Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most jött ki a Partizán...

Most jött ki a Partizán videója, ahol azt mondja, a tartalomgyártóknak ennyi volt a feladata, ennyit tehettek. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Én várnék valamilyen folytatást, főleg, miután láthattuk, mennyire rengeteg ember mozdult meg. Egyetlen ellenzéki párt nem volt képes ilyenre, és nem is lesz képes.

febr. 18. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Ez csak reklám a Partizánnak.Nem is tudom hogy miért ilyen kommunista nevet választottak.
febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem az Ő dolguk, ne tőlük várjuk a folytatást, hanem menjünk el szavazni a választásokkor. A politikai elit itt csak egy tünet, a betegség maga a társadalom. Akkor lesz változás, ha mi magunk változunk. Láttuk milyen a FIDESZ, láttuk milyenek az erősebb ellenzéki pártok, amíg nem jöttök rá, hogy akinek itt esélyt lehetne adni az az MKKP, addig semmi nem fog változni.
febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#2 persze, persze, de látjuk, mennyire nem fognak az emberek a jelenlegi ellenzéki pártokra szavazni, mert ők nem változnak.

Az MKKP szerintem nem is akar igazán politikai hatalmat. Ha akarna, teljesen máshogy építette volna fel a működését.

febr. 18. 18:29
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Erről beszélek! Négy évente kitesznek más-más színű tálakban szart és az emberek nem felrúgják az asztalt, hanem előveszik a kanalukat. Ha pedig véletlen odakeveredik egy szép nagy adag cézársaláta ezersziget öntettel, akkor elvárják Tőle, hogy egy tál szarként viselkedjen, mert azt szokták meg. A pártpolitikának leáldozott, szakmai kérdésekre adott szakmai válaszokra és pártpolitikától mentes, ügyek mentén való politizálásra van szükség.
febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Folytatást én is várok, csak ne az legyen, hogy adaptálódnak a magyar politika működéséhez. Fordítva kellene, a politika adaptálódjon az emberekhez.
febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 az lenne a jó, ha valami újat hoznának a politikába. Én örülnék, ha nem lenne egyértelmű, hogy csak úgy lehetsz politikus magyarországon, hogy minden rosszba beleszállsz.
febr. 18. 18:46
 7/21 anonim ***** válasza:
Így lenne jó, de sajnos a trükkösebbek a rendszerváltáskor is megtalálták a módját, hogy valahogy átcsusszanjanak az új rendszerbe és lerohasszák azt. Ahogy anno sokan nyilasból is átvedlettek ávosba, amikor megváltozott a széljárás.
febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 hmm ezt most hogy hozod párhuzamba arról, amiről beszélünk? Bocsi, de nem értem teljesen.
febr. 18. 18:52
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

"Az MKKP szerintem nem is akar igazán politikai hatalmat. Ha akarna, teljesen máshogy építette volna fel a működését."


Az MKKP pont az a politikai párt, aki nem túlnőni próbál meg mindenkit hanem normálisan, alulról építkezik. Van szervezete, aktivistái, átlátható és nem megélhetési politizálásra törekszenek.


"#2 persze, persze, de látjuk, mennyire nem fognak az emberek a jelenlegi ellenzéki pártokra szavazni"


Nem kell az ellenzéki pártokra vagy ellenzéki összefogásra szavazni, nyugodtan lehet a Fideszre szavazni és élvezni ezt a szemetet.


A tartalomgyártók meg tartalomgyártók és nem politikusok,forradalmárok stb..

febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy volt már az ebben az országban, hogy jószándékú emberek változást akartak, lebontani a rothadó rendszert, de annak elemei utat találtak az új rendszerbe és azt is megfertőzték a korruptságukkal. A nyilas-ávos példával csak illusztrálni akartam, hogy ezek az emberek bármit képesek hazudni magukról és bárminek az ellenkezőjét is. Elvekről szó sincs. Lásd Orbán is minden volt már az elmúlt 35 évben és az ellenzékben is vannak hasonló kamugépek.
febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!