Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értek egyet a Fidesszel,...

Nem értek egyet a Fidesszel, de nem szimpatikus az ellenzék. Így, ha kötelező lenne szavazni, akkor esélyes, hogy a Fideszre húznám az x-et. Vajon hány szavazatot kaphatott a Fidesz azoktól az emberektől, akik így gondolkodtak, mint én?

Figyelt kérdés
febr. 18. 10:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
Én is hasonlóan látom! Üdv a táborban! Csak akkor fogok leszavazni rájuk, ha úgy látom, hogy az összefogás (a korábbi összetétellel) esélyes lenne...
febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem, nagyon sokat.

Én viszont már nem szavazok a Fideszre, inkább az MHM-re.


Olyan pártra, ami liberális, lmbt párti,nemeket akarja felvizezni, olyanra sohasem szavaznék, akkor sem ha atomcsapással fenyegetnének.

febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Az Ellenzékben az a baj, hogy valahogy túl gyűlölködőek. Nyilván a Fidesz média sem piskóta, de at Ellenzékben a folyamatos vereségek miatt nagyobb frusztráció van.

Parlamenti vitában is megfigyelés, hogy a fideszes képviselők nyugodtabbak, őket nem kell fegyelmezni.

A szavazókról nem is beszélve.

febr. 18. 10:56
 4/24 anonim ***** válasza:
14%

Hát aki nem talál az ellenzék között egy szimpatikus arcot, aki az undormány fidesszel felvenné a versenyt, az nem is keresi, sőt!


Igazából a migatyánkon és lmp-n kívül csak jobb választás van. Sajnos a fidesznek már 2 fiókpártja is van.


Addig totojáztok, amíg a fidesz lesz az ellenzék is majd akkor választhattok :D


A mostani pedofil ügy, ami 99,9999%, hogy csak a jéghegy csúcsa és mint tudjuk, a jéghegy sokkal nagyobb a víz alatti nem látható, mint a víz feletti látható része.

febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

4#


Nem szavazunk liberális pártra.Az általad említett "igazi" ellenzék között meg csak ilyenek vannak.

febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Most sokan még inkább elfordulnak az ellenzéktől. Eddig is sok volt a mocskolódás, de az, hogy már a szavazókat is pedofilozzák, az gusztustalan. Sokan fognak csak azért is a fideszre szavazni.
febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok kiemelten ostoba ember van, aki ilyen gyermeki logikával szavaz a fideszre.
febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

“ Az Ellenzékben az a baj, hogy valahogy túl gyűlölködőek. ”


He? 2010 óta fideszes gyűlöletkampány van minden és mindenki ellen is. A fideszesek sehol nem tűrik a nem fideszeseket.


“ Parlamenti vitában is megfigyelés, hogy a fideszes képviselők nyugodtabbak, őket nem kell fegyelmezni.”


Ja hogy a becsicskított szavazógépek kussban megszavaznak bármit? Az ám a rend és a fegyelem. Mint sztálin alatt.


“ A szavazókról nem is beszélve.”


A 2006-os fasiszta puccskísérletre már nem emlékszel?

febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Nekem se szimpatikus az ellenzék. De soha nem vinne rá a lélek, hogy a Fideszre szavazzak. Ha mégis rájuk szavaznék, utána minden egyes alkalommal, mikor tükörbe nézek köpnöm kéne egyet. Erre pedig nem vagyok hajlandó.
febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem min. 60%
febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!