annyian...? Azért adakoztak annyian, mert mindenkinek ennyi fölösleges pénze van?

Nem tudom, mi fog történni ezután. Én már annak is örülök, hogy annak a néhány fiatalnak, akiknek a lakhatására gyűjtenek a szervezők, segíteni tudunk.

És talán a kormány láthatja, hogy mennyi embernek nem tetszik az, ami most kiderült.

febr. 17. 15:47
 8/87 anonim ***** válasza:
65%
150 ezren voltak?! Ez már tök jó hír.
febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
55%
9-es honnan veszed a 150 ezret? 50 ezren voltak.
febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
58%
150 ezer ember ment utcára és adott hangot a véleményének. Ez úgy volt 150 ezer, hogy ide nem vitték az ország teljes területéről, közpénzen, falubuszokkal a nyugdíjasokat, hogy elegen sétáljanak Győzike mögött. Én elégedett vagyok, ugyan ott lenni nem tudtam, de jó volt látni, hogy élnek ebben az országban rajtam kívül is gondolkodó, egyenes gerincű emberek, akiket nem sikerült teljesen elbutítani a mérhetetlen mértékű propagandával. Ez valaminek a kezdete, reped a NER, nekem ez most elég. :)
febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!