Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értek egyet a Fidesszel,...

Nem értek egyet a Fidesszel, de nem szimpatikus az ellenzék. Így, ha kötelező lenne szavazni, akkor esélyes, hogy a Fideszre húznám az x-et. Vajon hány szavazatot kaphatott a Fidesz azoktól az emberektől, akik így gondolkodtak, mint én?

Figyelt kérdés
febr. 18. 10:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
60%

19


"Én nem szavaznék pl a fideszre, csak akkor"


Tehát fideszes vagy.


"ott a helyed brüccelbe és te is csúszkálhatsz ereszekről"


Ez szintén pedofideszes ügy volt nemigaz?


"atomerőmű =naperőmű"


Te egyiknek sem érted a működését. Ez a fogalomzavar mennyiben károsította a magyar közéletet? És kisfiúk erőszakolása éférfiak által, őket pedig a legfelsőbb vezetés védelme? Bocs, de hányok a pedofidesztől...

febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
60%

22 Orbán kikapott 1990, 1994, 2002, 2006. A győzelmének oka az emberek félrevezetése, amióta u2/3-al leuralt a médiát és évi több 100MRD megy el propagandára. Ennyi. Semmi más.

Az eredményei alapján az első jobboldali mdf kormány kudarcaihoz mérhető. De ő még hazaáruló, orosz kutya.


Most kiderült, még a pedofiliát is támogatják. Az ország javának ez már nem fért bele, júniusban megmutatjuk az összes pedofideszesnek is, itt a vége gyerekek megbecstelenítésének. ELÉG VOLT, soha többé pedofidesz!!!

febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Mit szeretnél júniusban megmutatni? Önkormányzati és EU parlamenti választások lesznek. Országgyűlési választások, ahol le lehet majd váltani a fideszt, leghamarabb 2026-ban lesznek.
febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én ezeket sose értettem meg, ha nem értesz egyet a Fidesszel miért rájuk szavaznál? Ennek a kimenetele biztos, míg ha másra szavazok, esélyt adsz a változásnak.


Nekem ez olyan, mint benne ragadni egy rossz kapcsolatban vagy rossz munkahelyen egy váltás helyett. Komolyan, magyarázza el nekem valaki légyszi!

febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!