Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értek egyet a Fidesszel,...

Nem értek egyet a Fidesszel, de nem szimpatikus az ellenzék. Így, ha kötelező lenne szavazni, akkor esélyes, hogy a Fideszre húznám az x-et. Vajon hány szavazatot kaphatott a Fidesz azoktól az emberektől, akik így gondolkodtak, mint én?

Figyelt kérdés
febr. 18. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%

#5 Te nem tudod mit jelent liberálisnak lenni, a fogalmat sem ismered. Ugyanis a nyugat liberális. A kelet nem.

Nyugati szabadságban felnőve keleti hazug propagandát élteted.


Megoldás: költözés. Viszlát!


Az nem megy, hogy az évszázadok alatt felépített emberi szabadságot próbálod az elnyomó rendszerek szlogeneivel tönkretenni.

febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#4


Ha az ellenzék alatt a balliberális pártokat érted, akikhez ha jól értem, ide tartozik a Momentum, DK, Jobbik, MSZP, stb. akkor igen, nincs egyetlen szimpatikus arc sem köztük!

Főleg akkor nincs, ha a szavazóit odaveszem, akik felhasználják a mostani botrányt arra, hogy gyűlölködjenek a kormány ellen. Ami történik az nem emberi kommunikáció, nem sokra vagyunk a 2006-os zavargásoktól, amiket szintén elítélek.


Rajtuk kívül;

Toroczkaira talán szavaztam

volna, de a Novák-Dúró házaspár miatt inkább nem.

Vona Gábor visszatért a politikába, de nekem súlytalannak tűnik, mintha ott sem lenne.

febr. 18. 11:19
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

11#


Költözzél te.

Köszönöm, nem kérek liberális diktatúrát meg lmbt rendszert.Mindent megteszek ellene, amit tudok.


Nem kell lmbt propaganda.

Hamarosan szigorodni fog a törvény, majd meglátod.

febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

"Hát aki nem talál az ellenzék között egy szimpatikus arcot, aki az undormány fidesszel felvenné a versenyt, az nem is keresi"


Hiába van egy egy szimpatikus arc, ha egy csomagban indulnak a sok trágyával. Nem fogok olyan süteményt venni a pékségben, ami valójában díszdobozba rejtett kaki!

febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%
Áh, fasiszták. A legfontosabb nektek, hogy minden kisebbség szenvedjen. Minden más csak azután jön.
febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%

Már elnézést, de ti a fidesz csúcsáig érő pedofil ügyet, ahol gyerekeket copattak meg dugtak seggbe, homo fideszes pedofilok, melyek miatt később gyerek öngyilkos is lett, csak a fidesz elleni hergelés???


Mi van? Ti hol voltatok az elmúlt 15 évben? A fidesz minden ellen hergelt, ráadásul kamu alaptalan vádak alapján.


És igen, liberális demokráciába születtetek, ha nem tetszik, költözzetek. Van, akinek meg nem tetszik az illiberális diktatúrába születés, ő meg jöhet a helyetekre. win-win helyzet


Nehogy már az egész világot át akarjátok egyformára változtatni!!


Irány É-Kórea, ott van csak csúcsre járatva az orbáni rendszer! Sok sikert!

febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%

Mellesleg a Momentum egy fiatal értelmiségiekből álló párt, nyilván vannak benne jobbak és rosszabbak, de politikailag tiszta a kezük.

Nehogy már kérdés legyen, hogy kivénhedt hazaárulókat kire cseréljünk???


muhahahahaha


De akinek senki sem jó, annak ott az MKKP. Szívesen.

febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%

"Nehogy már kérdés legyen, hogy kivénhedt hazaárulókat kire cseréljünk???"


Nem kérdés, induljanak külön a DK, MSZP kompániától és akkor számításba jöhet, hogy leszavazzak rájuk, ha normális programmal indulnak és az én nézőpontomat is képviselik (ez utóbbi sajnos még nagyon nem teljesül).

febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

16. ti vagytok kevesebben. menjél te. ott a helyed brüccelbe és te is csúszkálhatsz ereszekről.

Én nem szavaznék pl a fideszre, csak akkor, ha azt látnám, hogy a "libsi, globálista ellenzéknek van bármi esélye kormányra kerülni ... Ez a veszély jelenleg sem fenyeget és nem is fog.


Mert nagyon visszataszító az ellenzéki szavazók stílusa : birkázás, pedofideszezés... Hogy minden szavazóra rásütik ezt a bélyeget... Ilyenkor jön a csakazértis.. Én nem csodálkozom, hogy lassan 4/5 lesz.. 2026-ban ismét simán kikapnak.... Mondom ezt úgy, hogy semmi közöm a fityeszhez.



" Mellesleg a Momentum egy fiatal értelmiségiekből álló párt, nyilván vannak benne jobbak és rosszabbak, de politikailag tiszta a kezük." =>ezen felröhögtem, atomerőmű =naperőmű meg a sok idióta duma, ami pl elhangzik cseh katitól meg pottyonditól és donáthtól... az egész romentum vezérkartól... XD

febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Mert nagyon visszataszító az ellenzéki szavazók stílusa : birkázás, pedofideszezés... Hogy minden szavazóra rásütik ezt a bélyeget... Ilyenkor jön a csakazértis.."


Csakazértis birka és pedo maradsz? Érdekes.

febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!