Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a tegnap esti...

Mit gondoltok a tegnap esti tüntetésről?

Figyelt kérdés

febr. 17. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 A kérdező kommentje:
#26, a Vadhajtás egy fideszes oldal, nem mond igazat. A jelenlegi becslések szerint kb 150 ezren voltak kint. Erről küldtem linket a fentiekben.
febr. 17. 17:24
 32/87 A kérdező kommentje:
#26 ráadásul az újságíró sem vállalja fel a nevét, ami azért lehet elmond dolgokat a cikk hitelességéről...;D Vajon ha ennyire igaza van és ennyire hiszi, amit ír, miért nem teszi?:D
febr. 17. 17:26
 33/87 anonim ***** válasza:
46%
31,persze,persze,gyerekekért.Szerinted ki hiszi ezt el.Ez is csak egy neobolsi hátterű tüntetés volt,olyan dk-momentum-antifabandi szagú.Nem tudtatok pokitikai tőkét kovácsolni,mert sokan csak koncertre akartak menni.Jól átbaxtátok őket is.A kemény mag 3000 fő lehetett.
febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:
43%
32,olvass kevesebb telexet,hvg-t,partizánt!Azok az igazi kamuk.150k álmaidban volt.De ma már másnap van.Ideje kijózanodni,Orbán 4/5 lesz legközelebb,mert ti csináljátok neki a szavazatokat a hülyeségetekkel.
febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 A kérdező kommentje:

xddd

Szerintem rengetegen elhiszik, sőt tudják:DD

Egyetlen párt sem támogatta a mozgalmat pénzzel, nem ők szervezték. Az ilyen emberek miatt tartott az ország, ahol. Helyetted is szégyellem magam.

Milyen politikai tőke???

Elhagyott, szegény embereknek gyűjtenek pénzt.

Ezt a koncert-dolgot az Origo és egyéb értelmes fideszes lap mondja csak. Előre tudtuk, hogy Azahriah nem lesz ott - ennek ellenére is 150 ezer ember kiment az utcára. Hitegesd csak magad ezzel! Rengeteg ember gyűlöli a rendszert, amiben él - reménykedve várunk egy olyan személyt az ellenzék oldalán, aki mögé be lehet állni. Jelenleg nincs senki. De majd lesz, én biztos vagyok benne.

Ez a rendszer pedig meg fog bukni. És nem azért, mert az jobb oldal, hanem azért, mert a hatalmukat szörnyű dolgokra használják.

Milyen kormány az, aki nem védi meg a rábízott embereket - és még támogat is olyan személyeket, akik hozzájárultak bántalmazáshoz? Ráadásul pont úgy, hogy évek óta a gyermekvédelemről szól minden. Hát így védik meg az embereket. Csodás. Nagyon biztonságban érzem magam.

febr. 17. 17:41
 36/87 A kérdező kommentje:

#35 én ott voltam. Amikor elindultam, nem fértem fel a metróra, annyian voltak ott. Késve kellett elkezdeni, mert annyian érkeztek még és még és még - le kellett zárni egy idő után a metrókat.

Elképesztően sokan voltunk ott. Rengetegen. Ez ott a tömegben is kilátszott, a képek és felvételek is jól mutatják.

A Telex, hvg független sajtók - a kevés, ami még van az országban. Örülök, hogy még léteznek és küzdenek a kialakuló diktatúra ellen.

febr. 17. 17:43
 37/87 anonim ***** válasza:
73%
A pénzadományod ment dobrev uszító kampányára,ezt érted el vele.
febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen Pottyondó senkiházik tüntetésére akkor sem mennék,ha az egész fidesz pedofil lenne.
febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 D-Mano ***** válasza:
26%

Kérdező,


1) a Fidesz a kormány. Rendszerszintű és tartós változáshoz a kormányt kell cselekvésre, intézkedésekre kényszeríteni, akárki legyen is az. Most pedig a Fidesz az. (sajnos). Azt kell megtalálni, hogy az adott kormányt (most a Fideszt) mi motiválná érdemi, pozitív irányú intézkedésekre. Ha meg semmi, akkor meg azt, hogy hogyan lehetne leváltani, valami JOBBRA...


2) Oké, hogy most nagyon-nagyon felhívtuk a figyelmet egy fontos ügyre, DE: nézd meg 1-2 év múlva, hogy mennyit ért hosszútávon!... (Egész nagy összegbe mernék fogadni, hogy semennyit.)

febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
0%
Márciusig már csak néhány hét, utána végre pedomenet, ahol felvállalhatjuk a fideszes értékket.
febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!