Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tegnap esti...

Mit gondoltok a tegnap esti tüntetésről?

Figyelt kérdés

febr. 17. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
41%
Már rég végeztem az egyetemmel,téged meg vár egy büfészak után a meki.Ott majd nem lesz időd tüncizni.
febr. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 A kérdező kommentje:

#61 és diplomával is ennyit tudsz válaszolni?

Hát figyelj, lehetsz idősebb, okosabb, bölcsebb, stb, de én azért örülök, hogy én én vagyok, hogy bölcsész vagyok, hogy gondolkodok, hogy kiállok azokért, akikért te és a kormányod nem álltok ki és nem tesztek semmit, sőt még le is nézitek azokat, akik segíteni akarnak másnak.

Erről bőven hallgatsz, de engem azért nagyon érdekel a véleményed: mit szólsz ehhez a botrányhoz?

febr. 18. 02:59
 63/87 A kérdező kommentje:

ja és 61 bocsi, de most már megyek aludni, majd holnap válaszolok xd

neked pedig további jó füstölgést a hajnal további részére!

Ajánlom figyelmedbe ezt a zenét, amiről a tüntetés is örökölte a nevét.

https://www.youtube.com/watch?v=nYSdHGbl3w0


Nekem elszorul a szívem ettől a történettől, hogy hány gyermek életét keserítette meg az az ember, akit a kormány felmentett...

febr. 18. 03:01
 64/87 anonim ***** válasza:
41%
Hajrá fidesz!
febr. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 A kérdező kommentje:
#64 szépen kifejtett gondolatmenet.
febr. 18. 03:03
 66/87 gabor49 ***** válasza:
62%
ellenzeki osszeroffenes ennyi raultek erre a szerencsétlen ügyre
febr. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/87 anonim ***** válasza:
44%
62: Az a középkori barbár lincselés amit az ellenzék produkált, az a világszégyene. Erre ne legyél büszke. Idáig voltam ellenzéki, de erre az ellenzékre nem szavaznék, inkább senkire nem szavazok többet.
febr. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:

#67 öhm, miről beszélsz? Milyen középkori barbár lincselés? Lemaradtam valamiről...?

Pár száz civil megmozdulására gondolsz, ami a tüntetés lezárása után történt? Az magánszemélyek butasága volt, hogy ott kezdtek dulakodni, meg néhány helyről azt hallottam, Pesti srácok voltak még a kötekedők között...


Ez pedig nem egy ellenzéki megmozdulás volt, nagyon sokan nagyon sokszor elmondták, sajnálom, hogy még neked sem esett le.

febr. 18. 09:31
 69/87 anonim ***** válasza:
6%

#Pár száz civil megmozdulására gondolsz, ami a tüntetés lezárása után történt? Az magánszemélyek butasága volt, hogy ott kezdtek dulakodni, meg néhány helyről azt hallottam, Pesti srácok voltak még a kötekedők között..."

Aha.

Persze közben te is nyomod ezerrel a "2006-ban a fideszes huligánok törtek zúztak" sztorit, miközben akkor sem a kezdethez sem a végéhez nem volt köze a fidesznek, itt meg eleve azzal a szándékkal hívták utcára az embereket, hogy na majd most végre balhé lesz.

A Pesti srácok nem volt a dulakodók között, ŐKET akarták bántani a "mostly peaceful" tüntizők, csak mert jelen voltak és forgattak.

Ez pont olyan álszent ostoba hozzáállás, mint a viccben, hogy a verekedésben ketten vettek részt - az egyik ütött, a másik az arcával visszaütött.

febr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 A kérdező kommentje:

Nem voltam még túl idős 2006ban, de van rendőr rokonom, és szerinte meg igenis a fideszes focihuligánok dobálták meg őket kővel, stb. Szóval bocsi, de neki, aki ott sérült meg, valahogy jobban hiszek, mint a fideszes propagandának..

Nézz utána annak könyörgöm, amit mondasz! A szervezők direkt békés tüntetést szerveztek, direkt olyan helyen, ami nem ingerli direkten a kormányt. (Pl nem Parlament, Karmelita, Sándor Palota, Budai vár, székhelyekhez.) Az, hogy 150 ezer főből 100 a tüntetés vége után csinált valami butaságot, az csupán az ő felelősségük.


Jaa persze persze pesti srácok a szentek, bocsi elfelejtettem.

febr. 18. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!