Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tegnap esti...

Mit gondoltok a tegnap esti tüntetésről?

Figyelt kérdés

febr. 17. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
#50 nem vagyok dk-s:D Leírtam, hogy nem szeretem a dk-sokat, szerintem egyszerűbb lenne a kormány kihívójának, ha megszűnne a DK. Vagy ha legalább lecserélnék a jelenlegi tagjaikat.
febr. 17. 18:11
 52/87 anonim ***** válasza:
52%
A pedofíliának a homoszexuálisokhoz van köze,persze tagadják.Szerintem a fidesz külső,amcsi lmbtq nyomásra tette,amit tett.
febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:

#53 de hát akkor - eszerint a logika szerint - van baj a fidesszel is, nem? Nem kéne akkor mennie nekik is, ha hagyták a nyugatnak? Miért nem szóltak akkor, amikor megtörtént? Miért nem emelték föl a hangjukat? Mint látjuk, biztos nem félelemből - semmit nem csinál senki, semmilyen amcsi lmbtq valami, amire gondolsz.

Nehéz már mentegetni a fideszt, úgy látom. Ez abszolút a saját hibájuk volt. És még hány ilyen hibájuk lehet.

Egyébként legalább ez a meleg kiállt a gyerekekért, gyűjtést szervez. A kormány mit csinál? Semmit. Csak beszél. Ja, meg könyveket fóliáz. Hűha...

febr. 17. 18:26
 54/87 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon naiv vagy,sajnos.
febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 A kérdező kommentje:

#54 miért gondolod ezt? Elég sok kijelentést tettem.

Szerintem meg te vagy túl rosszindulatú + valszeg nem ismered ezeket az embereket. Kicsit nézz utána a munkásságuknak, hallgass végig tőlük videókat, mind értelmes, gerinccel rendelkező emberek, akiknél betelt a pohár - és a tegnapi tömeg után úgy érzem, nem csak 9en vannak így, hanem nagyon, nagyon, nagyon sokan.

febr. 17. 23:01
 56/87 anonim ***** válasza:
14%
55,na és ki lenne a fidesz helyett szerinted?Pankotai Lili Párt vagy Makizaj Párt?Esetleg a drogoskutya párt?Ti csak káromkodni és üvölteni tudtok és itt meg is áll a tudományotok,mert öööahhö ingye sörr örrök élett öaööeh,ennyit tudtok.
febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:

#56 az miért jó logika, hogy "és ki lenne a fidesz helyett?" Szerintem lassan ott tartunk, hogy bárki jobb lenne náluk. Nem gondolom, hogy jelenleg lenne egy kifejezetten erős ellenzék, akire rá lehet bízni az országot (bár az se jó egyáltalán, hogy az aktuális kormányra van bízva az ország). Pankotai Lili egy diáklány, aki elmondta a véleményét, és kamaszként gyűlöletözönt zúdított rá a nagy gyermekvédő kormány. Szerintem ez már önmagában is undorító. Egyébként szerintem meg ez inkább azt jelzi, a kormány fél: ha kihal az a nyugdíjas réteg, akiknek köszönheti a 2/3-ot, baj lesz, mert a fiatalok így nőnek fel. Hónapokig zajlottak a diáktüntetések, a kormány semmibe vette azt a sok ezer fiatalt, akik igazságot szeretnének.

Nekem személy szerint nem annyira szimpatikus MZP, de úgy érzem, még ő benne is több a tisztesség, mint bármelyik fideszesben.

A kétfarkú kutyapárt pedig viccpárt, nyilván nem akarnak politikai hatalmat.

Én szeretek kiabálni, káromkodni viszont kifejezetten nem szeretek, szóval, légyszi, ne általánosíts. Tudom, tudom, Pottyondy mocskos szájú. Nem tudom, hallottad-e a tegnapi beszédét. Csodálatos volt, minden trágárság nélkül. Őszinte, elkeseredett és mégis reményteljes.

Sajnálom azokat az embereket, akik csak ennyit látnak a tegnapból, és nem tudják megélni azt az apró kis erkölcsi és társadalmi sikert, amit tegnap az a sok ember elért és átérzett. És azt a sikerélményt sem, hogy láthatjuk, abból a rengeteg pénzből, ami gyűlik vasárnapig, szegény embereknek segíthetünk.

Nem tudom, feltűnt-e, milyen hosszan és részletesen válaszoltam itt - bár tudom, hogy a nagyrészével nem érek célt, azért sokszor reménykedem abban, hogy elgondolkodnak itt néhányan. Szóval, nem, nem csak ennyit tudok én, tudunk mi, akik úgy gondolják, nem jó a fidesz.

Ingyen sör... ez a kormányi propagandának a kifigurázása, csak sokan ezt nem tudják észrevenni, mert azt se veszik észre, hogy a kormány propaganda és az ő kommunikációjuk is mennyire röhejes.

febr. 17. 23:39
 58/87 anonim ***** válasza:
27%
Szóval bárki.Jól van,ritka ostobák a búzatumos kisdiákok,ezt eddig is tudtam.Akkor kicsit mártózz meg egy ukrajnai lövészárokban vagy egy párizsi migránsgettó szeméthalmában,aztán gyere vissza és mondd,hogy bárki jó lesz!
febr. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:
#58 what the hell, én téged már tényleg nem tudlak feldolgozni. Már a harmadik kérdésnél beszélgetek veled, elképesztő, hogy a féloldalas válaszaimra két sor fröcsögő ostobasággal felelsz. Csak gratulálni tudok. Még nem késő beiratkozni egyetemre! Vagy épp gimnáziumba... ha nem általánosba.
febr. 18. 02:54
 60/87 anonim ***** válasza:
39%
Ha annyira szar ez az ország,akkor miért ide menekülnek a defektes,elfajzott,kiherélt nyugatról,hm?Toroczkai nem kell nektek,mert "náci".A fidesz "lop".De bárki jobb lesz,aham.
febr. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!