Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tegnap esti...

Mit gondoltok a tegnap esti tüntetésről?

Figyelt kérdés

febr. 17. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
66%

"A Telex, hvg független sajtók"


XD XD XD


Ezen jót röhögtem.


Te is a munkatársuk vagy? XD

febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 A kérdező kommentje:

#42 honnan hallottad, hogy nem független? Tán nem olyan helyekről, amik tényleg nem függetlenek...?

Elég szomorú, ha még ez az ügy sem tudja felnyitni az emberek szemét. A kormány konkrétan most köpte szembe saját magát. Ti meg azon tudtok még mindig siránkozni, hogy a Telex miért írja azt, amit?

febr. 17. 17:57
 43/87 anonim ***** válasza:
21%

41,a tegnapi után egy új pedotüncit szerveztek?Remek.Lesztek megint 3000-en? XD

Majd nézd meg a hazafias tüntetést,ott lesz majd tömeg.

febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 A kérdező kommentje:

+ egyébként még csak nem is most köpte szembe saját magát, hanem már majdnem 1 éve. Egy szintén független sajtó találta meg ezt az ügyet. Tavaly tavasz óta nem zavarta Katikát meg Jucuskát meg Viktorkát az, hogy egy pedofilvédőt engedtek szabadon?

Szerintem el kéne gondolkoznotok. És nem úgy kéne látni a dolgot, hogy ha nem Orbán, akkor most Gyurcsány? Csak jöjjetek rá arra, hogy a NEM ORBÁN nem egyenlő azzal, hogy GYURCSÁNY.

Követem a Telexet és a Partizánt, de rühellem Gyurcsányt, szerintem is mennie kéne. Na ehhez mit szólsz? Képzeld, sokan vannak még így. Ha nem lenne Gyurcsány a színen, talán már Orbán sem...

febr. 17. 17:59
 45/87 A kérdező kommentje:

#40 majd beszélünk két év múlva.

Én se tudnám megmondani, mi lenne a jobb jelenleg, bízom abban, hogy majd jön valaki.

Fogalmam sincs, mi lesz itt, de várom.

Mindenesetre az lenne a jó, ha azok az emberek, akik is ide kommentelgetnek idiótaságokat, rájönnének, hogy miattuk nincs változás. Akik démonizálják a Dk-t és olyan dolgokkal is összefüggésbe hozzák őket, amihez semmi közük...

Ha ezeknek az embereknek nem nyitják föl a szemét, semmi esély a fidesz leváltására, mert őket mindig meg fogják tudni szólítani azzal, hogy az épp adott kihívójuk "soros-gyurcsány-brüsszel-meleg-migráns". Ennél több nekik nem is kell, mint láthatod.

febr. 17. 18:04
 46/87 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt tessék megnézni azoknak, akik gyurcsányoznak, és próbáljanak rá válaszolni.

febr. 17. 18:04
 47/87 A kérdező kommentje:

Egyébként nem voltatok ott, és nem is néztétek meg a felvételeket, gondolom, de a beszédet mondók elég komolyan kritizálták a baloldalt is, Gyurcsányt is.

Megemlítették, hogy az elmúlt évtizedek kormányai sem tettek semmit azért, amiért ők most tüntetnek.

Ráadásul gondolom nem követed egyikőjüket sem. Mind ugyanazt gondolják a politikai helyzetről: hogy vicc az egész, fideszestül dékástól. Egészen biztosan nem nekik megy a pénz, elhihetitek.

febr. 17. 18:06
 48/87 anonim ***** válasza:
64%
Vicces,hogy pont az lmbtqxyz-sek tüntettek a pedofília ellen.Kicsit ellentmondást érzek.Pont azok tüntetnek,akik mindenféle abnormalitás pártján vannak.
febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 anonim ***** válasza:
73%
Szóval a kérdező dk-s.No comment.
febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 A kérdező kommentje:

miért lenne vicces? Aki meleg, az nem gyerekek ellen követ el bűncselekményt, úgy, mint egy pedofil.

Szerintem inkább szép, hogy ők is ott vannak. Ráadásul az a lmbtqxyz, akit te említesz, Zsolti, saját bőrén tapasztalta meg az állami gondozás minden "szépségét"... Ő azért van a szervezők között, és nem azért, mert férfiként a férfiakat szereti.

febr. 17. 18:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!